Резултати от 1 до 5 от общо 5

Здравейте, купих си нов телевизор, но имам проблем приложението на vbox, беше си инсталирано на телевизора заводско. Телевизора е SAMSUNG UE-40JU6400. Изписва ми Please wait a moment and try again.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    12
    #1

    Здравейте, купих си нов телевизор, но имам проблем приложението на vbox, беше си инсталирано на телевизора заводско. Телевизора е SAMSUNG UE-40JU6400. Изписва ми Please wait a moment and try again.

    Здpaвeйтe, ĸyпиx cи нoв тeлeвизop, нo имaм пpoблeм с приложението на vbox, бeшe cи инcтaлиpaнo нa тeлeвизopa зaвoдcĸo. Teлeвизopa e ЅАМЅUNG UЕ-40ЈU6400. Изпиcвa ми : Рlеаѕе wаіt а mоmеnt аnd trу аgаіn.

  2.  
     
  3. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #2

    Отговор: Здравейте, купих си нов телевизор, но имам проблем приложението на vbox, беше си инсталирано на телевизора заводско. Телевизора е SAMSUNG UE-40JU6400. Изписва ми Please wait a moment and try again.

    Пусни му нета и изчакай всички приложения да се инсталират

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    12
    #3

    Отговор: Здравейте, купих си нов телевизор, но имам проблем приложението на vbox, беше си инсталирано на телевизора заводско. Телевизора е SAMSUNG UE-40JU6400. Изписва ми Please wait a moment and try again.

    Интернета е включен. Как да видя дали е инсталирано. Другите приложения работят само това не работи.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #4

    Отговор: Здравейте, купих си нов телевизор, но имам проблем приложението на vbox, беше си инсталирано на телевизора заводско. Телевизора е SAMSUNG UE-40JU6400. Изписва ми Please wait a moment and try again.

    На старите модели работи, но от известно време не се зареждат картинките от плейлистата и стоят сиви прозорци с въпросителни.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    12
    #5

    Отговор: Здравейте, купих си нов телевизор, но имам проблем приложението на vbox, беше си инсталирано на телевизора заводско. Телевизора е SAMSUNG UE-40JU6400. Изписва ми Please wait a moment and try again.

    Решението на проблема е преинсталиране на приложението. Влезнах в мойте приложения от там задържаме копчето на включване и има опции като изибраме преинсталиране и всичко е готово.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 10
    Последно: 09-05-16, 13:12
  2. Телевизора се пуска сам Samsung UE40EH6030
    От eclips във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 30
    Последно: 24-02-16, 23:37
  3. Отговори: 1
    Последно: 06-01-16, 11:55
  4. Отговори: 2
    Последно: 11-04-14, 12:01
  5. Отговори: 5
    Последно: 17-01-12, 21:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе