Резултати от 1 до 6 от общо 6

Може ли малко помощ от по-знаещи ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    301
    #1

    Може ли малко помощ от по-знаещи ?

    Здравейте. Имам следния проблем. Имам желание да направя скрипт, от тип "Количка за пазаруване", но познанията не са ми достатъчни за на направя такова нещo. Търсих из www.hotscripts.com и където ме отведе www.google.com, но не мога да намеря нещо което да е достатъчно просто и да може (поне теоритично) да може да прави някаква връзка с paypal , epay или нещо подобно. Ако някой може да ми помогне (или ми даде готов)ще съм му мнооооооооого мноооооооооого благодарен.







    P.S В една книга имаше нещо такова. Тя се казва " Разработване на проекти за WEB c PHP и mySQL" че там имаше нещо такова. казваше се book-o-rama но в интернет просто го няма . . .

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    542
    #2

    Може ли малко помощ от по-знаещи ?

    Привет. Това, с което мога да ти помогна е копие от книгата "PHP and MySQL Web Development"+Source. Там глава 25 е "Building a Shopping Cart". Ако ще ти свърши работа остави мейл или PM за да се разберем как да я получиш.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #3

    Може ли малко помощ от по-знаещи ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    P.S В една книга имаше нещо такова. Тя се казва " Разработване на проекти за WEB c PHP и mySQL" че там имаше нещо такова. казваше се book-o-rama но в интернет просто го няма . . .



    <div align="right">Originally posted by Nedko*-*06/03/2005*:* 13:01:25</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Мога да ти изпратя скриптовете от книгата, ако смяташ, че ще ти свършат някаква работа. Според мен по-добре си купи книгата, ако сериозно си се захванал.

    В същата книга препоръчват готовата система Fishcart (http://www.fishcart.org/)

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    301
    #4

    Може ли малко помощ от по-знаещи ?

    Първо бих искал да благодаря за помоща и бих помолил двамата да ми пратите материалите за да мога да взаимствам оттук-оттам. Ще ви пратя и на двамата PM.

    Пак благодаря

  6. silverfox
    Guest
    #5

    Може ли малко помощ от по-знаещи ?

    Доколкото си спомням за ePay не ти трябва скрипт. Те ти предоставят линк, след регистрация на търговец и най-лесният начин е да вкараш линка в сайта си. Който реши да купува - по регистрацията ти, ePay ще разберат кой си и съответно ще преведат сумата в сметката ти (след съответната комисионна [8D] ). Отиваш в сайта на ePay и четеш. Успех.

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    301
    #6

    Може ли малко помощ от по-знаещи ?

    Ето какъв скрипт търся аз:

    да е написан на PHP;

    да е прост по структура;

    да е функционален;

    да използва възможностите на mySQL бази данни;

    да е нещо като http://www.shop-script.com/php-shopp...oftware-3.html ;

    и естествено да е безплатно.

    Идеята ми е следната: начинаещ съм на тема PHP и mySQL. За това се хванах с такава задача да направя катъв скрипт (от тим количка за пазаруване) за да мога да затвърдя знанията и възможностите си, както и да добавя нови.



    Прегледах и osCOMMERSE но тя е прекалено сложна за мен

    Ако някоя добра душа потърси за нещо такова (че и ако намери) ще съм безкрайно благодарен и ще ви покажа крайния резултат.





    Със здраве [^]

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Малко помощ ако може.
    От dragonheart85 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 06-02-13, 14:57
  2. Отговори: 7
    Последно: 13-11-08, 10:39
  3. малко помощ,ако може
    От kasis във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 15-07-06, 13:11
  4. ... малко помощ може ли?
    От Delta1 във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 09-10-04, 11:26
  5. Може ли малко помощ за ХР
    От okli във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 21-03-03, 16:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе