Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 122

Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    80
    #61

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    При смяна на firmware-a няма да постигнеш никъв успех но дреме ми купих си к750 На Сони ще дам до 200 кинта да се намери кой ще я разкодира !!! Учудващо че в Бг ням все още такъв майстор в момента пак ми е в Сърбия и събирам инфо за Тоя Деян хората от там ми се обаждат от Белград и казват че не могат да го открият когато ходят по сервизи пак им казват за прословутият Деян но в крайна сметка никой не може да ги упъти къде е а хората на който съм им го дал са сърби единственото което разбрах е взимал м/у 40-60 евро за парче зависи от телефона каква му е реалната цена !!!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #62

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    Цитат Първоначално публикувано от ceko_sifona
    И аз имам 6280 и вече три месеца я ползвам като фотоапарат,но няма да дам 100 или 200лв. за разкодиране,докато не се появи човек да го откл.за нормална цена!
    Докато се появи и ще и мине модата! Виж от кога е почната тая тема.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    80
    #63

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    наистина ще се получи така !!! тея телефони ще им стигне цената по 250-300 кинта нова и тогава .... неам думи !!

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #64

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    Незнам можели да се има вяра на това - http://www.bb5unlocker.be/

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    80
    #65

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    аз са им писах очаквам отговор всъщност днес отворих скапаният телефон 6280 и се чудех кой чип трябва да сваля ??

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    20
    #66

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    Цитат Първоначално публикувано от travoltino
    аз са им писах очаквам отговор всъщност днес отворих скапаният телефон 6280 и се чудех кой чип трябва да сваля ??
    Ми ко се чудиш - свали ги сичките и им ги прати. Те ша "обработат" там който чип трябва и като ти ги върнат, качваш ги всичките и готово... само че, като чета по-горе кви простотии си писал, едва ли ша ги свалиш, да не говорим за качване.

    //mod edit
    Я по-кротко! До сега нямаш и един смислен пост. Ако нямаш какво да пишеш, не го пиши тук!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    134
    #67

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    Процесора, Флаша и УеМа.... най-малкото

    Относно http://www.bb5unlocker.be/ - ФАКЕ - искат да базикат Деян да пусне фри решението, но малко трудно ще стане....

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    20
    #68

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    @Lupus, пиша си съвсем кротко, без нерви.
    В този форум има около 13000 юзера, от тях например 1-2 процента се занимават или са се занимавали с GSM unlocking (това е само предположение, даже мисля, че са по-малко). Познавам много добре тази материя и съм сигурен, че около половината от тях не могат да свалят BGA чип от телефон, без да направят поразия, а от другата половина, може би 20-ина % могат да после успешно да качат чипа обратно. Говорим за сваления чип, а не за нов - има разлика.
    А от всички тези хора, няма такъв дето да не знае какво е JTAG. Или ако не знае точно, поне знае, че не може да си го доунлоадне от нета.
    Безсмисления ми пост може би има за цел, да накара някой да се замислят какво пишат по форумите.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    20
    #69

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    Я, рейтинга вчера ми беше -9
    Да не би да имам фенове вече? :-D

  12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #70

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    +1 и от мен за откровеното изказване! Но все пак - не всички знаят каквото ти знаеш и тук идеята е да споделим опит и знания, а не да се подиграем на незнаещите. И аз съм се сблъсквал с проблема за запояване и разпояване на DSP в BGA корпуси и многообразието на JTAG.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    134
    #71

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    Истината за ВВ5 до момента е следната, НЯМА РЕШЕНИЕ (освен Деян и някой други които си мълчат), колкото и да пишете по форумите няма да си помогнете...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    244
    #72

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    Кво става с тези телефони бе няма ли кой да ги оправи? Марто кога ше почерпиш за нокията?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    80
    #73

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    Цитат Първоначално публикувано от Tutup
    @Lupus, пиша си съвсем кротко, без нерви.
    В този форум има около 13000 юзера, от тях например 1-2 процента се занимават или са се занимавали с GSM unlocking (това е само предположение, даже мисля, че са по-малко). Познавам много добре тази материя и съм сигурен, че около половината от тях не могат да свалят BGA чип от телефон, без да направят поразия, а от другата половина, може би 20-ина % могат да после успешно да качат чипа обратно. Говорим за сваления чип, а не за нов - има разлика.
    А от всички тези хора, няма такъв дето да не знае какво е JTAG. Или ако не знае точно, поне знае, че не може да си го доунлоадне от нета.
    Безсмисления ми пост може би има за цел, да накара някой да се замислят какво пишат по форумите.
    Първо да ме извинят Модераторите за Офтопика знмачи Евала Lupus В крайна сметка аз не се надявам да го отключа сам така или иначе съм го отписал тоя телефон тва не означава че трябва да ме обръщате на подигравка а щом мислиш че този форум е под донстойството ти .... Стифлър аз така и забравих искаш ли да ти уредя 6280 още е на промоция 12 евро плащаш първата такса и изчезваш !!! А Деян ... Не знам аз все още търся връзка с него или поне някой който да занесе телефона а има ли вероятност ако си намеря същият чип от некодиран телефон !!! и го сложа тогава ще ми се смени ли и IME-а ?! !!!! Извинявам се пред модераторите за OFFTOPIC-а

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #74

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    Цитат Първоначално публикувано от travoltino
    има ли вероятност ако си намеря същият чип от некодиран телефон !!! и го сложа тогава ще ми се смени ли и IME-а ?!
    Тогава вероятно телефона ще изпише "Contact service". Който и чип да смениш от отключен телефон, няма да стане, защото секюрити областа (където е "отключването") се смята с данни от няколко чипа - тяхното ID и IMEI и се записва в ROM - т.е. неизтриваема памет. Значи чипа който ще сложиш, ще има данни сметнати с други ID и IMEI. За да стане, трябва да смениш и другите чипове, чието ID се ползва в сметката - да ги вземеш от другия телефон и да ги сложиш на твоя.
    Може би не е ТОЧНО така, но приблизително... С две думи: НЕ СТАВА

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    18
    #75

    Re: Nokia BB5 Unlock в България ??? :)

    Здравейте,
    Попаднах на един калкулатор за прословутите ВВ5 на NOKIA.
    Трябва ти да въведеш оператор към който е заключен, IMEI и точен модел на телефона.
    Незнам обаче дали работи и как да го кача във форума
    Aко някой се интересува да пише...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. карта на България и София за Nokia N70
    От glarus във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 07-07-07, 16:15
  2. bb5 unlock
    От Static655 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 06-10-06, 10:08
  3. SIM Unlock
    От kik0 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 31-08-03, 02:55
  4. premahvane na unlock
    От John във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 11
    Последно: 08-04-03, 00:38
  5. Unlock Athlon XP
    От cuci във форум Овърклок
    Отговори: 12
    Последно: 14-05-02, 23:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе