Вижте резултатите от анкетата: Каква марка GSM предпочитате

Гласували
113. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Samsung

    5 4.42%
  • Nokia

    39 34.51%
  • Sony-Ericsson

    35 30.97%
  • LG

    2 1.77%
  • Siemens

    17 15.04%
  • Philips

    0 0%
  • Motorola

    8 7.08%
  • Panasonic

    1 0.88%
  • Alcatel

    3 2.65%
  • Sharp

    0 0%
  • Sagem

    0 0%
  • Друг

    3 2.65%
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 40

Каква марка GSM предпочитате

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    200
    #16

    Re: Каква марка GSM предпочитате

    Батя ви Chaser смени много апарати от повечето марки и признавам само Nokia -
    1. Samsung - говори тихо не го чувам добре, на мрежа е среден
    2. Sorry Ericsson - джойстика е отврат и говори тихо, на мрежа е добър
    3. Siemens - дизаин и меню = suXxzzz, на мрежа е отличен
    4. Motorola - изобщо не ми харесва
    5. Nokia - нямат слаб модел /сменил съм доста - щото са ми омръзнали/
    6. Това е само моето мнение базирано на мойте нужди - т.е. не ми трябват некакви екстри като камера
    - искам само да има отлична чуваемост, здрава и мощна батерия, удобно хендс фрии, да звъни силно, дизайна да е симпатичен, не ме интересува менюто стига да върши работа

    към настоящия момент развеждам една NoKiA 6030 - щото има радио и не скучая в автобусите когато пътувам

    бъдете здрави

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #17

    Re: Каква марка GSM предпочитате

    Нокия - и само нокия

    От опитът ми досега - дълго време ги отбягвах , но като накраяси купих се псувах защо не съм го направил по-рано
    за Sony Erricson - колегите ми от GSM сервиза ги кръстиха Sorry Erricson на ден влизат от 5 до 15* с еднакъв дефект - скапан софтуер и хардуер ( аз ги кръстих МАксторите на телефоните )
    Сименс- добри са , но не са толкова издържливи , самсунг - кабелунг - проблеми с лентовите кабели , Моторола- Дърворола - ужасно дървен и труден от към меню телефон.

    От всички изброени телефони , само никията и сименса показват реалния обхват - т.е ако няма обхват , индикатора отчита това ,докато при моторола, сони ериксон - липсата на обхват не се отрзаява веднага

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    12
    #18

    Re: Каква марка GSM предпочитате

    Дадена марка има много модели, особено когато тря се разрастне и се наложи на пазара. Не може само по марката да се съди за качеството и надежността на даден модел. Всеки модел си е индивидуален за себе си. Това са пълни глупости по марката да определеяте дали (в случая) телефона ще е добър.

    Поздрави.

    п.п. Все пак гласувах за моторола, много готин звук


    Mr.TECHNO, на колко си години ? Говориш като второкласник Я се стегни Кой модел на ериксон те е прецакал теб ? Кой модел на моторола те е предал

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #19

    Re: Каква марка GSM предпочитате

    Цитат Първоначално публикувано от skynet
    Други - Ipaq, Xda, i-Mate, Qtek, Eten
    Мдаа.... само че IPAQ не е марка. XDA и то май а QTEC само ребрандват.
    Аз харесвам Eten и HTC - вторите главно, като по-масови.

    Nokia уж лидер, пък един силен телефон от към функции нямат ....

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #20

    Re: Каква марка GSM предпочитате

    Цитат Първоначално публикувано от CrossBlade
    Мдаа.... само че IPAQ не е марка. XDA и то май а QTEC само ребрандват.
    Аз харесвам Eten и HTC - вторите главно, като по-масови.

    Nokia уж лидер, пък един силен телефон от към функции нямат ....

    Опала - пиленцето тук май клъвна накриво - я ми кажи какво трябва да има един телефон с много функции - симбиан , тъч скрийн , блутут, инфраред ,

    има , ама който не търси

    @Cenarius - ами до скоро познат имаше к700и - увисваше му като вин 98 с калпава рам, смени на моторола - оттогава само се оплаква
    Говоря това което съм видял и чул - ако има нещо с което да ме обориш - давай да те видя
    Нокиата е най-доброто и ще бъде , останалите телефони ръгат екстри само за да дадат нещо в повече засметка на калпавата си подръжка.
    Нокиа отварял ли си скоро , а Сони ? - виж как стоят нещата .
    Следващия път помисли кой говори като второкласник - изпъкваш само едно качество на сони и моторола - а другите . Аз ти давам реална извадка от сервиз какво влиза за ремонт и с какъв дефект
    и пак потвърждавам - нокиа влиза само ако е потрошен , за разлика от моторола или сони ериксон!

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #21

    Re: Каква марка GSM предпочитате

    Чудех се между Siemens и Nokia - гласувах за Siemens, щото средно съм попадал на по-малко бъгове при тях, отколкото при Nokia /това е то минуса да бълваш мнооого модели /
    За мен телефона трябва да върши безпроблемно основната си функция, преди да почнат новостите /спомних си вица за часовника Casio, дето мерел това, и това, и това, ама сега се работело по въпроса с отмерването на времето :coolsmiley:/
    Песимист съм обаче за бъдещето на тази марка GSM-и - BenQ вероятно ще ги набутат там, където Sony навряха Ericsson

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #22

    Re: Каква марка GSM предпочитате

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO

    Опала - пиленцето тук май клъвна накриво - я ми кажи какво трябва да има един телефон с много функции - симбиан , тъч скрийн , блутут, инфраред ,

    има , ама който не търси
    Айде само без глупости. Виж какви марки съм цитирал. Погледни моделите им и се замисли дали "великите" Нокиа имат и един модел, който да се мери дори с най-слабия на тези марки - НЕ НЯМАТ. На тая тема тук въобще не ми се пише

    Symbian - тотално изостанала и първобитна система за развитие на smartphone, на особена почит в България

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    247
    #23

    Re: Каква марка GSM предпочитате

    http://www.kaldata.com/comments.php?catid=3&id=9309

    А четахте ли за новия модел Nokia 888
    Нека ги стигат simens с редовно дефектните си телефони , при едно 20% от тях още от завода си излизат с дефекти
    затова и мтел пуснаха промоция а70 за 30лв за служители на мвр като доста от тях останаха недоволни заради дефект при започване на разговор чува се пиукане и изклучва тела

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #24

    Re: Каква марка GSM предпочитате

    Цитат Първоначално публикувано от CrossBlade
    Мдаа.... само че IPAQ не е марка. XDA и то май а QTEC само ребрандват.
    Аз харесвам Eten и HTC - вторите главно, като по-масови.

    Nokia уж лидер, пък един силен телефон от към функции нямат ....
    Мисля, да драсна един имейл на HP да им кажа, че IPAQ не е търговска марка...ако ме попитат защо мисля така, ще им дам имейла ти да им обясниш компетентно...Добре е да препрочетеш дефиницията за "търговска марка", ако не друго поне за обща култура...iPAQ® is a Trademark owned by the Hewlett Packard Company. Xda® is a registered trademark of O2 Limited. Nokia® is a registered trademark of Nokia Corporation. Siemens™ is a registered trademark of Siemens AG. SONY ERICSSON™ is the trademark or registered trademark of Sony Ericsson or is used under license from Sony Corporation or Telefonaktiebolaget LM Ericsson.

  12. radko_diev
    Guest
    #25

    Re: Каква марка GSM предпочитате

    Занимавам се от известно време с мобилни телефони,истината е че най-купувания телефон в България е Siemens,отговора е в цената,въпреки че тези телефони влизат най много в сервиз,последвани от моторола.Предпочитам Nokia, не защото мисля като повечето хора че "тва е най якия" телефон и че е "мерцедеса на телефоните" и тн. а просто щото пуснаха доста модели вече със Symbian OS,и съм сигурен че който и да е от вас възползвал се изцяло от предимствата на това мобилния му телефон да има ОС,не се е отказал от това повече,както и мене,от 2 години насам,когато имам възможност да си го позволя си купувам телефон със Symbian,когато ми трябват пари,продавам го и минавам на 6100 иначе
    Sony - Ericsson като цяло правят по добри за цената си телефони от Nokia,за поддръжката им да не говорим абсолютно съвместими със всичко,сигурен съм че ако пуснат телефон по малък от P900,P910 .... който има Симбиан ще е много по уникален от всички Nokia - phones

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    42
    #26

    Re: Каква марка GSM предпочитате

    аз съм съгласен с mr. Techno че сони ериксон не са добри защото един мой приятел има някъв за 500 лева.Кат го видях ми се доповръща колкото до нокиите друг мой приятел си зе с симбиат и т.н. обаче менюто ме отвращава.Много е направено сложно а блутута е под всякакви критики.А и обхвата не му е толкова добър плюс туй е страхотно бавен и само мисли.Така че не съм съгласен че нокиите са най добрите gsm-ми

  14.  
     
  15. radko_diev
    Guest
    #27

    Re: Каква марка GSM предпочитате

    Има си вкусове и вкусове,тези които искат да натъпчат максимум неща в телефона си и да използват максимума от него,няма да гледат менюто или още по добре,ще им харесва точно това че е толкова сложно(ако многото опций и настройки могат да се нарекат сложност) а други ще се шашнат още от броя на "иконките" на екрана

  16. radko_diev
    Guest
    #28

    Re: Каква марка GSM предпочитате

    Nokia 6630

    CPU - Risc 32 bit 220 Mhz

    добре е за GSM

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #29

    Re: Каква марка GSM предпочитате

    Цитат Първоначално публикувано от skynet
    Мисля, да драсна един имейл на HP да им кажа, че IPAQ не е търговска марка...ако ме попитат защо мисля така, ще им дам имейла ти да им обясниш компетентно...Добре е да препрочетеш дефиницията за "търговска марка", ако не друго поне за обща култура...iPAQ® is a Trademark owned by the Hewlett Packard Company. Xda® is a registered trademark of O2 Limited. Nokia® is a registered trademark of Nokia Corporation. Siemens™ is a registered trademark of Siemens AG. SONY ERICSSON™ is the trademark or registered trademark of Sony Ericsson or is used under license from Sony Corporation or Telefonaktiebolaget LM Ericsson.
    А колко модела IPAQ има телефони и колко Pocket PC (без phone).
    XDA - кой ги произвежда, O2 или Quanta (Atom) и HTC ...

    Аналогията с Nokia и SE е неуместна.

    Но явно искаш заяждания - Няма проблем

    Поздрави.


  18. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #30

    Re: Каква марка GSM предпочитате

    Хайде не опорочавайте и тази тема !

    Гласувах за Nokia, в момента съм със Sony Ericsson К700i (когато го вземах за фирмен, Nokia нямаха добри промоции, затова...), имал съм също и два апарата Nokia (6110 и 6100 - първия модел помните ли го?), три Siemens-a (C35, S35, ME45 - последния още го ползвам, когато ходя в планината), един Ericsson Т28s и един Sagem. Определено Nokia ми допада най-много като леснота на менюто, дизайн и стабилност, и не на последно място - като водещи в технологиите (визирам, ако щете, и поддръжката на Symbian). Ако има такъв модел и мога да си позволя, следващия ми телефон ще е компактен като Ericsson T28s, батерията му ще издържа колкото на Siemens ME45 и ще има възможностите на Nokia - това е !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Каква марка е този компресор на хладилник с фризер
    От Yanaki Hristov във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 04-12-14, 22:05
  2. Каква марка е автомобилът ви ?
    От hristoslav2 във форум Анкети
    Отговори: 15
    Последно: 11-07-12, 06:34
  3. Кой каква марка - модел куче има
    От kris11 във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 22
    Последно: 09-04-12, 14:33
  4. Каква марка е този климатик?
    От mitko414 във форум Други марки климатици
    Отговори: 5
    Последно: 31-07-09, 06:15
  5. С каква марка мобилен телефон сте?
    От Zetle във форум Анкети
    Отговори: 76
    Последно: 19-05-07, 15:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе