Резултати от 1 до 4 от общо 4

samsungX600 kabel

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    1
    #1

    samsungX600 kabel

    Купих си кабел за данни, инсталирах терефона, драйвърите, показа ми инаформация от тела, но не ми показа снимките, а аз имам доста .Правила съм си актови снимки и исках да ви ги покажа,но сега няма как.....[:P]Моля, помогнете ми.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #2

    samsungX600 kabel

    в manual-а му няма ли обяснение?

    има телефони, които ограничават работата със снимки само до пращането им през ММС, не съм запознат с конкретния модел, но предполагам ако има начин, то той ще е описан в книжлето на телефона

    за книжката виж тук - http://www.samsung.com/Products/Mobi...M_SGH_X600.htm



    и тук - http://www.google.com

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    4
    #3

    samsungX600 kabel

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Купих си кабел за данни, инсталирах терефона, драйвърите, показа ми инаформация от тела, но не ми показа снимките, а аз имам доста .Правила съм си актови снимки и исках да ви ги покажа,но сега няма как.....[:P]Моля, помогнете ми.



    <div align="right">Originally posted by katina*-*05/07/2004*:* 1101</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    С каква програмка го вързваш. Моя е Х100 и използвам една Easy Studio & File Menager (мисля, че така се пишеше). Тя става за Х700, и би трябвало да може да работи и с твоя.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #4

    samsungX600 kabel

    <font color="blue"><offtopic>



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Правила съм си актови снимки и исках да ви ги покажа,но сега няма как.....[:P]Моля, помогнете ми.



    <div align="right">Originally posted by katina - 04/07/2004 : 2201</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    И това ако не е най-добрият стимул да й помогнем - здраве му кажи! [)]



    </offtopic></font id="blue">

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. kabel DV-firewire
    От kotaraci във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 28-09-08, 20:11
  2. Kabelen modem i ... hm ... kabel :)
    От Blademaster във форум Мрежи
    Отговори: 17
    Последно: 24-10-02, 22:51
  3. Zazemqvane na UTP kabel?
    От iakomir във форум Мрежи
    Отговори: 16
    Последно: 24-09-02, 11:43
  4. TV-out kabel
    От Yozo във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 21
    Последно: 19-07-02, 20:38
  5. Dylga mreza s BNC kabel
    От afterburner във форум Мрежи
    Отговори: 14
    Последно: 13-07-02, 15:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе