Резултати от 1 до 15 от общо 15

Samsung HT-D5500

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #1

    Samsung HT-D5500

    Иска да си поръчам това домашно кино от щатите през ebay обаче си зададох въпроса дали няма да има разлики с същия модел който се продава в бг! Как мислите? Дали ще работи за нашия регион?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    54
    #2

    Re:Samsung HT-D5500

    Има голяма вероятност да не работи, с някои дискове и формати в БГ, ако е регионално кодирано.....Освен това може да има разлики изискванията към захранването.......или най-малко щекерите за контактите ще са други и ще ти трябва адаптираща приставка.....

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #3

    Re:Samsung HT-D5500

    Сега възниква въпроса дали са регионално кодирани в щатите? И има ли възможност да се смени фърмуера или да се отключи за нашия регион?

  5. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #4

    Re:Samsung HT-D5500

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo
    Сега възниква въпроса дали са регионално кодирани в щатите? И има ли възможност да се смени фърмуера или да се отключи за нашия регион?
    Защо не питаш директно продавача в e-bay?

  6. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #5

    Re:Samsung HT-D5500

    Попитах го и ето отговора му:
    You would have to check the manufacturer specs. I really do not know the answer to that.
    if you figure that out & want a shipping quote, let me know. its kind of a pain to calculate freight so if you cant use the product I'd rather not spend the time getting shipping cost.

    п.с. В спецификацията пише че е кодиран по региони (или поне има таблица такава)... Въпроса е дали има възможност за смяна на региона... В нета намирам инфо за BD-D5500 което е само блурей плеър и дали е кодовете ще работят и на HT-D5500 не намирам инфо...

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #6

    Re:Samsung HT-D5500

    За BD няма региони ,но DVD са ,като повечето има вариант да се флашнат и да станат мулти регионални.

  8.  
     
  9. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #7

    Re:Samsung HT-D5500

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo
    Попитах го и ето отговора му:
    You would have to check the manufacturer specs. I really do not know the answer to that.
    if you figure that out & want a shipping quote, let me know. its kind of a pain to calculate freight so if you cant use the product I'd rather not spend the time getting shipping cost.

    п.с. В спецификацията пише че е кодиран по региони (или поне има таблица такава)... Въпроса е дали има възможност за смяна на региона... В нета намирам инфо за BD-D5500 което е само блурей плеър и дали е кодовете ще работят и на HT-D5500 не намирам инфо...
    Мисля, че това ще Ви е полезно.

    http://webcache.googleusercontent.co...g&client=opera

  10. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #8

    Re:Samsung HT-D5500

    В наръчника за американския вариант пише:
    This product is compatible with the NTSC color system only.
    PAL discs will not play.

    Лоша работа! Излиза, че няма да ми върши работа...
    Иначе мога да го купя за $255 + доставка която не ми е ясна още...

    Другите ми неизвестни са на какво зах.напрежение е?
    Дали PAL не се поддържа хардуерно или е ограничен софтуерно и ако е второто има ли възможност да се качи фърмуер за европейките модели?
    Какво мислите заслужава ли си риска или да се отказвам?

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    212
    #9

    Re:Samsung HT-D5500

    Също имай в предвид, че пратката ти ще отиде в митницата, където за да я освободиш ще трябва да платиш ДДС или да "почерпиш" някой от митничарите. Доставката от Щатите никога на мен не ми е излизала евтина ( особенно когато е по-обемист пакет ), времето, за което ще пристигне е около 20 - 25 дена. Знам че това не е по темата ти за регионите, но все пак и тези неща си оказват влиянието върху цената и крайната удовлетвореност от покупката ( поне при мен имаше такъв ефект )

  12. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #10

    Re:Samsung HT-D5500

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo
    В наръчника за американския вариант пише:
    This product is compatible with the NTSC color system only.
    PAL discs will not play.

    Лоша работа! Излиза, че няма да ми върши работа...
    Иначе мога да го купя за $255 + доставка която не ми е ясна още...

    Другите ми неизвестни са на какво зах.напрежение е?
    Дали PAL не се поддържа хардуерно или е ограничен софтуерно и ако е второто има ли възможност да се качи фърмуер за европейките модели?
    Какво мислите заслужава ли си риска или да се отказвам?
    Защо не пробвате от тук http://www.ebay.co.uk/itm/Samsung-HT...item35ba0af595

  13. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #11

    Re:Samsung HT-D5500

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator
    Защо не пробвате от тук http://www.ebay.co.uk/itm/Samsung-HT...item35ba0af595
    Сега ще видя, иначе в немския амазон държат цена...
    От английския би трябвало да нямам грижи с плейването на дискове в бг или греша?

  14.  
     
  15. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #12

    Re:Samsung HT-D5500

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo
    Сега ще видя, иначе в немския амазон държат цена...
    От английския би трябвало да нямам грижи с плейването на дискове в бг или греша?
    И аз така си мисля, но за по-сигурно питайте пак продавача.

  16. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #13

    Re:Samsung HT-D5500

    Взех, че си поръчах HT-D4500/EN от амазон-немския за 450 лв. тотал с доставката и гледам днес тръгва като пратка с DHL и на 19-ти март би трябвало да е в нас! Да видим как ще е...

  17. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #14

    Re:Samsung HT-D5500

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo
    Взех, че си поръчах HT-D4500/EN от амазон-немския за 450 лв. тотал с доставката и гледам днес тръгва като пратка с DHL и на 19-ти март би трябвало да е в нас! Да видим как ще е...
    Предварително честито!

  18. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #15

    Re:Samsung HT-D5500

    HT-D4500 дойде още на 12-ти и за сега съм много доволен! Явно за тв и дом.кино трябва да са от една марка уредите - и в моя случай Anynet ф-цията работи перфектно...голяма екстра е! Всъщност най-доволно е детето

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. PANASONIC TX-L47ET50E vs LG 47LA641S vs SAMSUNG UE-46F6170 vs SAMSUNG UE-46F5000
    От mrowcp във форум LG телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 29-10-13, 22:57
  2. Продавам / Заменям Samsung Ativ Tab P8510 32GB за Samsung Galaxy Note Tab N8000
    От Mihailov във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 16-08-13, 23:53
  3. ПРЕМЕСТЕНО: Продавам Samsung 3D Blu Ray Player D5500
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 08-05-12, 19:39
  4. Отговори: 11
    Последно: 05-02-11, 23:57
  5. Отговори: 0
    Последно: 07-10-10, 17:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе