Резултати от 1 до 9 от общо 9
Like Tree3Одобрявам
  • 2 Post By gurcayy
  • 1 Post By fbr

В olx ми пишат, че може (изгодно) да се сменя повредена матрица на LCD?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    327
    #1

    В olx ми пишат, че може (изгодно) да се сменя повредена матрица на LCD?

    Привет,

    Преди известно време повредих с лек удар матрицата на 55' Sony Bravia KE-55XH9077, прилагам снимка. Тогава се обаждах в някакъв сервиз, май официален на Сони където казаха, че е безпредметно да се занимавам и имало едни контейнери до Технополис за стара техника. Съответно го пуснах на символична цена за части в оlx. Тези дни новорегистриран профил ми писа, че можело да се сменя матрица, каза някаква смешна цена. Въпросът ми, някой знае ли каква е схемата, има ли схема (така ми изглежда.. ) и въобще може ли нещо да се прави с този телевизор освен за части/скрап.

    Мерси предварително.


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,583
    #2

    Отговор: В olx ми пишат, че може (изгодно) да се сменя повредена матрица на LCD?

    Нещо те "хвърлят по върбите".

  4. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,407
    #3

    Отговор: В olx ми пишат, че може (изгодно) да се сменя повредена матрица на LCD?

    Питай го нека ти обясни

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    327
    #4

    Отговор: В olx ми пишат, че може (изгодно) да се сменя повредена матрица на LCD?

    Ами съмнително ми е, каза 350лв, трябваше да го питам изрично това с монтаж ли е, казва да. Поръчвал ги от някакъв сайт.. Даваш му парите и се чакало 40-50дни... Намира се в Суходол, не е сервиз, частно лице... Питах дава ли документ за парите, можел да напише бележка, там с лична карта. Иначе оправял телевизори, тротинетки.. ала-бала . Та така, вероятно звучи абсурдно, но аз въобще не съм в течение, така че просто ми стана любопитно дали въобще може да се прави нещо на нормална цена, освен това, което казаха в сервиза. С този човек надали бих пробвал и доколкото виждам и от тукашните две мнения, няма варианти.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,589
    #5

    Отговор: В olx ми пишат, че може (изгодно) да се сменя повредена матрица на LCD?

    Даваш му парите и дим да го няма...

    Не бъди наивен, колега!
    Gena_bs и Frost харесват това.

  7. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #6

    Отговор: В olx ми пишат, че може (изгодно) да се сменя повредена матрица на LCD?

    И сърдечна клапа може да ти смени със същия успех.
    AntrAcsA одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    34
    #7

    Отговор: В olx ми пишат, че може (изгодно) да се сменя повредена матрица на LCD?

    Кажи му, плащане след ремонта. Ако се съгласи, добре, ама ме съмнява.

  10. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    8
    #8

    Отговор: В olx ми пишат, че може (изгодно) да се сменя повредена матрица на LCD?

    Този тип и на мен ми писа, даже ми звъня .... тъй като и аз задавах логичните въпроси, накрая изперка и започна да ми сипе обвинения къв съм бил и да не го търся никога повече (все едно съм го търсил) , теглих му една и така ... човечецът освен всичко, беше и функционално неграмотен

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    327
    #9

    Отговор: В olx ми пишат, че може (изгодно) да се сменя повредена матрица на LCD?

    Да, въпросът е, че някакви хора може би се връзват. Той иска парите напред. Мен ми писа и следващ път от нов профил в olx, явно го банват...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 25
    Последно: 14-02-14, 16:57
  2. Отговори: 0
    Последно: 26-05-13, 10:40
  3. Проблем със Samsung LCD - може би матрица
    От rossenboy във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 09-04-13, 19:34
  4. Отговори: 1
    Последно: 07-01-13, 12:55
  5. Може ли и как да сменя иконката на EXE файл
    От milenk във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 16-06-07, 22:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе