Резултати от 1 до 5 от общо 5

Въвеждане на кирилица на CXI70

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    147
    #1

    Въвеждане на кирилица на CXI70

    Има един телефон Siemens CXI70 със българско меню обаче не може да се пише на кирилица.
    Поинтересувах се какво пише в Интернет. Оказа се че трябва да се флашне на последната версия. В момента е на 43-та версия. Вътре под батерията пише CX70. На друго място в Интернет го намирам като CX7I. Същата сигнатура има като изведа версията на софтуера от телефна.
    Намерих флаш 540300_rus.exe, 54-та версия. Обаче не мога да открия програма с която да отключа телефона. Намирам някакви Unlock-ери обаче за други модели. Тъсря си софтуер за флашване който става специално за тоя телефон. Също открих една програма PapuaUtils обаче като я стартирам дава грешка и затваря. Или програмата е дефектна или аз не правя нещо както трябва.
    И ако някой има повече опит с тоя телефон ще бъда благодарен да го сподели.
    До сега установих че е подобен на CX70 с някои екстри. Имам някакво описание на немски обаче не се справям добре с немския. Имам опит със флаш-ване на C55.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    147
    #2

    Re: Въвеждане на кирилица на CXI70

    Доста се порових за информация за тоя телефон. Подобен е на CX65 r CX70.
    А пък със кирилицата - направо си паднах. Намерих някакъв файл T9bg. Като го сложих при другите T9 файлове и кирилицата се оправи. Вече може да пише на кирилица.
    Нещо друго - телефона на моменти ми гасне. Отварям капака и гледам че батерията има луфт когато се постави на мястото си. Нагънах малко хартия и я поставих от към страната на камерката. Отстрани. Така батерията вече не може да се мести и не си губи контакта с телефона. От тогава вече телефонът не изключва.
    Намерих и малко софтуер - софтуерът е по принцип за CX65 обаче работи.
    - четене на PDF - без графики, със цветове - PDFViever
    - четене на DOC и XLS - без графики, със цветове DocViewer
    - електронна таблица MicroCalc
    - четене на TXT - направо чете WIN текстови файлове, и екранът може да се завърти на 90 градуса
    Разни програми за флашване на телефона. Съжалявам че нямам линкове в момента. Каквото ми е трябвало съм го изтеглил. Ако някой се интересува може да му изпратя каквото съм намерил.

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    2
    #3

    Re: Въвеждане на кирилица на CXI70

    аз се интересувам защото скоро си взех такъв телефон и ми е интересно какво може да прави. програмките можеш да изпратиш на pnmiteff@abv.bg. предварително благодаря

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    148
    #4

    Re: Въвеждане на кирилица на CXI70


  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    24
    #5

    Re: Въвеждане на кирилица на CXI70

    Търся флаш за CX7i с българско меню. Winswup или fullflash за CX7i с меню на български.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въвеждане на инженерен код - Телетек СА60+
    От eclipsee във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 4
    Последно: 27-02-13, 13:56
  2. Отговори: 1
    Последно: 18-08-11, 19:33
  3. Отговори: 13
    Последно: 03-03-11, 14:17
  4. въвеждане на данни към автомобилен GPS
    От sf7878 във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 3
    Последно: 10-12-08, 15:25
  5. Benq Siemens e71 въвеждане на кирилица - проблема решен!!!
    От sclera_bg във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 27-06-07, 10:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе