Резултати от 1 до 14 от общо 14

Мнение за Siemens ST55 и ST60

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    16
    #1

    Мнение за Siemens ST55 и ST60

    Някой може ли да изкаже мнение за двата телефона?

    Ако е от личен опит още по-добре!

    Предварително благодаря

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #2

    Мнение за Siemens ST55 и ST60

    Моделите са ODM - т.е. не са произведи от Siemens, а от Тайландска (ако не се лъжа) фирма, която ги прави за тях. За това се различават от "стандартния" Siemens и май не могат да се похвалят с голямо качество. Не ти ги препоръчвам, а и на тяхната цена има по-добри модели, определено !

  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #3

    Мнение за Siemens ST55 и ST60

    Прав е CroosBlade, ODM [Original Design Manufacturer] са моделите.

    Тайванска е компанията, не тайландска. Quanta.

    Освен произхода, не бих си купил ST55 или ST 60 и поради липсата на Bluetooth и IR порт. Странно решение на фона на другите функции, но е факт, двата телефона нямат алтернатива за връзка, освен кабел.

    Въобще двата апарата са демонстрация на изпитваните от Siemens в последно време лоши страни на аутсорсинга. Но няма как и да е иначе, щом нямат възможност да осигурят пълноценен контрол над изпълнителите си по тези дейности.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    16
    #4

    Мнение за Siemens ST55 и ST60

    Благодая ви за информацията.

    И моите сведения бяха в същия смисъл.


  6. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #5

    Мнение за Siemens ST55 и ST60

    Ъх добре , че прочетох какво сте написали.Какво бихте препоръчали за същите пари.Телефона не е за мен ама е за човек който ми дреме ако се набута.Лощото е че Sony не се харесват от въпросния човек.А аз мисля , че са доста здрави.А и за Sharp какво мислите.Те като че ли са най напред поне на хартия.

  7. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #6

    Мнение за Siemens ST55 и ST60

    МАКАРОВ доколкото разбирам те интересува ценовия клас до 300 лева.

    Само да уточним няколко неща.

    За дама или за мъж е телефона?

    Предполагам, че търсиш нов телефон. Ако не е така ме поправи.

    Аз лично ще ти пропоръчам модели на Nokia и ако по някаква причина не харесваш финландците, ми кажи, да не се хабя ... []



    За SHARP ...

    Сигурно са хубави, но телефон SHARP ми звучи, като касетофон AEG ... или хладилник Panasonic ...

    Производителите са се специализирали в отделни сектори и диверсификацията на продукти не дава особено добри резултати според мен.

    Кой модел имаш предвид и ще прочетем ...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #7

    Мнение за Siemens ST55 и ST60

    Финландците доскоро ги харесвах ама мита направо рухна пред мен.Телефона се самаизключи после почна да прави и други подобни истории.Да кажем не се подчиняваше на командите.Става въпрос за 7210.И това е нов телефон закушен от реномирана фирма.Вярно може да е нещо дефектно или просто кофти партида ама от къде да знам дали и аз няма да попадна в тази цифра.



    Така телефона е за дама.Нов искам да е.Аз се насочвам към.Все пак ако имаш някакво предложение от "финландците" кажи.Телефона може и да е над 300 максимум 400

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #8

    Мнение за Siemens ST55 и ST60

    Брато имах SТ55 и успях да го махна.Май вече каквото и да вземеш е китайски и тайвански боклук.Сони Ериксона са китайски.За Нокоя не говоря въобще.Май пак ще се ориентирам към Mоторола/ връщам се на изходни позиции от 1999г./

  11. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #9

    Мнение за Siemens ST55 и ST60

    Моите препоръки са за:

    <u>Nokia 6100</u>, ако държиш да е с цветен дисплей

    <u>Nokia 6510</u> прекрасен телефон

    <u>Nokia 8310</u> също



    Имал съм телефони от много производители, в момента семейството ми ползваме

    <u>Nokia 6600</u> и <u>Nokia 6510</u> /моя милост/

    <u>Nokia 8250</u> /съпругата ми/

    <u>Sony Ericsson T100</u> /дъщеря ми/. Заради цената и факта, че собственичката си мисли, че телефоните падат от небето ... не се купуват.



    Пиша това, за да подчертая, че впечатленията са ми лични, от собствен опит, а не от Агенция "Една жена каза ...". [8]



    Към настоящия момент не виждам алтернатива за себе си пред Nokia.

    Когато дъщеря ми схване, че телефона трябва да се пази ще сменя и Sony Ericsson-а и с Nokia. Поне зарядни няма да ни липсват. [:D]



    Nokia 7250 не съм ползвал. Наистина е неприятна ситуацията, като се има предвид, че този телефон не е някоя тесла и си е струвал пари, когато си го купувал. Не мога да кажа на какво се е дължал проблема му.



    За Nokia 6100, ако се спреш на него телефон, можеш да попиташ Sunny или Lupus. Тe ползват такъв. Култов телефон е. Мен лично много ми харесва за и за дама и за мъж. Супер елегантна вещ.



    Дано съм ти бил полезен!


  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    28
    #10

    Мнение за Siemens ST55 и ST60

    Ако държиш телефона да е с камера ти препоръчвам MOTOROLA E 365.Цената на която се предлага е около 300лв. а и притежава доста екстри за тези пари.Камерата е VGA 640x480,голям цветен дисплеи 65000 цвята,полифонични мелодии.Повече може да видиш тук-http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=211

  13. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #11

    Мнение за Siemens ST55 и ST60

    Да, яка е Моторолката ...

    Единствено, че е малко големичка и че няма алтернатива за връзка, освен кабела [който не е простия кабел за данни за Моторола].

    Ниц Bluetooth, ниц IrDA ...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #12

    Мнение за Siemens ST55 и ST60

    Sory че ви заблудих телефона не е 7250 а 7210.Malone благодаря от тук нататък ще видя аз какво ще правя и как ще убеждавам.T100 за парите си е много готин телефон.За Sharp става въпрос за GX серията

  16. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #13

    Мнение за Siemens ST55 и ST60

    Понеже предполагам, че говориш за Sharp GX10 или GX20 държа да обърна вниманието ти на нещо важно според мен.

    Тези телефони са водафонски.

    Или по друг начин казано са плод на съвместна дейност на Vodafon и Sharp.



    Телефоните произведени за Vodafone се славят с доста проблемен софтуер. Той си е техен, на Vodafone или произведен специално за тях. И не че софтуера е бъгав, ами същия има ред проблеми с работата си в нашите мрежи. Бъгава съвместимост най-общо казано. Невъзможност да се ползват някои услуги, някои въобще ги няма като опции и т. н.

    Не че проблемите не намират решение, но това е свързано с още разходи.

    Има писано по тази тема във форума [за софтуера на Vodafone]. Имам такъв спомен.



    А иначе телефоните са си супер.

    На CеBIT дори се е наложило мнението, че GX20 е телефона с най добър дисплей виждан досега.

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #14

    Мнение за Siemens ST55 и ST60

    Значи няма начин да се намери без vodafone-ски софтуеър.Лошо добър телефон с калапав софтуеър.А да знаеш къде мога да чета новини up to date.Или ако се разпращат по поща

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. S/PDIF за Panasonic ST60?
    От GolemSmeh във форум Аксесоари за телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 30-12-14, 19:17
  2. Проблем с Siemens ST60 и дата кабел
    От vagabond във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 22-03-06, 22:49
  3. Мнение за Siemens CX65
    От dfastver във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 14
    Последно: 15-01-05, 01:03
  4. Мнение и опит със Siemens C60?
    От D3BEP във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 9
    Последно: 17-03-04, 13:37
  5. Siemens ST55-заслужава ли си?
    От mashov във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 18
    Последно: 14-12-03, 23:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе