Резултати от 1 до 4 от общо 4

Разкодиране на GSM

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    21
    #1

    Разкодиране на GSM

    Искам да разбера как става разкодирането на GSM, да работи на нашата мрежа в България. От каде да си сваля такива програми "FREE" да не са платени. И малко повече информация от тези които в момента се занимават с разкодиране. Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #2

    Разкодиране на GSM

    Кажи какво по-точно те интересува защото въпроса е зададен двусмислено.

    Аз го разбрах така, значи имаш телефона купен от чужд оператор в друга държава който ти е сложил SIM Lock и когато си сложиш BG карта ти иска парола, така ли???

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    21
    #3

    Разкодиране на GSM

    Да. Телефона е motorola T191 внесен от Германия. Аз го дадох за разкодиране и вече работи със всякакви SIM. Въпроса ми е как става номера с какви програми и по какъв начин.[:D]

  5. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #4

    Разкодиране на GSM

    Ясно е вече, но сега пък неразбирам защо те интересува при положение, че вече си свършил работата.

    Иначе това се прави със специфичен кабел и/или спецялна тестова система която кодира/разкодира телфона. А с free soft не съм сигуре, че въобще може. Още повече този телефон (Т191) няма нормален порт към който да се включи кабела, ако не се лъжа системния кабел за който говорих по-горе се включва някаде под батерията.

    Та исках да кажа, че без пари няма да стгинеш далече.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Разкодиране на Vodafone 227
    От Pat във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 09-06-09, 22:51
  2. Разкодиране
    От HUN73R във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 17
    Последно: 11-03-05, 15:42
  3. Разкодиране
    От Julian във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 23-12-03, 22:35
  4. разкодиране на касетофони
    От qwasimodo във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 25-07-03, 12:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе