Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 51

Система за домашно кино(ХЕЛППП)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    3
    #1

    Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Взех си система за домашно кино LG LH-T551TB,и нещто не ми харесва как свири(няма бас)някой може ли да ми каже как да го настроя,и ако някои има такава система....да каже как е при него(дали свири добре и как е баса)* * * *Благодаря ви предварително
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #2

    Re: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Andi, приятелю ти процете ли си първо книжката с опътването. Там на Български си е описано подробно всичко, което те интересува. Ти преди да го вземеш това LG, не го ли чу в магазина от където го купи! Отиваш в SETUP и от там на AUDIO има усилване на BASS!!! Ако и тогва не ти харесва незнам, трябва да го види някой твой познат който разбира и ако не е в ред веднага на рекламация!

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    3
    #3

    Re: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Цитат Първоначално публикувано от LUDIA
    Andi, приятелю ти процете ли си първо книжката с опътването. Там на Български си е описано подробно всичко, което те интересува. Ти преди да го вземеш това LG, не го ли чу в* магазина от където го купи! Отиваш в SETUP и от там на AUDIO има усилване на BASS!!! Ако и тогва не ти харесва незнам, трябва да го види някой твой познат който разбира и ако не е в ред веднага на рекламация!
    Ами купих я от технополис,там като я пробвах свирише много добре.Правя настройките както пише в книжката но няма никаква разлика, съббувера е 150вата а свири като някои 50-60ватов!!!И сетупа е много беден,няма за баланс,басове и пищтялки.И друго...системата се усилва да 40...до 18 има някъв бас а след това абсолютно никакъв.Възможно ли е да е дефектна?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    84
    #4

    Re: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Andi в MENU/AUDIO трябва да имаш доста настроики, настр. режим на високоговорители: настр. на по-късно възпроизвеждане:* настр. на FRONT,CEN,REAR,SW:* наст. на DRC.Слет като се поровиш в тези настройки трябва да останеш доволен. Аз имам Самсунг HT-TR75 с150W субуфер и* държа настр. на субуфера на -6db {скалата на SW е от -6db до +6db } защото чашите по секцията дръчант.Слет като си поиграеш* ако има нещо нередо в сервиза или до 3 дни сменят в магазина.

  6. Novice
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    3
    #5

    Re: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    [quote=kobra ]
    Andi в MENU/AUDIO трябва да имаш доста настроики, настр. режим на високоговорители: настр. на по-късно възпроизвеждане:* настр. на FRONT,CEN,REAR,SW:* наст. на DRC.Слет като се поровиш в тези настройки трябва да останеш доволен. Аз имам Самсунг HT-TR75 с150W субуфер и* държа настр. на субуфера на -6db {скалата на SW е от -6db до +6db } защото чашите по секцията дръчант.Слет като си поиграеш* ако има нещо нередо в сервиза или до 3 дни сменят в магазина.


    Ами усилвам буфера на +5дб(от -5дб до +5дб) и няма никакъв ефект...От какво друго може да е...!!!Възможно ли е да е дефектна тая система?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    84
    #6

    Re: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Провери дали си свързал правилно колоните и субуфера,ако е точно и от menu/auto нищо не можеш да постигнеш, мм да за сервиз си. Аз купих Самсунга от техномаркета и там не пробваха колоните уговорката е око има нещо да го сменя в 3 дневен срок.Можеш да вземеш от познат друг субуфер и да пробваш.Успех.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #7

    Re: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Има и друго, сега се сетих, на каква повърхност ти е баса. Обезателно ако си с килим и то по-дебеличък(понеже LG нямат крачета на басовете си) слагаш нещо твърдо под него. Аз, например съм сложил 2 теракотени плочки под моя защото съм с мокет. По принцип вързването няма как да го обърйаш. На по-евтините модели LG буксите са оцветени според цвета на куплунга, но все пак ги виж.

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #8

    Re: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Andi субуфера ти няма и 20 вата, а ти си мечтаеш за 60 вата! Я погледни какво пише отзад на системата, май консумацията и беше към 90 вата така че реално си помисли колко вата е цялата система.
    Сега, за баса зависи каде си разположил субуфера, това е важно, също килими,мебели и други пречат на баса, пробвай да го преместиш примерно в ъгъла или близко до стена.
    А системата ти не е дефектна, просто при повече усилване баса се намалява за да не криви или тн.
    Все пак за толкова пари системката става

  11. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #9

    Re: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Абсолютно никакво значение няма къде е разположен баса. Виж върху какво е стъпил може и да оказва значение. Аз не разбрах нещо. Изобщо звук излиза ли от баса или ти се струва слаб. Не трябва да очакваш супер резултати от система направена предимно за красота
    Но дори и от нея би трябвало да се поразтресат чашите.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    77
    #10

    Re: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    здравейте, преди време си купих SAMSUNG HT-P70. До скоро гледах само ДВД и нямах никакви грижи. Системата е супер. Проблема е следният: когато си пусна ДИВ Х със субтитри на български (без значение дали е през УСБ или на диск, може би само без РВ-ДВД) субтитрите излизат за около 10 мин. и после изчезват до края на филма. Ако го пусна отново пак приблизително по същото време изчезват и ги няма целият филм. И това е само при ДИВ Х. Моля Ви дайте някакъв съвет - технически проблем ли е това или е недомислица на Самсунг за субтитрите и ако има някакъв начин да го оправя. Благодаря Ви предварително.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    77
    #11

    Re: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    тук явно няма живот. За тези с моя проблем - AVIsub се казва програмата. Вгражда субтитирте във филма и нямате грижи.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #12

    Re: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    http://forum.setcom.bg/index.php/topic,29589.0.html

    ето тука са ти отговорили. ако беше писал само една тема, а не на 100 места щеше да ти е по-лесно.
    това с вкарването на субтитрите в картината е тъпо. опитай се да си решиш проблема с плеъра

  16. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #13

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Имам чисто ново Genius SW-HF5.1 5000 мога ли да го свържа към LG47LA691S,казаха ми че този genius нямал оптика и ефекта ще е нулев,но мога ли да си взема отделно суб буфер с оптика и да използвам останалите 5 колони,и заслужава ли си да се върже 5.1......

  17. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #14

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    Все пак това са тонколони за компютър , но ако ти се занимава - давай . Такъв самостоятелен суб с оптика и вградени декодери трудно ще си купиш нов , от магазин , но може и да изпадне нещо 2 ръка .
    Другия вариант е да ползваш конвертор от оптика към чинч , но доколко работи коректно нямам идея .

  18. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #15

    Отговор: Система за домашно кино(ХЕЛППП)

    А каква е разликата от такъ вид система за компютър,и от система за домашно кино,разликата в звука ли е само или има и др,разлика?Не може ли система която е за комп.да се върже към ТВ.....директно...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Система за домашно кино Sony
    От Borislav Petrov във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 7
    Последно: 27-02-14, 16:21
  2. Система за домашно кино
    От nikolov87 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 30-01-12, 16:06
  3. Мнения за система за домашно кино LG
    От sapunerka във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 30-11-11, 15:19
  4. Продавам DVD система за домашно кино LG
    От from_usa във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-10-11, 20:20
  5. Система за домашно кино
    От delqn във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 10
    Последно: 15-07-09, 10:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе