Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

Хакнаха Министерството на земеделието

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #1

    Хакнаха Министерството на земеделието


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #2

    Re: Хакнаха Министерството на земеделието

    по важната част е тази според мен: https://www.youtube.com/watch?v=0kSdfZJNo-I

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #3

    Re: Хакнаха Министерството на земеделието


  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #4

    Re: Хакнаха Министерството на земеделието

    Като знам колко са кадърни правачите на държавни WEB страници, хеле па и поддръжката на сървърите им, чак ми е чудно, че само това са успели да направят турските хацкери

  6. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #5

    Re: Хакнаха Министерството на земеделието

    Болен Сидеров викаше по тв че вътрешен човек го е направил,нали само турци работят там .

  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #6

    Re: Хакнаха Министерството на земеделието

    dragozow е прав. То само фесове крадат т.е управляват исках да кажа    . Ако се направи проверка съм почти сигурен , че ще се окаже така. Но общо взето ми дреме и за памтника и за сайта на министерството , който и без това е направен така , че ако ти трябва инфо. ти трябва и врачка за да го намериш.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #7

    Re: Хакнаха Министерството на земеделието

    Направи ми впечатление начина по който единия от ломещите чешмата написа ДПС....нешо Д-то не му се отдаде изчерта го на латиница. Случайно?

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #8

    Re: Хакнаха Министерството на земеделието

    Цитат Първоначално публикувано от dragozow
    Болен Сидеров викаше по тв че вътрешен човек го е направил,нали само турци работят там .
    Цитат Първоначално публикувано от izwerga
    dragozow е прав. То само фесове крадат т.е управляват исках да кажа . Ако се направи проверка съм почти сигурен , че ще се окаже така. Но общо взето ми дреме и за памтника и за сайта на министерството , който и без това е направен така , че ако ти трябва инфо. ти трябва и врачка за да го намериш.
    Момчета, забравяте малката подробност, че лани същите турски хацкери омазаха страницата на в-к Атака и форума им, а не вярвам пак от Министерството на земеделието да са им дали паролите за достъп
    Хакнали са тези сайтове, защото на тях е имало дупки, иначе ако беха много ербап щеха да омажат страницата на МВР да речем.
    Виж за Президенството - сигурно не са се и опитвали, нали е техен чиляк

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9

    Re: Хакнаха Министерството на земеделието

    абе, къде е батко явор колев?

    Главна Дирекция "Борба с Организираната Престъпност".... на мен повече ми изглежда редно да се намеси сега, а не да гони блогъри...

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #10

    Re: Хакнаха Министерството на земеделието

    И как мислиш че ще се намеси др. Колев? Ще се покаже по тиливизията и ще размаха лошо пръст и хацкерите ще се напръцкат от страх?
    Че той IP от DNS не прави разлика какво е
    А па турчулята трябва да са най-големите балъци на света да не са ползвали прокси.
    От друга страна е ясно че българин е помагал Най-малкото да прати клипа и списъка на БГ министерски сайтове

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #11

    Re: Хакнаха Министерството на земеделието

    ами като се вземе предвид компетентността му, аз си представям намесата му така:

    прави се хайка в разград, кърджали и др. подобни "смесени" градове, изземват се компютри и започват да се преравят temp.int.files за картинката от сайта. където се намери се обвинява в съучастничество, където не - значи потребителят от по-интелигентното "ядро" на заговора и се е сетил да я изтрие

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    741
    #12

    Re: Хакнаха Министерството на земеделието

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    Като знам колко са кадърни правачите на държавни WEB страници, хеле па и поддръжката на сървърите им, чак ми е чудно, че само това са успели да направят турските хацкери
    ДНСК още си стои хакната! Евала, машалла, аферим, джанъм на "поддръжката" на тези ми ти сървъри!
    И тия трътльовци са държавни служители. Същите потрошиха (и продължават да трошат) камара пари от бюджета да се ограмотяват компютърно.

  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #13

    Re: Хакнаха Министерството на земеделието

    Те министерството на Земеделието и продоволствието се оправиха бързо защото им стана неудобно пред света, че им го нафърфориха техните хора - публично и без вазелин.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    741
    #14

    Re: Хакнаха Министерството на земеделието

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Те министерството на Земеделието и продоволствието се оправиха бързо защото им стана неудобно пред света, че им го нафърфориха техните хора - публично и без вазелин.
    На толкоз години пергишин си станал, а още живееш с идеалистични заблуди...

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    203
    #15

    Re: Хакнаха Министерството на земеделието

    Смеете се вие сега, но когато същите бяха хакнали и форума на Сетком тогава не говорехте така за администраторите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. София Аудио Център-чакате си и това е!
    От kristian_nk във форум Черен списък
    Отговори: 10
    Последно: 04-11-11, 19:26
  2. Топла вода - на газ или електричество?
    От klimbooo във форум Отопление
    Отговори: 23
    Последно: 27-12-10, 16:07
  3. IP трафика стигна новата единица Зетабайт
    От Mr.TECHNO във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 22-05-10, 12:04
  4. Тестове за професионална ориентация
    От Cko във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 04-06-09, 21:25
  5. Разминават ми се субтитрите. С какво да ги 
    От Muko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 06-03-07, 19:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе