Резултати от 1 до 5 от общо 5

Избор на DVD плейър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    2
    #1

    Избор на DVD плейър

    Здравейте, решила съм да си купя записващ DVD плейър на цена до към 200 лв. Ще се използва предимно за гледане на записани от телевизията предавания. Бихте ли ми препоръчали модел или да ме насочите към подходяща тема във форума?

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Re:Избор на DVD плейър

    Само да отбележа нещо !За тази цена може да се купи само най-евтин модел , който записва върху дискове и няма вградена памет / твърд диск / .Ако едно предаване е по-голямо като информация и самия диск не може да го побере , какво правим в този случай !Гледаме предаване , но евентуално донякъде !

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    2
    #3

    Re:Избор на DVD плейър

    Бих отделила още около 100 лв (т.е. до около 320 лв) за модел с хард диск, но ми се струва, че сносните модели са още по-скъпи? Днес гледах един SAMSUNG DVD-HR720 в Техномаркет за 300 лв, но доколкото разбрах е отпреди 4 години и работи само с -R. В сайта на магазина на подобна цена има само DAEWOO DVD DH-6105 и DAEWOO DVD DHR-8105, но марката не ми вдъхва доверие...

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    277
    #4

    Re:Избор на DVD плейър

    Не може ли да се редактира коректно името на темата - става дума за рекордер (все пак е пусната от жена , нищо лично .

  6. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #5

    Re:Избор на DVD плейър

    Спокоино можеш да вземеш DAEWOO моделите,правят чудеса имам над 100 записа на модели 2105,6105 и 8105 и мога да гарантирам че са доста по добре от SAMSUNG при този вид техника.Бързи и без проблемни записващи на всякакъв вид дискове и съответно от твърдия на двд което не е приоритет за други по- маркови.Ако държиш да е марков вземи Панасоник те може би са най- добрите,поне от тези който съм ползвал а съм минал през Филипс ,Сони,Пайнър. SAMSUNG моделите са доста тромави и често забиваха менюто също е мудно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 10:28
  2. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 12:00
  3. Съвет за избор на DVD плейър за гледане на .avi.
    От felipe във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 8
    Последно: 02-06-10, 21:15
  4. Съвет за избор на DVD плейър
    От Sletu във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 19
    Последно: 10-04-07, 15:48
  5. Избор на DVD плейър до 80 лв
    От JastAsk във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 09-01-07, 16:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе