Резултати от 1 до 5 от общо 5

PHILIPS HTS8140

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. glu
    glu е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3
    #1

    PHILIPS HTS8140

    Здравейте,

    Някои да има PHILIPS HTS8140? Би ли споделил как се даржи системата (звук, картина, съвнестимост с форматите).

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    6
    #2

    Re:PHILIPS HTS8140

    Аз разполагам от няколко месеца с PHILIPS HTS 8100. Грешката ми беше, че закупих мостра, беше последна бройка. Създаде проблем с четенето на DVD подложки, казваше, че няма диск. В сервиз подмениха оптиката и сеганяма проблем. По отношение на звука не очаквай обкръжаващ звук. Обяснения от типа "в ТМ пространството е огромно и затова не може да се усети, в къщи ще бъде различно" не са верни. Обкръжаващ звук няма, но това не означава, че саундът е кофти. Много си е добре. Да не забравяме предимството, че всичко е на едно място, няма кабели, къде ще се раположат всички колони и т.н. За мен това бе сериозен довод, и пак повтарям, звукът е добър. За картината не мога да кажа нищо конкретно - гледам на 21" CRT, засега. Планирам покупка на PHILIPS 37PFL9603, но в същото време проучвам и HD Media players. Очакванията ми са, че системата няма да има никакъв проблем с картина.
    Възпрозвежда всякакви DVD подложки, DivX, MP3. Проблем съм имал с 2-3 DivX филма, съобщение "неподдържана видео резолюция", но същите филми не тръгнаха и на Elite, който по принцип дъвче всичко. Филмите си вървяха на PC.
    Като цяло покупката си заслужава, аз съм доволен. Дано да съм бил полезен.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    112
    #3

    Re:PHILIPS HTS8140

    krasy7: Най вероятно тези при тези филми ограничението е от резолюцията им мисля, че беше колкото е на двд, а когато е по голяма,дори и с малко, на повечето плеери не тръгва.

  5. glu
    glu е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3
    #4

    Re:PHILIPS HTS8140

    Краси: благодаря за изчерпателния отговор. Това с обкръжаващия звук го предполагах и не е толкова важно за мен. Пак и ще ми спести доста разправии с съпругата заради кабелите за задните колони. Имам още един въпрос:
    Има и оптичен ин? Идейната е да се свърже пуканка или друг ХД плейър или Топфиилда от кабелната телевизия.

  6. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    6
    #5

    Re:PHILIPS HTS8140

    Според http://www.p4c.philips.com/files/h/h...12_pss_bul.pdf HTS8140 има и коаксиален и оптичен вход.
    HTS8100 има само коаксиален. В момента проучвам ХД плеери, като съм шкартирал всички само с оптичен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Panasonik TX-L42ET5E vs. Philips PHILIPS 40PFL5507K
    От sasa във форум Philips телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 21-09-12, 18:42
  2. PHILIPS 32PFL4606H или PHILIPS 32PFL5606H?
    От taralion във форум Philips телевизори
    Отговори: 38
    Последно: 25-05-12, 11:27
  3. Избор на LCD - PHILIPS 37PFL4606H или PHILIPS 37PFL5405H
    От dodido във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 04-11-11, 08:22
  4. Philips 40PFL5605H или Philips 40PFL5625H
    От mrezata във форум Philips телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 24-02-11, 09:56
  5. системи за домашно кино-PHILIPS HTS-6100/12,PHILIPS HTS-8100/8140
    От maddog9 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 24-09-09, 12:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе