Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

Разкодиране

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    24
    #1

    Разкодиране

    Значи имам един въпрос. Принципно скоро ще ми донесат телефонче от чужбина, но проблема е че е кодиран. Става въпрос за оператора Tre. Интерсува ме къде евентуално могат да ми го разкодират, за какви пари и има ли някаква опастност да се скапе. Говорим за някой от послдните модели UMTS телефони - LG,NEC или Sharp.[]


  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #2

    Разкодиране

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">.... Говорим за някой от послдните модели UMTS телефони - LG,NEC или Sharp.[]





    <div align="right">Originally posted by HUN73R*-*08/03/2005*:* 15:43:38</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Разкодирането едва ли ще е проблем. Ще се обърнеш към някой сервиз и от там ще те насочат към правилния човек. Само че за какво ти е UMTS телефон в БГ, когато тук такива мрежи все още няма???

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    542
    #3

    Разкодиране

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">.... Говорим за някой от послдните модели UMTS телефони - LG,NEC или Sharp.[]





    <div align="right">Originally posted by HUN73R - 08/03/2005 : 15:43:38</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Разкодирането едва ли ще е проблем. Ще се обърнеш към някой сервиз и от там ще те насочат към правилния човек. Само че за какво ти е UMTS телефон в БГ, когато тук такива мрежи все още няма???



    <div align="right">Originally posted by Lupus - 08/03/2005 : 16:08:30</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    //off

    да се похвали човека, ние да поцъкаме с език. суета.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    24
    #4

    Разкодиране

    Да, точно да се похваля. Ако исках да се похваля щях да кажа за какъв телефон става въпрос. А защо ми е UMTS телефон в България? Ами влизаш в www.gsmarena.com и разглеждаш какви функции предлагат, които нямат нищо общо с UMTS-a. Dа не говорим че в Италия примерно тея телефончета са по 150-200 евро.



    Мерси за бързия отговор, щом разкодирането няма да е проблем се обнадеждих.[] И все пак някаква идея колко ще трябва да се хвърли за разкодиране?

  6. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #5

    Разкодиране

    10-30лв

    а за гъзари като теб можеи 100

  7. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #6

    Разкодиране

    ами най вероатно няма да е кодиран.Опратора тре няма покритие на много

    места и на такова място връзката се осъществява чрез тим или вудафон .Ето защо не ми се вярва да е кодиран.за NEC има промоции около 100 евро с три батерии.не им обърнах внимание много на рекламата.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    24
    #7

    Разкодиране

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ами хайде за да не говорим на изуст да ни запознаеш кои са тези "функции, нямащи нищо общо с UMTS", които ще можеш да използваш с този апарат и които ги нямат другите апарати. Човек винаги може да научи нещо ново, нали?



    <div align="right">Originally posted by Lupus*-*10/03/2005*:* 04:20:42</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Ами предлагам ти да се запознаеш сам. Ето ти пример - http://www.gsmarena.com/sharp_902-895.php

    http://www.gsmarena.com/motorola_e1120-1056.php

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #8

    Разкодиране

    Добре видях ги, но пак не разбрах какви точно функции, които нямат другите телефони ще ползваш? Изброй ги да се светнем и ние къде е далаверата!

  11. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #9

    Разкодиране

    ето какво имам в предвид.живея в -----------------.тук оператор тре няма мрежа а един мой приятел е със нек и когато няма мрежа на тре апарата се логва 4рез тим или водафон и работят всичките му функции което не би било възможно ако е кодиран.апарата е купен на промоция за около 100 евро.за това ти казах че може да не е кодиран.а за разкодирането не виждам проблем.обаче в бг както ти каза lupus umts функициите няма да работят.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    24
    #10

    Разкодиране

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Добре видях ги, но пак не разбрах какви точно функции, които нямат другите телефони ще ползваш? Изброй ги да се светнем и ние къде е далаверата!

    <div align="right">Originally posted by Lupus*-*10/03/2005*:* 04:48:19</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Ами явно не си забелязал 2МР камерата с оптически зум нали? Или 3МР камера на Моторолата. Нито 3D Stereo Audio. Дисплеите на тея телефончета са 262к TFT матрица с 320х240 резолюция. Камера, снимаща във VGA резолюция. Сега аз очаквам да ми кажеш какво общо имат тези функции с UMTS-a? Светни ме моля. Или не си ги видял? Я кажи тука у нас откъде ще си купя такъв телефон? А и я ми кажи хората защо си купуват Нокия 6630 след като не могат да и ползвт UMTS функциите? Нужно ли беше да го обсъждаме това в 10 поста?



    badr ами ти хубаво, но както казах телефона е 100% кодиран. Въпроса ми беше породен, че телефоните са още новички и дали ще се намери съответния софтуер и т.н. за да се ракодират.

    Ма айде и аз какво обяснявам, мерси за отговорите все пак.

  13. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #11

    Разкодиране

    @HUN73R,

    Ами това исках да чуя! Наистина ако могат да се разкодират тук си е далавера. Вярно, че изписахме кофа мастило на вятъра.[8D]


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    24
    #12

    Разкодиране

    радвам се че се разбрахме. По принцип аз не си говоря празни приказки. Но вече свикнах като се регна в някой форум "старите" да ме нареждат, смятайки, че са попаднали на поредното нюби. Затова и не обичам нови форуми... щот винаги трябва да се "доказвам".



    Поздрави. []

  16. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #13

    Разкодиране

    Аз така и не разбрах за София ли става въпрос.

    Ако да обърни се към Адмиралите(Адмиралс груп)

    Намират се на "Янко Сакъзов".

    Точно номера немога да ти кажа.Близо до театъра.

    Но който и да попиташ там всички ги знаят.

    Преди време едно LG никъде неможеха да ми го разкодират и накрая техни конкуренти ми ги препоръчаха.

    Казаха ми че ако там не го оправят няма друг кой.

    Така че ти препоръчвам да попиташ първо тях.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    24
    #14

    Разкодиране

    @vandal да за София, съжалявам че не съм уточнил. Ще ги потърся. Кофтито е че трябва да се купи телефона, пък тогава да се мисли за разкодиране(дори не знам точно какъв ще успея да си взема) и ако не може да се разкодира ще трябва да му купя стъклен похлупак и да си го гледам всеки ден.[]

  18. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #15

    Разкодиране

    @HUN73R,

    Купувай смело. Скоро може и другите функции да ползваш.

    Виж това: http://setcom.bg/news/forum/topic.asp?TOPIC_ID=20201

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Разкодиране на Vodafone 227
    От Pat във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 09-06-09, 22:51
  2. Разкодиране на GSM
    От july77 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 18-03-04, 23:36
  3. Разкодиране
    От Julian във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 23-12-03, 22:35
  4. разкодиране на касетофони
    От qwasimodo във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 25-07-03, 12:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе