Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23

Samsung c100

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    2
    #1

    Samsung c100

    abe nqkoi znae li ne6to pove4e za samsung c100? izleze predi 1-2 sedmici? 65 000 cvqta, 40-polifoni4ni, IR... Kajete mi nqkakvi mneniq 10X

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #2

    Samsung c100

    ako go vzeme6 ot promotziqta za 200lv e napravo n1 za tazi tzena. ina4e ima sa6tite problemi, kato drugi gsm-i s tzveten ekran-displeq po4ti ne se razli4ava na slan4eva svetlina. a i baq golemi4ak e, po4ti kolkoto nokia 3410.



    ina4e funktzii s lopata da rine6-java, polifoniq, ir i tn.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #3

    Samsung c100

    Размерът на дисплея мисля че е много малък (до колкото виждам на снимките) но иначе изглежда доста добре (в сравнение с Panasonic GD67/68)

  5. Novice
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    9
    #4

    Samsung c100

    Kude go ima na promocia za 200 lv....@!@@!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #5

    Samsung c100

    durvenia: в Germanos бе ! Ти телевизия не гледаш ли ???

  7. XAH
    XAH е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    200
    #6

    Samsung c100

    В Германос е 289 лв., а промоцията е в "Да-ДА" и е за 199 лв. с едногодишен договор към основната програма на Глобул ако трябва да бъдем точни. Имам го вече и този телефон. Не е лош за парите си, вупреки че малко бавно реагира на задачките които ми задаваш, има инфраред, ама още не знам за какво може да го ползвам, при положение, че апарата няма модем, пробвах с Нокиа да му прехвърлям визитни картички - не се получи. В комплекта, с който се продава няма диск със софтуер, така че... Иначе дисплея е контрастен, нормално е на силна слънчева светлина да избледнява, но все пак се вижда. Пък чух, че Самсунг правят цветните дисплеи и за Нокиа. ГОЛЯМ проблем се оказва, поне за сега, че въпросния апарат или поне софтуера му е НЕСЪВМЕСТИМ със новите СИМ карти на М-тел. Днес след обяд ще ходя до Германос и М-тел и после мога да постна резултата.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #7

    Samsung c100

    XAH верну че може да е "да-да" ама нали е на 1 година към ГлоБул и се сетих за германос ... Иначе ИрДА-то за картинки и мелодийки от и-нет ... Кажи, размерът на дисплея не е ли много малък ??? Не сам го виждал на живо но на снимки ми изглежда адски малък ...

  10. XAH
    XAH е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    200
    #8

    Samsung c100

    Поне в Германос не е кодиран и става и за двете БГ мрежи. За в чужбина предполагам също.

    Не мисля че е малък дисплея, за функциите които предлага разбира се. Ако имаше браузър нямаше да стигне но всичко е ясно, подредено, с прилична големина на символите и видимо на този дисплей, дългите текстове в менюто се скролират автоматично, когато отидеш с курсора върху тях. Като въвеждаш нов телефон, цифрите направо са огромни, бутоните също са удобно разположени. За WAP - не знам, не намерих време да разреша драмата с несъвместимостта м/у SIM картата и софтуера, но утре обезателно ще пробвам, ако в М-тел или Германос я разрешат и ще кажа. Друго интересно забелязах обаче :-) понеже е 40 полифоничен и мелодиите много добре звучат, ако слушаш музика, било от радио, МР3 или от нещо друго, звъненето направо се слива с музиката и ако не ти е под носа направо не го различаваш.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #9

    Samsung c100

    XAH ти купи ли си го вече ?


  12. XAH
    XAH е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    200
    #10

    Samsung c100

    Kупих го на жена ми. На мен нещо ми е много удобен, при положение че от както се помня с мобилен телефон, мобифон или GSM, ползвам само Nokia. Не знам какво да кажа за Самсунга. Нещо не ме кефи, пък и батерията свършва за 4 дена, при положение че се водят максимум 10 мин разговори за въпросните 4 дена, а иначе е 780 милиамперчаса... Както бях писал не работи с новите СИМ карти на М-тел. Проблема се отстранява за около ден в съответния сервиз към който е гаранцията на телефона. Поне така е в Германос.

    В общи линии - става за ползване, ако не говори човек по 20-30 минути на ден, както е в моя случай.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #11

    Samsung c100

    Как е дисплея при изобразяване на снимки ? Добре ли се виждат ? В комплекта (кутията)има ли нещо интересно (дата кабел или нещо "необичайно")

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    230
    #12

    Samsung c100

    В комплекта няма нищо интересно а и батерията държи максимум 2 дена с около 20 мин разговори и около час и нещо игри не е нищо особено .

  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #13

    Samsung c100

    WarLord мерси за информацията ...

  17. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    20
    #14

    Samsung c100

    Дисплея не е малък въпреки, че на снимки изглежда супер мъничък.Резолюцията му е 128х128!Доста е добър.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    12
    #15

    Samsung c100

    Аз имам С-100 и това, което е казано за батерията и светлината през деня е много точно за съжаление.

    Опитвам се да го свържа с моя РС и понеже нямам IrDA пробвам с DATA кабел, но и 2-те програми с които разполагам не можаха да свършат работа ( става въпрос за EasyGPRS 2.1.5 i PCLink for GSM 1.2 ). Някой може ли да ми помогне да ги КОНЕКНА ! Има ли някаква настройка на самията телефон?

    ХАН ти за какви проблеми с НОВИ СИМ карти говориш, за да проверя при мен ! Аз съм на Глобул!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. мелодии за samsung C100
    От chechito във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 13-08-04, 16:08
  2. Prodavam Samsung C100 za 250 leva s garanciq
    От Radostin във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 16-12-03, 22:03
  3. Връзка с PC на GSM Samsung-c100 през infrared
    От adios във форум Общ - хардуер
    Отговори: 23
    Последно: 10-12-03, 20:10
  4. Samsung N620 vs C100
    От DIL във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 03-11-03, 18:09
  5. samsung c100 ili motorola t720
    От SpookY във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 29-07-03, 00:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе