Резултати от 1 до 4 от общо 4

sony dcr-hc35e

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    2
    #1

    sony dcr-hc35e

    здравейте!
    искам да ви попитам, какво мислите за тази камера, добра ли е? мисля да си взема нея, но нещо с тези касетки хич не ми е ясно как седи въпроса, а и като гледам май няма памет...........ама къде пък се записват снимките, общо взето и на идея си нямам
    също искам да ми кажете кои касетки са най добри, защото като гледам тази камера е с касетки, а видове има доста и не знам коя ще е най добрата.
    благодаря ви много, предварително.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    148
    #2

    Re: sony dcr-hc35e

    Камерата е прилична за ниския ценови клас - дори доста добра. Видеото се записва на miniDV аксета, която можеш да си купиш навсякъде по 3-4 лева, а снимките се записват върху флаш-карта memory stick, която си купуваш също допълнително.
    Записът от касетките се прехвърля върху компютър и се преконвертира за да се запише на CD или DVD. това е с две-три думи.

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    2
    #3

    Re: sony dcr-hc35e

    искам да ви попитам още нещо, всичко си записах, разбрах как се слагат касетките, само че сега имам юсби, но нямам дупчица на камерата за него , а имам за такъв кабел дето отива към телевизора и се гледа на него, и не мога да разбера как аджеба ще запиша филма на компа? някои да има идея? благодаря ви предварително.

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #4

    Re: sony dcr-hc35e

    Трябва ти FireWire IEEE1394 платка - купува се от компютърните фирми или Технополис, техномаркет....Ще ти трябва също FireWire кабел (6 към 4 пина).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 13:37
  2. Продавам уникална камера Sony NEX-VG10Е + Sony Vegas Pro 8
    От deannestorov във форум Приключили продажби
    Отговори: 44
    Последно: 09-03-12, 20:27
  3. Продавам стерео ресийвър SONY STR-DE197 + SONY SS-MF450H
    От j1 във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 22-02-11, 14:21
  4. Отговори: 0
    Последно: 01-05-10, 21:03
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 11:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе