Резултати от 1 до 14 от общо 14

Възможно ли е ползването на оборудването на Булсат без тяхната карта и как, ако "да"?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1

    Възможно ли е ползването на оборудването на Булсат без тяхната карта и как, ако "да"?

    ами то май след въпроса в заглавието не остана какво да напиша тук

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #2

    Отговор: Възможно ли е ползването на оборудването на Булсат без тяхната карта и как, ако "да"?

    Без да имам задълбочени познания и с риск да те объркам бих казал, че не можеш да използваш приемника им по удобен начин, ще блокира. Освен това... не е върха на сладоледа и за немного пари можеш да се сдобиеш със значително по-хубав.
    Чинията естествено си е чиния, можеш да я врътнеш към спътник по желание.

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Отговор: Възможно ли е ползването на оборудването на Булсат без тяхната карта и как, ако "да"?

    аз зададох въпроса си доста стегнато, без да споделя какво съм пробвал, за да не слагам думи в устата на отговарящите, но май е по-добре да си кажа...

    с вкарана карта нещата са ясни - по тяхна милост се гледат няколко музикални, всички чалгаджийски, малко гръцки и т.н. бълвоч

    с изкарана карта нещата стават странни - доколкото скромните ми познания в сферта ми шепнат, безплатните канали, включая бтв, нова и т.н. би трябвало да се гледат. да, ама не. не казва, че е кодиран или да вкарам картата им, но няма образ. гледат се повече от "с картата", но тези, които би гледал средностатистическия българин ги няма. освен това при сканиране от моя страна на всички транспондери, редът, по който са били каналите до този момент, тотално се промени (по думите на собственика)

    встрани от темата, но все пак любопитно е групирането на каналите по отделните транспондери. според мен това улеснява самите булсат в отключването и заключването на цели групи чрез картата им, но когато я няма за мен остава необяснима липсата на образ. необяснима дотолкова, доколкото вероятно е допускането, че все пак и приемникът си е техен и неговият фърм е пипан достатъчно, за да забрани каквото и да е декодиране без картата им. чудно, дали едно флашване няма да го "излекува" ... някой да е чувал нещо по въпроса?

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Отговор: Възможно ли е ползването на оборудването на Булсат без тяхната карта и как, ако "да"?

    Без карта нищо не можеш да гледаш , с карта на оператора можеш да врътнеш на друг спътник и да гледаш нещо до 72 часа, след което ще блокира и ще иска антената да бъде насочена към кораба майка. След тази процедура, пак може до 72 часа да се гледа чужд спътник, но без карта само ще харчи ток

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Отговор: Възможно ли е ползването на оборудването на Булсат без тяхната карта и как, ако "да"?



    не питай старило, а патило

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    211
    #6

    Отговор: Възможно ли е ползването на оборудването на Булсат без тяхната карта и как, ако "да"?

    На някой от по-старите SD приемници имало хардуерен начин за блокиране на таймера - окъсяване на пинове, или нещо от сорта. Мяркал съм по другите форуми, но не помня къде. На ZHD100 изтече ли ти месеца и не платиш почва да си брои таймера, независимо дали си на 39Е и дали има сложена карта.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #7

    Отговор: Възможно ли е ползването на оборудването на Булсат без тяхната карта и как, ако "да"?

    Да попитам и аз. Имам един останал Philips още от ITV Partner. Това става ли за нещо или да го хвърлям, че се затрупах с глупости....

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    211
    #8

    Отговор: Възможно ли е ползването на оборудването на Булсат без тяхната карта и как, ако "да"?

    Става да се гледат некодирани SD канали от който спътник си избереш. На LyngSat може да разгледаш къде какво има. Гледай тези които са отбелязани като SD clear

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9

    Отговор: Възможно ли е ползването на оборудването на Булсат без тяхната карта и как, ако "да"?

    Цитат Първоначално публикувано от DigiPro Виж публикацията
    Става да се гледат некодирани SD канали от който спътник си избереш. На LyngSat може да разгледаш къде какво има. Гледай тези които са отбелязани като SD clear
    аз се надявах на такъв отговор за булсата, но не би...

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #10

    Отговор: Възможно ли е ползването на оборудването на Булсат без тяхната карта и как, ако "да"?

    Цитат Първоначално публикувано от DigiPro Виж публикацията
    Става да се гледат некодирани SD канали от който спътник си избереш. На LyngSat може да разгледаш къде какво има. Гледай тези които са отбелязани като SD clear
    Все пак става за нещо. Благодаря! На някой ако му върши работа да се обади на ЛС и... ще трябва да си плати куриера.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    36
    #11

    Отговор: Възможно ли е ползването на оборудването на Булсат без тяхната карта и как, ако "да"?

    Aз да попитам дали съм разбрал правилно.
    Програмите в този списък
    Free TV from Bulgaria - LyngSat
    са качени на различни сателити но може да се гледат безплатно.
    Въпроса е може ли с някой от приемниците който са на булсат или виваком?

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #12

    Отговор: Възможно ли е ползването на оборудването на Булсат без тяхната карта и как, ако "да"?

    Може , но не само с него .

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    36
    #13

    Отговор: Възможно ли е ползването на оборудването на Булсат без тяхната карта и как, ако "да"?

    E да, не само с приемник ами и с чиния.
    Но доколкото разбирам за различните канали трябва да я въртиш постоянно чинията. : ))
    А без карта дали ще тръгне някой от приемниците за да могат да се гледат безплатните канали ?

  17. Novice
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    3
    #14

    Отговор: Възможно ли е ползването на оборудването на Булсат без тяхната карта и как, ако "да"?

    здравейте,да използвам темата,става въпрос за тв тунер от близу модел-ADB2840C ,ползвам го от време на време в друга кабелна мрежа на втория тв,който няма цифров кабелен тунер,за определени предавания. та проблема ми е следния:след като поработи час,час и нещо започва да излиза в средата на екрана надпис че декодера не се ползва в мрежата на близу и т.н. стои 2-3-4мин. и изчезва и после все по-често на по-къс интервал,въпросът ми е има ли начин да се премахне този надпис и как естествено /от настройките мисля няма как/ мерси предварително.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  3. Възможно "подобрение" по вътрешното тяло ?
    От valdim във форум Климатици Daikin
    Отговори: 9
    Последно: 25-10-10, 13:08
  4. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе