Резултати от 1 до 3 от общо 3

Защо компа не ми открива мобилния телефон?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    2
    #1

    Защо компа не ми открива мобилния телефон?

    Значи взех си Сони Ериксон Т230, взех и кабел, инсталирах драйверите за кабела, всичко мина ОК, след като инсталирах и софтуер за качване на снимки и музика, се оказва че този софтуер не открива да е свързан телефон към компютъра. ИначеСофтуера го поддържа този модел на Сони Ериксон напълно? Може ли някой да ми помогне, дали причината е в кабела, или в телефона!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    17
    #2

    Защо компа не ми открива мобилния телефон?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">...след като инсталирах и софтуер за качване на снимки и музика, се оказва че този софтуер не открива да е свързан телефон към компютъра...



    <div align="right">Originally posted by milich - 28/06/2004 : 21:30:12</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Та софтуера който казваш да не би да не си му задал паравилият начин да се свърже с телефона ,имам предвид IR,COM1,COM2 и т.н ?

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    2
    #3

    Защо компа не ми открива мобилния телефон?

    Ами задал съм му порта, но по интересното е че пробвам да се свържа и с интернет през номер 1000 , но ми дава Unavailable-device missing. И като му дам пропъртис ми дава Модем-ънавейлабъл девайс(СОМ1), а би трябвало да е СОМ3, защото там ми дава че е инсталиран кабела за телефона

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Samsung Galaxy Xcover - мобилния телефон на Рамбо
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 12-08-11, 10:29
  2. Отговори: 7
    Последно: 19-01-11, 20:52
  3. Отговори: 3
    Последно: 22-02-10, 13:14
  4. Отговори: 29
    Последно: 25-07-06, 07:39
  5. Изключвате ли мобилния си телефон
    От rony във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 26-07-04, 11:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе