Резултати от 1 до 1 от общо 1

Препоръка за домашно кино.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    8
    #1

    Препоръка за домашно кино.

    Здравейте,
    Първо искам да се извиня ако темата ви се стори много лаишка, но наистина тази област съм доста бос.
    Конкретно:
    Реших да си взема домашно кино, като бюджета ми е максимум 700 лева. В момента съм с телевизор Sony - Sony : Specification for KDL-40EX500 | KDL-40EX500 technical specifications, на който се гледа много спорт и филми. Телевизора е сързан с компютъра ми с мрежови кабел и DLAN мрежа (ползвам PS3 media server). Домашното кино смятам да го ползвам и за слушане на музика. Хола ми е с размери 5.60х3.60. Системата задължително трябва да подържа DLAN, като държа и на Wifi връзка. Към момента съм се спрял на два модела на Сони. (Бях набелязал и 2 модела на Самсунг, но след предварителни разговори с консултантите в ТМ се разубедих. Мотива е, че Сонито има доста по-добър звук).
    Още едно уточнение. При стриймване на филми, които са 1080i телевизора ми сече (явно компютъра на който ми е медийния сървър е слаб) за това мисля, че ако киното подържа mkv формат, този ефект ще бъде избегнат.
    Въпросните модели на които съм се спрял:
    Sony BDV - N590 - .: Деком :: Blu Ray система "всичко в едно" Sony BDV-N590 :.
    Sony BDV - E4100 - .: Деком :: Blu Ray система "всичко в едно" Sony BDV-E4100 :.
    Sony BDV - E190 - http://www.dekom.bg/?page=product_de...319021a34b448d

    Моля за вашите мнения.
    Този пост е редактиран от ozzimozzi; 20-11-13 в 11:32.

  2.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Препоръка за домашно кино/hifi система до 300-350лв
    От davidian във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 4
    Последно: 08-12-13, 16:47
  2. Blu-ray 3D домашно кино
    От HukuT0 във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 03-06-13, 10:18
  3. Домашно кино
    От blag0 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 30-01-13, 18:42
  4. Препоръка за домашно кино
    От yavkata във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 23
    Последно: 09-06-11, 17:14
  5. Препоръка за дом.кино
    От qnkogundito във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 03-02-11, 20:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе