Резултати от 1 до 10 от общо 10

Мнение и опит със Siemens C60?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #1

    Мнение и опит със Siemens C60?

    Мисля да си го купувам, та реших да ви попитам за мнения и впечатления. Твърд съм за марката Siemens. Ако някой го е имал, има го, чел е нещо за него, знае някакви бъгове, които дава, нека сподели...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Мнение и опит със Siemens C60?

    Стефан, кажи защо държиш на зименс

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #3

    Мнение и опит със Siemens C60?

    Ами защото през ръцете ми са минали няколко, а моите ръце са груби и селски. Телефончетата са устойчиви, не са ми давали бъгове в софтуера, в хардуера пък хептен, стабилни са и обикновено нямат излишни простотии, но за това пък са максимално лесни за използване. На стария ми М35 му научих менютата за по - малко от половин ден. Аксесоарите на стария ще паснат и на новите. Бе телефоните са германска работа, каквото и да си говорим. Не съм фен на нокия, има качествени и доста лоши телефони. Най - честите проблеми, които съм срещал при Сийменсите са предимно козметични - клавиатурата се скапала. Имам и някакви софтуери за стария, имах си някакво понятие за какво става въпрос. Не исках да става дискусия за това "що да не си взема мицубиши", примерно и за това наблегнах на марката. Знам, че тука могат да ми скокнат 100 човека и да кажат - бъгав софтуер, кофти телефон, дизайна ми е грозен и т.н. Аз обаче съм си видял квото съм видял - даваше ми единия бъгче само като го държах дълго време в силно магнитния калъф. Батерии с обещание 4 дена стендбай ми правеха по 6 и т.н. Абе, оставам лоялен към марката. ТОва е. Мнения за конкретния телефон? И хубави и лоши?

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    378
    #4

    Мнение и опит със Siemens C60?

    Имал съм Siemens C45 повече от година, след което преминах на C60. За два-три месеца употреба имам следните впечатления:



    Добри страни:

    • Значително по-удобна клавиатура - с меки клавиши, по-малък ход на бутоните

    • Отличен дисплей

    • Удобна навигация по менюто

    • Предлаганият USB Data Cable включва зарядно устройство

    • При свързване към компютъра устройството се разпознава като Removable Storage и се администрира много лесно

    • Приятно полифонично просвирване на мелодии



    Недостатъци:

    • Доста орязан откъм софтуер. По-конкретно:

    - Липсва възможността да инструктираш алармата да сработва само в определени дни от седмицата

    - Липсва възможността за въвеждане на паметни бележки

    - Липсва подсещането за рожден ден

    • Батерията издържа относително малко (рядко над 4 дни) - екранът консумира много

    • Има само четири групи, в които могат да се категоризират потребителите в адресната книга

    • Не може да се асоциира определено звънене към конкретен номер

    • Капаците създават впечатление за калпава изработка, не прилягат добре, при леко стискане проскърцват



    Нямам наблюдения над много телефони от други марки, но ако скочиш от серия х35 към този телефон, ще бъдеш доволен. От х45 нататък почти няма смисъл. Аз лично се почувствах малко засегнат, защото очаквах повече от новия модел, въпреки че не бих се върнал обратно на С45. Неприятно впечатление ми прави как с 60-та серия Siemens сливат функционалността на моделите от А и С класа, които допреди бяха доста различни. Като резултат от това сливане С класата губи. Новото А60 на външен вид изглежда съвсем като С60, мамка му...



    Разглеждал ли си модела МС60?

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #5

    Мнение и опит със Siemens C60?

    Не съм го разглеждал... Ще го погледна. Само да се вмества горе долу в ценовия диапазон....

    Ам аз съм базикал и С45... В менютата не открих почти никаква разлика с М35... направо като близнаци, само дето М35 е по стар, но пък водо - ударо - и прахоустойчив.... Иначе имах чувството че им е качен един и същи софтуер....

    А как седи въпроса със смяната на софтуера ?????

    //edit

    Скъп ми е горепосочения телефон. Иначе има атрактивен вид. Бих могъл да намеря пари за него, обаче в него има вградена дигитална камера, която дефакто плащам, а няма да ми е нужна - не ме влекат такива вграждания. Единственото допълнително устройство, за което бих се прежалил да платя е диктофон. Ако ще си взимам камери и фотоапарати за стотици левове, предпочитам професионални.... И без това жената със сигурност няма да иска такъв телефон, което води натам, че клипчетата сам ще с и ги гледам....

  7. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #6

    Мнение и опит със Siemens C60?

    Според мен, ако човек не робува ма модата и наистина му трябва телефон за говорене с доста екстри (твърдо съм против цветните дисплеи и камерите [:D]) то това е SIEMENS ME45. Някъде по форума беше казано, че хората от SIEMENS все още не са изкарали достоен наследник на този модел. Само ми се струва, че вече изчезва от пазара.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    161
    #7

    Мнение и опит със Siemens C60?

    Горещо поддържам мнението за МЕ45. От 2 години го имам и до сега не съм му намерил нито един недостатък. Абстрахирам се от глезотиите като полифоничен звук, цветен дисплей и т.н. Телефона има всичко от кето се нуждае един човек с достатъчно натоварено ежедневие - календар, бележки, будилник, 500 номера и МНОГО ЯКА БАТЕРИЯ.

    Може би съм пристрастен, защото до сега друго освен SIEMENS не съм ползвал.

    А, забравих да кажа че е ударо- и влаго- устойчив. Има и ограничени серии Winter Edition и BMW Edition, които са голяма красота, но като се има предвид че и обикновените (черните и сивите) вече трудно се намират едва ли ще се намерят.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #8

    Мнение и опит със Siemens C60?

    А някой да ми каже нещо което е много дразнещо при МЕ45 - няма call summary след края на разговора ?!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #9

    Мнение и опит със Siemens C60?

    A за С60?????

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #10

    Мнение и опит със Siemens C60?

    Тъй, като вече си го взех, да ми е честит[:D] искам да попитам някой, който повече го е ръчкал, дали мога да записвам текущи разговори на телефона си?????

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. 24 май: Опит за игра
    От Bibi във форум Логически задачи
    Отговори: 16
    Последно: 16-06-13, 15:40
  2. Опит за поезия...
    От Garu във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 15-05-06, 09:43
  3. Мнение за Siemens CX65
    От dfastver във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 14
    Последно: 15-01-05, 01:03
  4. Мнение за Siemens ST55 и ST60
    От bobby във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 13
    Последно: 21-08-04, 00:55
  5. Опит с @ на 2400+ ?
    От FearMe във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 11
    Последно: 07-07-03, 17:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе