Вижте резултатите от анкетата: Каква марка GSM предпочитате

Гласували
113. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Samsung

    5 4.42%
  • Nokia

    39 34.51%
  • Sony-Ericsson

    35 30.97%
  • LG

    2 1.77%
  • Siemens

    17 15.04%
  • Philips

    0 0%
  • Motorola

    8 7.08%
  • Panasonic

    1 0.88%
  • Alcatel

    3 2.65%
  • Sharp

    0 0%
  • Sagem

    0 0%
  • Друг

    3 2.65%
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 40 от общо 40

Каква марка GSM предпочитате

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #31

    Re: Каква марка GSM предпочитате

    А аз си гласувам с кеф за ДРУГ

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #32

    Re: Каква марка GSM предпочитате

    Цитат Първоначално публикувано от CrossBlade
    А колко модела IPAQ има телефони и колко Pocket PC (без phone).
    XDA - кой ги произвежда, O2 или Quanta (Atom) и HTC ...

    Аналогията с Nokia и SE е неуместна.

    Но явно искаш заяждания - Няма проблем

    Поздрави.

    Подсказах ти да си изясниш понятията, личното ти тълкуване няма нищо общо с широкоизвесни дефиниции и термини. Основните "производители" на мобилните телефони вече са Китай и Тайван, но това не означава, че те не са търговски марки на съответните фирми изнесли производствата си там. Когато някой тиражира невярно твърдение в интернет пространството поради незнание или липса на образование би било добре да сверява часовника си, като по този начин израства, както в очите на другите, така и в своите. Открай време HP предлага към продуктите си търговската марка IPAQ т.н. iPAQ Pocket PC Wireless Pack for GSM/GPRS Networks, които превръщат покета и в мобилен телефон. Можеш да продължиш да вадиш смешните си доводи и да задоволяваш комплексите си за малоценност...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #33

    Re: Каква марка GSM предпочитате

    Муахахха

    HTC "създава" и произвжда моделите. После какви им е търговската марка е абсолютно маловажно, тъй като разликите се състоят единствено в логото на панела :dock: ако за теб това е важно, явно ти имаш комплекси

    Поздрави.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    92
    #34

    Re: Каква марка GSM предпочитате

    Според мен зависи кой за какво ползва мобилния телефон и от там различията в мненията! Значи аз ползвам телефона преди всичко за разговори, интересува ме добър обхват и добра батерия. Не ,че не ми е известно, че мога да съчетая функцийте на Pocket PC с мобилен телефон, но според мен ако искаш камера - купи си камера, ако искаш плеър - купи си плеър, но всичко в едно не знам дали е добро.Може би нямаш нито едно от всичките като хората.Говоря много, набирам много , мнението ми е от гледна точка на надеждност и функционалност, шаренийки и мелодии не ме касатят.Та впечатленията ми са такива откъм обхват съм за Sagem, откъм надеждност и батерия Nokia.

  6. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #35

    Re: Каква марка GSM предпочитате

    Цитат Първоначално публикувано от hard
    ... според мен ако искаш камера - купи си камера, ако искаш плеър - купи си плеър, но всичко в едно не знам дали е добро.Може би нямаш нито едно от всичките като хората...
    Въпрос на виждане.Можеш ли винаги да ходиш с камера,диктофон и т.н. в джоба.Представи си че се разхождаш по зимните улици на Вашия град и изведнъж над тебе някаква ледена топка.Ако имаше камера под ръка щеше да я заснемеш и да я покажеш във форума,ама като предпочиташ телефон без камера-кво да покажеш !Мои познати ловци си накупиха телефони с камери,още като излязоха CIF камерите,за да не мъкнат фотоапарати по горите.Тъй че зависи от гледната точка :coolsmiley:!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    30
    #36

    Re: Каква марка GSM предпочитате

    в зората на гсм ползвах 5110, после 6110...никакви оплаквания от тези два телефона...преди 3 год взех МЕ45...заради устойчивостта на прах и влага(работа!)още го ползвам като втори телефон...вече от година ползвам Т630, цена-качество ме удовлетворява и заради синия зъб, батерията ми държи 4 дни...камерата не става, но пълно щастие нямаиначе гласувах за SE

  8.  
     
  9. radko_diev
    Guest
    #37

    Re: Каква марка GSM предпочитате

    а ве като говорите за тва на iPaQ 6515 май беше модела ,принтер мое ли му се върже в Ю Ес Би то ,смисъл обикновен принтер ?

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #38

    Re: Каква марка GSM предпочитате

    Цитат Първоначално публикувано от radko_diev
    а ве като говорите за тва на iPaQ* 6515 май беше модела ,принтер мое ли му се върже в Ю Ес Би то ,смисъл обикновен принтер ?
    Sorry, няма начин през ЮЕсБи...но през блуто-без проблеми...

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #39

    Re: Каква марка GSM предпочитате

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO

    @Cenarius - ами до скоро познат имаше к700и - увисваше му като вин 98 с калпава рам, смени на моторола - оттогава само се оплаква
    Говоря това което съм видял и чул - ако има нещо с което да ме обориш - давай да те видя
    Нокиата е най-доброто и ще бъде , останалите телефони ръгат екстри само за да дадат нещо в повече засметка на калпавата си подръжка.
    Нокиа отварял ли си скоро , а Сони ? - виж как стоят нещата .
    Следващия път помисли кой говори като второкласник - изпъкваш само едно качество на сони и моторола - а другите . Аз ти давам реална извадка от сервиз какво влиза за ремонт и с какъв дефект
    и пак потвърждавам - нокиа влиза само ако е потрошен , за разлика от моторола или сони ериксон!
    Прекалено много са субективните фактори и трудно може да се съди за конкретен модел па камоли и марка !

    90% от телефоните в бг се разкодирват от кьораво и сакато -как няма да имаш проблеми с телефон дето е за боклука още преди да го купиш ?

    Баща ми има К700и купен от Германос с последния firmware за сега нито един проблем ! Много често дефектите се дължат на бъгав софт -> ъпдейт ги решава и кофти разкодиране -> няма решение !

    В момента съм с Никоя купена от Мтел и ако не ми бяха откраднали бившия Ериксон Т68 скоро нямаше да го сменя !

    пп. най ме кефи уникалната издъжливост на тия Нокии като падне и 5минути пъзел тая част от къде беше

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    58
    #40

    Re: Каква марка GSM предпочитате

    относителен въпрос..... до преди година бях абсолютен пациент - давах по 1-2 хил. лв. годишно за да съм с последния или поне един от най актуалните модели на пазара. сменях апарата едва ли не всеки месец - пълна глупост. в последствие това ми увлечение премина и сега от една година съм с 6230 и съм доволен. сменил съм над 50 апарата от когато GSM стана по-ефтин от кола втора ръка и сега мога обективно да кажа че марката към която изпитвам най-големи симпатии и апаратите с които свързвам най приатните си спомени са ...ΝΟΚΙΑ! спомнете си само 6110 - уникален апарат за времето си от всака гледна точка, 8210 - първия наистина функционален компактен апарат с дизайн испреварил времето си, 6210, 6310, 6510 - телефони в пълния смисъл на думата а не ....тамагочи с телефонна функция. да не забравяме че първия апарат ширпотреба с интегрирана камера беше отново NOKIA. не отричам че и другите марки имат завидни попадения а някои модели на NOKIA са не толкова успешни или създават проблеми, но .......OVER ALL = NOKIA 4 EVER!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Каква марка е този компресор на хладилник с фризер
    От Yanaki Hristov във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 04-12-14, 22:05
  2. Каква марка е автомобилът ви ?
    От hristoslav2 във форум Анкети
    Отговори: 15
    Последно: 11-07-12, 06:34
  3. Кой каква марка - модел куче има
    От kris11 във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 22
    Последно: 09-04-12, 14:33
  4. Каква марка е този климатик?
    От mitko414 във форум Други марки климатици
    Отговори: 5
    Последно: 31-07-09, 06:15
  5. С каква марка мобилен телефон сте?
    От Zetle във форум Анкети
    Отговори: 76
    Последно: 19-05-07, 15:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе