Резултати от 1 до 9 от общо 9

Питане за Home Theatre 5.1 система

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    9
    #1

    Питане за Home Theatre 5.1 система

    Здравейте,
    Имам следния въпрос къп по-компетентите във форума: Може ли да се ползва дигиталния вход на по скъпите DVD home theatre ( примерно http://www.electron.bg/product_info....roducts_id=896
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09038342)
    системи за възпроизвеждане на 5.1 канално аудио примерно от цифров източник като PC със коаксиален или SPDF изход на звуковата карта. Интерисувам се дали с подобна система ще мога да гледам филми от компютъра AC3 5.1 , като целта ми е да и използвам системата със нейните колони ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #2

    Re: Питане за Home Theatre 5.1 система

    Може

  4. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #3

    Re: Питане за Home Theatre 5.1 система

    Даже може да ползуваш аналогов вход AUX и долбипролоджик декодера при системата на Панасоник,за Филипса не сам сигурен но предполагам че и там няма да има проблем.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #4

    Re: Питане за Home Theatre 5.1 система

    Може, това е и идеята

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    9
    #5

    Re: Питане за Home Theatre 5.1 система

    Цитат Първоначално публикувано от CrossBlade
    Може, това е и идеята
    Аз това ми е идеята, да плейвам HD H264 на компа и да ползвам цифровия изход и цифровия вход на киното, за филми 5.1. Иначе за музичка ползвам отделна система със аналогови изходи от компа или CD плеър. Ти с какво слушаш още ли си с гоговия 16С19П и 126Е ? А дали като качество на звука ще ме задоволи този филипс PHILIPS HTS3357, че гледам е за почти без пари в техномаркет и дали ще си заслужава разликата от 250 лева за по-скъпия PHILIPS HTS3367 при условие че почти няма да ползвам киното ( и съответно ъпскелинга до 1080р) за филми? Преди време имах едно сони за 1200 лева 5.1 ама от тогава са ми се променили доста критериите за звук

  7. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #6

    Re: Питане за Home Theatre 5.1 система

    Чуи ги,ама не мисля че въобще ще ти хареса звука ако си с завишени критерий

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #7

    Re: Питане за Home Theatre 5.1 система

    С какво съм - на ICQ/Skype драсни да полафим с доста по-добра система от преди съм.

    Иначе.. дали ще ти харесат ами ... аз не бих си взел такава пластмасова системка. Идеята ми за кино е вече готова (само широка лента!) и скоро време ще я реализирам Но пък за 520 лева готово цялото нещо - ко му плащаш

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #8

    Re: Питане за Home Theatre 5.1 система

    Старият модел на Филипс го има един приятел, звукът му не е нищо особено, а за музика е направо трагедия.
    Също така негативно впечатление ми направи, че не поддържа DTS Neo 6, а доста сериали излизат само със стерео звук, и там трябва да се кара със старият Dolby Prologic...

    Иначе за парите си нямаше друг модел тогава, който да има фронтално USB, както и SPDIF (coax) вход.

  11. Novice
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    9
    #9

    Re: Питане за Home Theatre 5.1 система

    Ами аз музиката си има на какво да я слушам, трябва ми евентуално за филми, за което ще се ползва 5.1 коаксиалния вход. А за звука не мисля че между 3357 и 3367 на филипс ще има кой знае каква разлика, при положение че размерите и говорителите на колонките са едни и същи .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. IP трафика стигна новата единица Зетабайт
    От Mr.TECHNO във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 22-05-10, 11:04
  2. Хакнаха Министерството на земеделието
    От wiseacre във форум Коментирай новина
    Отговори: 15
    Последно: 02-09-07, 18:26
  3. Разминават ми се субтитрите. С какво да ги 
    От Muko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 06-03-07, 18:26
  4. Софт за смяна на субтитрите на DVD?
    От Cko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 15-12-06, 17:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе