Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 122

Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    8
    #31

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    За съжаление отключването на Nokia BB5 телефони в България все още е само мираж
    Цени като 120 евро са направо убийствени и неоправдани - все пак няма да си купуваме още един телефон, нали ! Лично аз видях цени от порядъка на 60 евро но телефоните отново се изпращаха при Деян. Опитите ми да открия някакъв софтуер се оказаха напразни а и няма описание на процесора или нещо което може да помогне за написването на работещ софтуер. Кофти Все пак успях да докопам една малка програмка която е писана за телефоните от тази серия но все още не се решавам да я тествам дали изобщо работи. Ако някой има желание да жертваме един телефон и да видим какво ще стане може да остави съобщение но на негова отговорност и за негова сметка да не се сърди после ако се провалим
    На мен лично ми изглежда невъзможно защото работи на дата кабел но така казах и когато намерих една такава невзрачна програмка за Siemens. Представа си нямате какво беше учудването ми когато след 15 мин. работа на програмката телефона беше отключен и то без да се налага да режа test point-ове или да отварям телефона. В същото време бокса с който работя по принцип нямаше а и все още няма никаква подръжка за този телефон. Така, че риск губи -риск печели има някаква надежда

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    61
    #32

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    при мен ги раздават без пари http://www.vodafone.es/Vodafone/Part...,23642,00.html ве4е по

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    8
    #33

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    Hi BREIKA !!!
    6tom sa bez pari zna4i nqma problem da testvame unlocking-a. Ni6to ne gubim.* :Super:
    Ne znam samo dali ve4e nqkoi ne gi razkodira v BG. Kakto i da e- popadna mi i nqkakyv kalkulator na bazata na IMEI i koda na operatora no samo za 6630 i 6680. Pri DCT-3 i DCT-4* nomera stava6e i s kalkulator makar i s malki izkliu4eniq no ne znam kak stoi vyprosa pri BB5. Ima6e edin kalkulator, tozi na Crux no toi ne se spravq6e vypreki golemite obe6taniq. 6to se otnasq do moq kalkulator vse o6te ne znam dali raboti.6te pi6a kogato go proverq.dosta vreme me nqma6e i malko sym izostanal s rabotata i informaciqta taka 4e 6te se radvam ako nqkoi ima ne6to interesno po temata. Vsqka dostoverna informaciq e dobre do6la ! Tolkova zasega - uspeh na vsi4ki koito prodyljavat da dokazvat 4e nqma nevyzmojni ne6ta !!!

    //mod edit Lupus
    Добре дошъл във форума! Пиши на кирилица - видно е от първия ти пост, че можеш!

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #34

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    @Tyan - постни IMEI-я на тоя BB5тук да видим можем ли да измислим нещо....

    или....я се поразрови тук http://www.mobilewala.net/forumdisplay.php?f=30

    флашчета, туй онуй ...опитвал ли си IMEI unlockera на zulea? имам 5-6- други

  6. Novice
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    1
    #35

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    ле-ле хора, значи и аз увисвам с моята nokia 7370.... кодирана е. казаха ми,че сърбина вече взима 80 eur

    какво правим??...

  7. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #36

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    Чакате.
    Или давате някой лев на Деян.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    1
    #37

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    Я вижте този сайт http://www.lug.bg/ ще ви свърши ли работа ?
    Ако помогне, благодарностите тук.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    63
    #38

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    За съжаление въпросните симпатяги, пак ползват сръбската връзка.

  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    6
    #39

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    Boban:+38163206555
    Toma:+38163207756
    Vasa:+38163212223 -------------за тези които искат да се свържат с хората на Dejan ,моля който има някакво инфо да пише тук

  12. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #40

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    Чувал съм, че Деян искал телефоните разглобени, т.е. само платката, и то на партида от 30бр..

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    26
    #41

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    С тези BB5 голяма лудница се заформя.А за тази броика мисля че не грешиш маи наистина искат голяма броика ама от тука за нататак защото няма да си струва за 1 да одят до Сарбия .

  14.  
     
  15. cas
    cas е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    6
    #42

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    Още през август или по-рано имаше в един GSM-форум пост от Dejan Kaljevic, че повече няма да се занимава с отблокиране на BB5-телефони, а ще си продава само боксовете. Беше написал и някаква схема с намаляващи цени на боксовете по месеци. Така че най-вероятно някой в България трябва да си купи хардуера от Деян.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    26
    #43

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    да това е вярно но.Дежан щеше да пуска боксовете за продаване но надали това ще стане скоро

  17. Novice
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    3
    #44

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    Някой да е попадал на калкулатор за ВВ5, защото аз имам един такъв за телефони от UK, но немога да го пробвам защото моя е от Португалия.Ако знаете нещо по въпроса пишете.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    41
    #45

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    по принцип за Nokia DCT3/4 е без значение откъде е купен за да се отключи с код
    калкулаторите не работят с BB5.
    За да се отключи телефон с калкулатор е нужно да се знае IMEI, operator и ASIC
    За новите SW калкулаторите не винаги работят

    BR

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. карта на България и София за Nokia N70
    От glarus във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 07-07-07, 16:15
  2. bb5 unlock
    От Static655 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 06-10-06, 10:08
  3. SIM Unlock
    От kik0 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 31-08-03, 02:55
  4. premahvane na unlock
    От John във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 11
    Последно: 08-04-03, 00:38
  5. Unlock Athlon XP
    От cuci във форум Овърклок
    Отговори: 12
    Последно: 14-05-02, 23:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе