Резултати от 1 до 5 от общо 5

упътване за домашното кино SAMSUNG HT-P10

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    47
    #1

    упътване за домашното кино SAMSUNG HT-P10

    Здравейте,искам да попитам някои дали може да ми каже откъде мога да си изтегля упътване за домашното кино SAMSUNG HT-P10 ,в книжката има на всякакви езици но няма български,или ако някой има да ми прати,ще съм му мн. благодарна,изтеглих си ама от един сайт който пак няма бълг. език а най близак е руски,но не разбирам нищо,апък не разбирам почти нищо,пускам го и двете колонки не тръгват после нато натиснах незнам какво на дистанционото тръгнаха апък др. 2 отказаха,и как да го вържа към тв-то да се чува през него като гледам телевизия а не двд,и такива работи?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    114
    #2

    Re:упътване за домашното кино SAMSUNG HT-P10

    То на руски почти като на български, пусни си един превод през http://translate.google.bg/?hl=bg&tab=wT#ru|bg| !

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    286
    #3

    Re:упътване за домашното кино SAMSUNG HT-P10

    Цитат Първоначално публикувано от tanito1886
    Здравейте,искам да попитам някои дали може да ми каже откъде мога да си изтегля упътване за домашното кино SAMSUNG HT-P10 ,в книжката има на всякакви езици но няма български,или ако някой има да ми прати,ще съм му мн. благодарна,изтеглих си ама от един сайт който пак няма бълг. език а най близак е руски,но не разбирам нищо,апък не разбирам почти нищо,пускам го и двете колонки не тръгват после нато натиснах незнам какво на дистанционото тръгнаха апък др. 2 отказаха,и как да го вържа към тв-то да се чува през него като гледам телевизия а не двд,и такива работи?
    От къде го купи?
    От същия магазин си поискай и упътването.

  5. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #4

    Re:упътване за домашното кино SAMSUNG HT-P10

    Цитат Първоначално публикувано от maldinito
    То на руски почти като на български, пусни си един превод през http://translate.google.bg/?hl=bg&tab=wT#ru|bg| !
    Само дето превода в гугъла от руски на български минава през английски и се омазва...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    114
    #5

    Re:упътване за домашното кино SAMSUNG HT-P10

    Натискаш MENU после ENTER със стрелките избиташ режим AUDIO после настройка на високоговорителите ( Speaker
    Setup ) след това пак ENTER и със стрелките избираш нужния високоговорител и след това пак ENTER.

    С бутона PL MODE II - може да се променят режимите - стерео, Pro Logic ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Как да свържа домашно кино Samsung към tv/monitor Samsung
    От zdravkich във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 8
    Последно: 10-07-16, 15:51
  2. Звука на LCD през колонките на домашното кино
    От zaxcool във форум Аудиотехника
    Отговори: 1
    Последно: 25-08-11, 18:00
  3. Отговори: 27
    Последно: 18-08-11, 16:10
  4. Шум домашното кино при свързване на лаптоп.
    От Conqueror във форум Аудиотехника
    Отговори: 7
    Последно: 11-01-10, 10:54
  5. Как да свържа булсата към домашното кино
    От brumba във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 9
    Последно: 09-04-09, 17:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе