Резултати от 1 до 3 от общо 3

Sony Ericsson k500 - два-три въпроса ме мъчат

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на devil
    Тук е от
    Jun 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    408
    #1

    Sony Ericsson k500 - два-три въпроса ме мъчат

    Така, така...въртят ми се из главата разни въпроси, отговор на който за сега не съм успял да намеря (за съжаление никъде из любимите ми руски форуми) - иде реч за Sony Ericsson k500:

    1. Нейде из руските форуми споменаваха такова нещо, но нищо конкретно (или поне работещо) - съществува ли нещо такова като Copy/Paste за посочения модел (да, възможност за маркиране на текст има, но Copy/Paste)?

    2. Съществува ли софтуер (за ПС-то), с който да може да се прави скрииншот на конкретно меню в телефона (подозирам не, но тая надежда да съществува все пак такава възможност)?

    3. Няма връзка с този модел конкретно, но нейде из форума четох за 2 в 1, или в частност ме интересува картодържач (преходник май звучи по-човешки), нещо такова, за да мога да ползвам 2 карти на различни оператори (и не, не едновременно, а просто да не се налага всеки път да извършвам процедурата: спирай телефона, вади батерията, махай едната, слагай другата sim карта, слагай батерията, пускай телефона). Т.е. търся такава джиджавка на БГ територия (в горе посочения пост, Malone твърди че такива преходници имало из бг магазините, аз обаче нийде не съм срещал, затова и питам), магазини нещо да споменете, цени...

    Тъй де, то стана като ферман...Благодарност на всеки, който реши да го прочете (пък и ако отговори, ударил съм джакпота значи)!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    134
    #2

    Re: Sony Ericsson k500 - два-три въпроса ме мъчат

    2. Незнам за софт, но "логически" е възможно(за всеки телефон) това, ако имаш достъп до АПИто на телефона(ReadDisplay, ReadRAM)..физически(standart user interface) този модел не поддържа това(дори и през J2ME), aко съществува софт то той се дължи на функция в телефона, БЪГ или "hacker interface"

  4. Member Аватара на zhelko
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    300
    #3

    Re: Sony Ericsson k500 - два-три въпроса ме мъчат

    Има устройство за 2 SIM карти в 1. Цена около 10 лв. Неудобството е , че трябва да се срежат картите (да остане само металния чип) и не могат да работят едновременно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Няколко въпроса относно Sony Vaio-SVS1511
    От dudulia във форум Мобилни устройства
    Отговори: 2
    Последно: 16-09-12, 22:55
  2. Sony Ericsson K 310 i
    От avenger във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 02-04-07, 19:48
  3. Sony Ericsson
    От plamchoo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 09-03-07, 18:13
  4. sony ericsson
    От iliyacw във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 05-10-04, 01:51
  5. Sony Ericsson
    От 0101 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 14-12-03, 13:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе