Резултати от 1 до 4 от общо 4

Изгоряло захранване на 2 телевизора

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    6
    #1

    Изгоряло захранване на 2 телевизора

    Здравейте,

    Искам да ви попитам един въпрос. Имам едно телевизорче Deawoo в спалнята, към който е свързан допълнителен HD приемник за цифрова телевизия.Преди време както си работеше телевизора и му изчезна звука. След като го спрях повече не искаше да тръгне. Закарахме го на сервиз и ми казаха, че захранването е изгоряло и го смениха. В същото време взехме друг такъв телевизор( просто имахме 2) и го свързахме отново към приемника. Работи точно 2 дена и се получи абсолютно същото нещо (първо спря звука и след това не искаше да тръгне). В сервиза ни казаха същото нещо - изгоряло захранване. Та въпроса ми е възможно ли е този приемник през HDMI-я да прави някакви проблеми? В момента сме включили първия отремонтиран телевизор без приемника(само на аналогова) и си работи.

    Поздрави!

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #2

    Отговор: Изгоряло захранване на 2 телевизора

    Виж дали са ти заземени контактите и не е зле да си сложиш един галваничен разделител.

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    6
    #3

    Отговор: Изгоряло захранване на 2 телевизора

    Контактите ги проверих и всичко е точно. Първо това си помислих и аз, но няма проблем с тях.

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Живее в
    В.Търново
    Мнения
    188
    #4

    Отговор: Изгоряло захранване на 2 телевизора

    Не мисля че е възможно „STB“през „HDMI“ порта да ти опука захранването без да изгори самия порт.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 22-03-16, 15:50
  2. Отговори: 11
    Последно: 11-09-15, 12:25
  3. изгоряло дъно на HP COMPAQ PRESARIO CQ 61-345 SQ
    От geri_68 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 1
    Последно: 21-08-11, 14:39
  4. Изгоряло дъно.....
    От Xaos.Inc във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 04-04-06, 08:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе