Резултати от 1 до 3 от общо 3

Моята Мечтана Система за Домашно Кино

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    12
    #1

    Моята Мечтана Система за Домашно Кино

    My Dream Home Teather

    С този пост искам да дефинирам, каква система за домашно кино бих искал да имам и се надявам с ваша помощ да доуточним спецификациите и да намерим някой да ни го произведе и друг да ни го продаде

    аудио/видео плеър
    - Свири всякакви формати CD и DVD дискове и не е много претенциозен към качеството им
    - Подържа максимален брой аудио формати, като минимум - всички разновидности MP3 и WMA
    - подържа кирилица за MP3/WMA таговете и CD-TEXT-а в аудио CD-та
    - Подържа максимален брой видео формати, като минимум - всички версии на DivX и Xvid
    - Подържа всички известни формати за субтитри като естествено има шрифтове за Кирилица
    - Позволява свободно позициониране и мащабиране на субтитрите
    - има USB вход и четец на SD карти, като може да възпроизвежда от тях всичко, което може и от дискове
    - има HDMI изход като прави качествен up-scaling на всички възпроизвеждани източници
    - има мрежова свързаност, която може да ползва за четене от PC на аудио/видео файлове (опция) и за интернет радиостанции

    аудио/видео рекордер: трябва да включва всичко, което има един плеър +
    - има всякакви видео и аудио входове (може и без HDMI)
    - има поне 160G хард диск, на който може да копира всичко, което може да свири
    - при запис конвертира във формат, който аз му кажа, или подържа поне DVD и DivX формати
    - може да записва DVD дискове във формат DVD-Video или Data в DivX формат от външен източник или от записани на хард диска програми

    интегрирана система: трябва да включва всичко, което има един плеър или рекордер +
    - качествен FM stereo тунер с RDS
    - качествен усилвател 5.1 с възможност да работи и в режим 2.1 с хубав виртуален съраунд
    - качествени и с хубав дизайн тонколони

    и за всички варианти +
    - едно добро универсално дистанционно, което да управлява и телевизора и BULSATCOM
    - възможност за ъпдейт на FirmWare и подържан сайт от където да се теглят свободно ъпдейтите

    Това, което ме задоволява на този етап е интегрирана система без рекордер и без мрежова свързаност.

    Някой да е виждал такова чудо да се продава?

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #2

    Re: Моята Мечтана Система за Домашно Кино

    Да, у наше село му викат кумпютер.

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Re: Моята Мечтана Система за Домашно Кино

    DLP проектор с HDMI интерфейс + компютър+ ресийвър + 6 колони .........в съкратен вариант това е системата за домашно кино която съм си заплюл да имам в близко бъдеще.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Система за домашно кино(ХЕЛППП)
    От Andi във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 50
    Последно: 05-10-13, 20:34
  2. Система за домашно кино или колони 5.1, 7.1?
    От collapse във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 12
    Последно: 29-06-13, 01:30
  3. Система за домашно кино
    От nikolov87 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 30-01-12, 17:06
  4. Система за домашно кино
    От delqn във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 10
    Последно: 15-07-09, 11:09
  5. Система за домашно кино без колони?
    От inian във форум Аудиотехника
    Отговори: 5
    Последно: 08-11-06, 22:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе