Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24

кой GSM има добър обхват ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #16

    кой GSM има добър обхват ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">В отговор на питането на Lupus в тази тема - да, от Ханчето проведох разговор със Siemens ME45 (бях застанал до 19-ия стол от западната страна на басейна) [:D][:D]



    <div align="right">Originally posted by Slero*-*06/07/2004*:* 17:28:06</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    А кой те открехна да застанеш там, а?[:D]



    Nokia 6100. Три разговора - два в петък и един в неделя. В събота не успях да открия 19-ти стол - някой завистник го беше преместил...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    182
    #17

    кой GSM има добър обхват ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">В отговор на питането на Lupus в тази тема - да, от Ханчето проведох разговор със Siemens ME45 (бях застанал до 19-ия стол от западната страна на басейна) [:D][:D]



    <div align="right">Originally posted by Slero*-*06/07/2004*:* 17:28:06</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    А кой те открехна да застанеш там, а?[:D]



    Nokia 6100. Три разговора - два в петък и един в неделя. В събота не успях да открия 19-ти стол - някой завистник го беше преместил...



    <div align="right">Originally posted by Raid*-*06/07/2004*:* 18:37:53</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    И аз с моят Нокиа 3410 проведох два разговора в неделя, а в събота имах обхват. Обхват имаше само на определени места, и то не повече от 1, максимум две чертички (от четири), но можеше да се говори спокойно, стига да не се разхождаш напред назад [:D][8D]

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    259
    #18

    кой GSM има добър обхват ?

    С моя Siemens C45 проведох нормален разговор на входа на ханчето(три сегмента от общо пет). Във вътрешността - само в западната част на площите имаше обхват.

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #19

    кой GSM има добър обхват ?

    покритието зависи ли от лъчението на апарата?Има покритие , а от къде да знам дали лъчението няма да навреди не на някоя техника , а на нас.Във Форума имаше дискусия точно за това.Та за въпросния апарат в рамките на безопасното ли е излъчването.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #20

    кой GSM има добър обхват ?

    Тъкмо да ви наплюя за SAGEM - и видях че сте оплюли прословутата 9-та серия

    тоя телефон като спре - никой не може да го накара да тръгне

    иначе телефон с добър обхват е Моторола CD930

    Motorola 3188 Нокиа 3110 - говоря за стари и изпитани телефони , които съм ползвал и са се доказали

    нокията вече е трудно да я намериш някъде - а на всичкото отгоре е 5 волтова - пише Цитрон , вместо Мтел

    Сега съм с едно калпаво Sony J5 което за мое учудване работи добре и обвхата му е сносен - в сравнение с motorola CD930 - е направо жалък , ама кво да се прави

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #21

    кой GSM има добър обхват ?

    такъв Sagem, нов, но затова пък ще е почти без пари.

    Аз ползвах друг модел на този производител, Sagem MC 930, и близо година и половина просто смазвах другите марки с обхват на невероятни места. Действителен обхват. Както казва Lupus, военното производство си е военно производство.

    MC 930 даже можеше да се похвали с графичен интерфейс. Още стои в къщи, но за съжаление не мога да го "запаля".



    И аз си държа в къщи МС 930- загасна след повече от 18 месеца безупречна работа,а си го взех чисто нов от Австрия.През 2001 обиколих сервизите но никъде не можаха да го оправят.Ако случайно разбереш или знаеш някой който може да го оправи моля те пиши ми.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #22

    кой GSM има добър обхват ?

    @kris11,

    Почти нямаш шансове да ти го оправят по сервизите, особенно ако причината е каквато казва Malone. Трябва да си намериш някой много търпелив и добър майстор, който се е занимавал с SMD монтаж за да ти презапои чипа. Прави се под лупа с поялник с много остра човка и регулатор на температурата да не го прегрее.

    Моя модел е RC825 - освен че ненадминат като чувствителност, но е и много здрав. Какви ли не премеждия е търпял и работи. Сина го влачи по море и планина и снощи ми го донесе с дефект на зарядното - беше прекъснал кабела. Току що го отворих за ремонт и [:D]

    Най-простата възможна схема - малко трафче и платка с четири диода по схема Грец, шунтирани с по едно кондензаторче за намаляване на пулсациите и ограничителен резистор. Никави импулсни захранвания и други сложнотии.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #23

    кой GSM има добър обхват ?

    @LUPUS само дето не става така лесно тоя монтаж - защот е правен на ултравиолетова баня и да ти кажа никой не се занимава , защото - първо струва много пари , второ няма гаранция че ще тръгне

  11. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #24

    кой GSM има добър обхват ?

    @kris11

    Непременно ще пиша, ако има някаква възможност.

    Дори съм дал моя 930 на един приятел, занимаващ се с поправка на GSM апарати и въобще такъв вид електроника.

    Та той ми каза, че поправката става по този начин както каза Lupus и изисква много търпение и нерви.

    Така или иначе аз съм си взел довиждане с моя телефон и опитите му ще бъдат просто от любопитство, като предизвикателство, ако мога така да се изразя.

    Но ако са успешни и телефона стане, ще ти дам телефонния му номер и e-mail.

    Моя телефон беше купен от Германия. На D2 Private

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Кой чип сет е най-добър за s.775?
    От reingar-x във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 25-01-11, 08:35
  2. Motorola обхват
    От lemonj във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 30-01-09, 14:42
  3. Отговори: 3
    Последно: 16-11-05, 14:22
  4. Добър ли е клока
    От Flymen във форум Овърклок
    Отговори: 1
    Последно: 19-02-04, 16:57
  5. добър тв-аут
    От pitbull_bars във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 23
    Последно: 23-12-03, 17:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе