Резултати от 1 до 5 от общо 5

HDMI 1.4a кабел

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    25
    #1

    HDMI 1.4a кабел

    Здравейте. Търся си високоскоростен, 1.4 HDMI кабел, който да прехвърля blu-ray 3D съдържание от лаптоп към 3D телевизор. Прегледах сайтовете на Техномаркет и Технополис, но нещо дървени ми се виждат предложенията (като изключим едно NEO, което обаче е NEO). Някакви идеи откъде мога да си купя такъв надежден кабел от София? Благодаря. Ако някой ми препоръча използван от него кабел пък направо ще е идеално

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    247
    #2

    Отговор: HDMI 1.4a кабел


  4. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #3

    Отговор: HDMI 1.4a кабел

    Колега, ползвам и "дървени" и "златни" HDMI кабели от различните ми устройства за филми и игри в 3D /десктоп, лаптоп и мултимедиен плеър/ към 3D съвместим ресивър, а от него към ARC HDMI входа на телевизора.
    Като фен на визията в стереоскопично 3D мога да те уверя, че единствената разлика между тях е, че "дървените" са към три пъти по-евтини. Успех в избора!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    25
    #4

    Отговор: HDMI 1.4a кабел

    Мерси. А вярно ли е това за изключването на лаптоп и телевизор, преди да ги свържа с кабела? Тоест, преди всеки филм, който си пусна?

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #5

    Отговор: HDMI 1.4a кабел

    Да, за предпочитане е! Малко е дразнещо, за мен, че откритото устройство свързано с HDMI интерфейса се разпознава като един вид примъри дисплей от някои видеокарти, но постепенно се свиква с изненадата, когато си включиш лаптопа да му изчезне образа от дисплея, защото е прехвърлен автоматично на телевизора. Ако ползваш ресивър, но в настройките за многоканален звук през HDMI изхода на лаптопа не е активен избора на 5.1 /7.1/ и т.н. според конфигурацията на съраунд системата ти, просто го рестартирай с вече включени ТВ и ресивър.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Кабел HDMI
    От abv във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 12-10-12, 10:06
  2. Избор на HDMI кабел
    От Shmi във форум Аксесоари за телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 07-06-12, 12:45
  3. HDMI Vs. VGA кабел
    От dbitzepsa във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 13-01-12, 15:24
  4. Продавам кабел HDMI-HDMI 10 метра марка "HAMA"
    От SuN_CiTy във форум Продава
    Отговори: 7
    Последно: 06-11-10, 09:45
  5. HDMI-DVI кабел
    От doc във форум HTPC - мултимедийни компютри
    Отговори: 5
    Последно: 15-01-07, 00:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе