Резултати от 1 до 4 от общо 4

мелодии за samsung C100

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    2
    #1

    мелодии за samsung C100

    nekoi ima li ideq kak moje da si napravq melodiq (mmf) s vib i lig ot edin mid file ili ot nqkaf drug tip.



    мод едит.

    оправи си поста []

    и добре дошъл []

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #2

    мелодии за samsung C100

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">nekoi ima li ideq kak moje da si napravq melodiq (mmf) s vib i lig ot edin mid file ili ot nqkaf drug tip.



    <div align="right">Originally posted by chechito*-*30/07/2004*:* 14:04:24</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    @chechito,

    Добре дошъл във форума. И ние сме си чешити, та ако си напишеш въпроса на кирилица и малко по-разбрано сигурно ще получиш решение на проблема си.[8D]

    PS А, да не забравя - прегледай и правилата тук:

    http://setcom.bg/news/forum/topic.asp?TOPIC_ID=6379

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    2
    #3

    мелодии за samsung C100

    Някой може ли да ми помогне да си направя .mmf (мелодия за Самсънг със мигане(led) и вибрация(vib) и по вазможност да е 40 полифонична,от mp3 или wav.От миди успях но като опитам с мп3 и ми дава грешка.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #4

    мелодии за samsung C100

    Много по лесно е да си намериш готова мелодия отколкото да успееш да конвертираш нещо от мп3 до ммф. От миди е лесно защото форматите са почти идентични като информация (все едно wav към mp3).

    Дори когато си бях търсил полифонични миди-та за нокиата намерих ммф, та трябваше да ги обръщам от ммф -> миди.



    И след всичките глупости дето изприказвах: ако не си музикант по-добре не се захващай с това

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Prodavam Samsung C100 za 250 leva s garanciq
    От Radostin във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 16-12-03, 22:03
  2. Връзка с PC на GSM Samsung-c100 през infrared
    От adios във форум Общ - хардуер
    Отговори: 23
    Последно: 10-12-03, 20:10
  3. Samsung N620 vs C100
    От DIL във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 03-11-03, 18:09
  4. Samsung c100
    От SpookY във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 22
    Последно: 26-10-03, 10:28
  5. samsung c100 ili motorola t720
    От SpookY във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 29-07-03, 00:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе