Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 24

добър тв-аут

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    4
    #1

    добър тв-аут

    Значи първо да благодаря за отговорите по темата за RGB,прави бяхте то било различно от това на мониторите.

    И тъй като наистина неразбирам,бихте ли дали мнение за марка,модел видео карта със качествен тв аут.

    Много мерси

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    60
    #2

    добър тв-аут

    Значи преди имах Axle GForce 2 400MX 32ram a сега MSI GF4 4200Ti 128ram - мога само да ти кажа, няма никаква разлика между двата тв аута поне визуално като гледаш филми. На втората може да се гледа с по добро качество като не го пускаш през режима Clone ,а като 2ри монитор.

    Казват, че на Radeon тв аута е по добър но неката кажат притежателите на такива карти.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Живее в
    София
    Мнения
    78
    #3

    добър тв-аут

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Казват, че на Radeon тв аута е по добър но неката кажат притежателите на такива карти.



    <div align="right">оргинално мнение на Gaza</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    До сега съм имал 3 АТИта - перфектен ТВ изход. Предполагам не е до късмет... [:D][:D][:D]

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    66
    #4

    добър тв-аут

    ATi има най-добрия TV-out

  6. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #5

    добър тв-аут

    100% и аз съм за АТИ. Препоръчвам ти да прегледаш статията:

    "Radeon 8500. Качественное подключение к телевизору"

    http://radeon2.ru/konkurs_2/ypbpr.html

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #6

    добър тв-аут

    АТИ имаха изход за телевизор много преди останалите фирми да се сетят за това. Ако си купиш обаче Ритейл опаковка която не включва кабел имай предвид че са им различни чешити конекторите.

    Иначе няма спор, техният тв аут е с най добро качество, а освен това драйверите им поне според мен са с най лесен за използване интерфейс и с най малко проблеми при превключване от монитор на тв.( не ти трябват допълнителни програми като тв тул)

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #7

    добър тв-аут

    Popkaro за подкарване на NVIDIA tv-out също не е казано че трябва да използваш tv-tool.

    Играл съм си със няколко tv-out-a на карти на NVIDIA( всичките модел над МХ400) и качеството навсякъде е еднакво. Един RADEON 8500 вадеше същата картина като картите на NVIDIA, така че несмятам че се по-качествени в това отношение. Имената на иконите все се четат трудно...но си мисля че това е по-скоро от некачествени телевизори(спрямо качеството на образа на мониторите), въпреки че RADEON-а го пусках на супер як 100Hz-ов плоскоекранен телевизор...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    66
    #8

    добър тв-аут

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Popkaro за подкарване на NVIDIA tv-out също не е казано че трябва да използваш tv-tool.

    Играл съм си със няколко tv-out-a на карти на NVIDIA( всичките модел над МХ400) и качеството навсякъде е еднакво. Един RADEON 8500 вадеше същата картина като картите на NVIDIA, така че несмятам че се по-качествени в това отношение. Имената на иконите все се четат трудно...но си мисля че това е по-скоро от некачествени телевизори(спрямо качеството на образа на мониторите), въпреки че RADEON-а го пусках на супер як 100Hz-ов плоскоекранен телевизор...



    <div align="right">оргинално мнение на MetalMilitia</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    От херците на телевизора зависи дали ше можеш да гледаш в него от близко разстояние без да те болят очите,а това дали ще виждаш имената на иконите забиси от това в каква разделителна работи телевизора(колко точки прави)

    А това за Nvidia,че качеството на TV-out е като на АТI не го казвай на друго място,най малко MX 400 с рамката която прави като ПОРТРЕТ !

  11. Novice
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    4
    #9

    добър тв-аут

    Първо да благодаря за отговорите

    Значи телевизора е самсунг WS32Z68P,100 херца води се един от последните модели.Както и преди писах има С-видео вход и два скарта на единия от тях пише че е RGB.

    На мен ми стана ясно че това RGB,различно от това на монитора,ама дилемата пак се върна!

    HGD,е постнал един адрес в който е обяснено как с преходници и човъркане има начин да стане образът по добър от колкото с С-видео.Аз гледах снимките,ама не се наемам да го правя това щото хич не му разбирам.

    HGD,правил ли си го тва дет са го обяснили в сайта или някой от форума?

    Ако наистина качеството на изображението е по добро,да речем ще взема една GB Radeon 9200 128ddr и ще си платя да ми го направите

    Много мерси

  12. Foxman
    Guest
    #10

    добър тв-аут

    Kvo da kaga mnogo zavisi ot samata karta imal sam i GF2 i AsusV8170-mx440 sega sam s Radeon9700pro atito ima malko po dobar tv aut ot GF,no pak kazvam 4e zavisi ot samata karta Asusa ima perfekten TV-aut,a po dobre se naso4i kam Radeon 9600pro,shte dadesh malko pove4e oba4e i polu4avash pove4e[],pove4e vreme shte q polzvash predi pak da upgradevash,ili po evtinoto vinagi izliza po skapo ako sxvashtash za kvo govora .[:D]

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    281
    #11

    добър тв-аут

    Определено АTI e по добрия избор , сериите Radeon 9500 9600 9700 9800 са с перфектен тв - изход.



    Като допалнение бих посочил да се използва функцията оверскан

    за да се избегне малкия отрязак в долната 4аст на тв-то!!

    Има я в catalist3.8 но страноо защо в 3.9 я махнаха ... но няма проблем винаги можете да използвате rtool за да се активира.

  14.  
     
  15. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #12

    добър тв-аут

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">HGD,правил ли си го тва дет са го обяснили в сайта или някой от форума?



    <div align="right">оргинално мнение на pitbull_bars</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Не съм го опитал, защото имам 7000, а то е за 8500 и нагоре. Технически не е толкова сложно, колкото си мислиш - почти всеки с опит с поянилника ще ти го направи.

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #13

    добър тв-аут

    mashov не съм съвсем съгласен...

    Да кажем че не съм виждал достатъчно ATI-та за да споря...

    Не ми е ясно за каква рамка говориш при MX400.

    И освен това няколко различни телевизора изпробвах с гореспоменатия MX400, и на всеки телевизор пробвах по няколко разолюции и качеството може и да се е подобрило при някой от тях( може би малко), но все пак надписите по иконите не се четат.



    А това което си писал за херците ми е съвсем ясно, просто с това че е 100-херцов телевизора се опитах да обясня че е нов модел, и че вероятно проблема не е е него...

    След това видях че и един GeForce4 Ti 4200 прави същите номера с иконите...

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #14

    добър тв-аут

    Схващането(доста разпространено) че картите на АТИ имат задължително по-добър ТВ-аут въобще не е издържано.Сегашната ми АСУС 9950 има великолепен ТВ-аут и за да не бъда голословен ще добавя че съм го сравнявал конкретно с Гигабайт 9700про и определено бих заложил на асуса...

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    66
    #15

    добър тв-аут

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">



    А това което си писал за херците ми е съвсем ясно, просто с това че е 100-херцов телевизора се опитах да обясня че е нов модел, и че вероятно проблема не е е него...



    <div align="right">оргинално мнение на MetalMilitia</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Има 100Hz телевизори 91-92 година,но не това ми беше мисълта,а това,че ако се загледаш в телевизора(телевизор под 5000 лв.)можеш да му изброиш точките които прави.Е тогава как искаш да четеш свободно имената на иконите

    П.С. Тогава няма да имаме нужда от монитори

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. ДОБЪР ЛАПТОП до 500 лв.?
    От soon във форум Мобилни устройства
    Отговори: 60
    Последно: 05-03-15, 16:06
  2. Кой чип сет е най-добър за s.775?
    От reingar-x във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 25-01-11, 09:35
  3. кой GSM има добър обхват ?
    От spiro във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 09-07-04, 14:42
  4. Добър firewall
    От WarLord във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 05-05-04, 15:48
  5. Кой FTP кабел е най-добър?
    От Nsitnov във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 17-02-04, 17:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе