Резултати от 1 до 3 от общо 3

Елит 366 или историята на един боец... и малко помощ ако може!?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    159
    #1

    Елит 366 или историята на един боец... и малко помощ ако може!?

    Здравейте и за много години.
    4 Славни години моят PV-366 се държа мъжката, дори претърпя метаморфоза /направих му кабел за флашване, както и елегантен вход на корпуса/.
    Пред всички се хвалех "как не може да прочете само тухла 4-ка и то само от зацапаните с хоросан". Тривиални проблеми, като субтитри, формати, папки и др. - нямаше, беше железен.
    Дойде Новата Година, подарих на познати 1-2 плеера Санг, продадох неизползвания дълго време Пионер DV-360S и остана само Боеца 366.
    И кво, и нищо. В момента, в който разчистих къщата от излишна техника, Боеца го раниха - спря да чете DVD дискове. CD чете, но DVD не. Интересно е, че спря без видима причина от раз. Почистих оптиката и шпиндел мотора /въпреки, че никога не е имал проблеми с тях/ - нищо.
    Болката ми е следната, къде е златната среда:
    * Отремонтиране - цена като за нов от този клас
    * Нов - аз си искам моя, или подобен, за който няма теми от рода "моля за пмощ" /не че и аз не стигнах до такава тема, но това, с което Боеца се справяше през годините е непосилно за много други/
    Имам гадното усещане, а пък и спомени с друга техника, че ще си взема нещо за 50 лв. и ще се включа във форумите за взаимопомощ, после изнервен ще се вкарам в разход за нещо скъпо, което няма да е по-различно.
    Моля кажете как Вие бихте процедирали.
    Благодаря.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: Елит 366 или историята на един боец... и малко помощ ако може!?

    от наблюденията си върху "неща за 50 лв" стигнах до извода, че май там е истината

    лично не ползвам, но имам "наблизо" няколко NEO-та и др.под. паплач, които си работят вече 2-3 години без "мрън", без "не виждам субтитри" и подобни оплаквания

    в същото време съм виждал Sony домашни кина да бъдат заменяни с въпросни нео-та и запращани в килера с подобаващо количество псувни да си гангренясват на спокойствие

    не се кахъри, някой от колегите с поглед върху конкретни актуални модели ще ти помогне да пенсионираш Боеца подобаващо и да му намериш наследник

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #3

    Re: Елит 366 или историята на един боец... и малко помощ ако може!?

    погледни този PIONEER DV-610S
    http://www.avitel-bg.com/for_home/dvd_player/dv-610s/
    http://www.pioneerfaq.info/english/dv610.php
    в момента е най-добрия на нашия пазар

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Малко помощ ако може.
    От dragonheart85 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 06-02-13, 13:57
  2. малко помощ,ако може
    От kasis във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 15-07-06, 12:11
  3. Може ли малко помощ от по-знаещи ?
    От Nedko във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 5
    Последно: 09-03-05, 08:39
  4. ... малко помощ може ли?
    От Delta1 във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 09-10-04, 10:26
  5. Може ли малко помощ за ХР
    От okli във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 21-03-03, 15:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе