Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 24

Препоръка за домашно кино

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    15
    #1

    Препоръка за домашно кино

    Здравейте,
    искам да се допитам до всички вас и да ми препоръчате какво дамшно кино да си взема разполагам с бюджет до 500 лв.
    Искам нещо по мощно да е над от 800W нагоре ще го връзвам към LCD LG 32

    засега съмм се спрял на това но са ограничени количества а парите ще ги имам до 1-2 седмици

    http://www.technopolis.bg/b2c/details/bulgarian/33599/P11090501~1/%D0%94%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%BDo-%D0%BA%D0%B8%D0%BDo-PHILIPS-PHILIPS-HTS-3373/12

    Давайте някакви предложения

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    5
    #2

    Re:Препоръка за домашно кино

    Не ти препоръчвам Филипс , имал съм филипс и не съм бил доволен от озвучението достатъчно. Имал съм и самсунг и са доста по качествени като звук и като перформанс на буфер-а.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1298672021[/time]_________________________________________________

    Това може да те обслужи предостатъчно...

    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NG-HT-C555/EDC

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    15
    #3

    Re:Препоръка за домашно кино

    На тази система филми свалени от нета HD нали са с формат на аудио DTS на това домашно кино през USB такъв филм с такова аудио ще се върви идеално нали.

  5. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #4

    Re:Препоръка за домашно кино

    Я отиди в магазина и чуи и системите на Панасоник и Сони от същия клас примерно и тогава си реши кое от всичките ти харесва.Защото разни хора различни неща им допадат.Лично на мен ми е харесвал до сега само един модел на Самсунг как звучи ,но е три пъти по скъп което от друга страна е неоправдано.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    15
    #5

    Re:Препоръка за домашно кино

    Проблема е че Филипса дето съм го харесал го нямат наличен при нас в магазините а аз исках онлайн да си го поръчам и затова сега се чудя какво са правя

  7. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #6

    Re:Препоръка за домашно кино

    Не е добра идея да го поръчаш онлаин понеже 99% ще ти пратят мостра от друг магазин щом нямат наличности.А и освен това е по добре да го чуеш за да не се разочароваш.Ориентирай се към друг модел в такъв случай или попитай в магазина дали се очаква нова доставка.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    5
    #7

    Re:Препоръка за домашно кино

    Преди седмица избрах 3 модела на самсунг и един модел на сони и изпратих маил на техномаркет дали ги имат в наличност, в цяла България ги нямат, така че това ме кара да си мисля че само заблуждават хората с ниски цени на някои продукти обявени в интернета само само да ги карат да ходят в магазините им.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    15
    #8

    Re:Препоръка за домашно кино

    а имам и един друг въпрос когато дадено домашно кино подържа DTS това значи ли че свалените филми HD от торент сайтовете пуснати през USB на домашното кино ще върви звукът щото повечето HD филми са с DTS 5.1

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    51
    #9

    Re:Препоръка за домашно кино


  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    15
    #10

    Re:Препоръка за домашно кино

    Последно се замислям на тази система

    http://www.technomarket.bg/products/...sung-ht-tz315r

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    91
    #11

    Re:Препоръка за домашно кино

    Здравей!
    Имам по-малкия събрат на филипса - 3270/12. Различават се само по мощността.
    Ще го кажа така - при максимално увеличение на дисплея пише "40". До сега не съм гледал филм на повече от "20"...Първо ме подразни, че няма ръчна настройка на еквалайзера. С учудване установих, че след време (тоест известно разработване) тази ситема взе да звучи различно - разбирай по-добре. Да, това е нужно за по-хубави говорители, но за бюджетна система...странно Вече не ми трябва ръчна настройка на еквалайзера Все пак не очаквай чудеса.
    Преди това гледах/слушах самсунг С450. Ако разчиташ само на системата, за да гледаш филми, самсунгът не е добър избор: ужасно малки субтитри+проблеми с по-големи файлове. А и не усетих "бълбукането" на водата от началните сцени на "Аз, роботът", както се случи с филипса. Най-добре чуй първо уредбата, която ще купуваш, защото всеки има свои собствени предпочитания. А, и да не забравя - ХД филми само на която и да е от тези системи не можеш да гледаш...Такава резолюция те не поддържат. Трабва ти мултимедиен плеър/компютър. Уредбата само за звук - като усилвател. Филипса се справя чудесно с ДТС

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    15
    #12

    Re:Препоръка за домашно кино

    Аз говоря за филми HD в формат .mk4 не blu-ray дали ще ги чете ДВД системата или другия варянт е да го пусна през плеара на ТВ USB но телевизора не подържа DTS и затова да ползвам колоните на двд ще стане ли така

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    91
    #13

    Re:Препоръка за домашно кино

    Хм, не се опитвай да ....дявола във въздуха Замалко да мина по този път, но се реших да поинвестирам маалко повече и не съжалявам. След като си взех необходимите неща решх да пробвам какво би станало, ако бях спестил пари. Ами , на практика, нищо...
    Първо, не си писал какъв модел ти е телевизора. Аз имам също LG, но плазма - 42PG350. При вързан към него плеър чрез HDMI и пуснат DTS звук по HDMI-то (така наречения RAW-формат - тоест без обработка), от оптичния изход на тв-то излиза стерео. Интересното е, че има звук и тв-то - явно все пак разбира DTS-звука, но май го прави на стерео и така си излиза и през цифровия. Съмнява ме ЛГ да са направили много различни връзки при различните телевизори - основната разлика е във фирмуеъра. Така че, ако гледаш на вградения плеър, най-вероятно ще слушаш стерео. Не съм пробвал как е с DD AC3-звук - тогава може и да е 5-канален, но мен ме интересуваше DTS-а. Освен това ти пробвал ли си филм от типа "нещо.mkv" дали върви на плеъра на телевизора ти? Хубаво е да започнеш от това, а най-добре да си вземеш мултимедиен плеър + система за тези 500лв., които си приготвил (или малко повече - ако не - първо система и после плеър - при мен беше обратното ) И просто забрави ДВД-система да чете филми в ХД-формат. Трябва ти минимум Блурей плеър/система.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    15
    #14

    Re:Препоръка за домашно кино

    Значи телевизора ми е LG SL8000 (32) филми в формат mk4 чете но без звук пише че неподържа този кодак.
    Днес ходих до техномаркет имам един познат там той ме разубеди да си взимам домашно кино каза ми най добре е да събера още пари и да инфестирам BLU RAY днес ми показа една система на промоция която звучеше много добре направо перфектно
    ето това чудо на техниката
    http://www.technomarket.bg/products/...aha-rx-v367-bl

    с пакета от долу колони и буфер

    на това вече мисля че ще върви всичко без проблеми

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #15

    Re:Препоръка за домашно кино

    Тая система ,колкото и да е нисък клас ще е мнооого по-добре от всички пластмасови all-in-one Самсуняци,Сонита,Филипси и т.н.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Препоръка за домашно кино/hifi система до 300-350лв
    От davidian във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 4
    Последно: 08-12-13, 15:47
  2. Препоръка за домашно кино.
    От ozzimozzi във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 20-11-13, 10:24
  3. Blu-ray 3D домашно кино
    От HukuT0 във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 03-06-13, 09:18
  4. Домашно кино
    От blag0 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 30-01-13, 17:42
  5. Препоръка за дом.кино
    От qnkogundito във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 03-02-11, 19:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе