Резултати от 1 до 3 от общо 3

Няколко въпроса относно Sony Vaio-SVS1511

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    5
    #1

    Няколко въпроса относно Sony Vaio-SVS1511

    Здравейте, съфорумци!

    Хвърлил съм едно око на посочената в заглваието машина. Нещото,което ме блазни е отличният екран (едно от нещата на които държа) и лекотата на лаптопа (другото нещо), като в същото време е 15.5". Смятам да го взема с процесор Intel i5 3210, 500GB HDD, 4GB RAM ),като мисля да му добавя още 4GB. Голямата дилема е относно видеокартата. Дали да си остана на базовата Intel HD4000 или да добавя NVIDIA GeForce GT 640M LE 1 GB?
    Игри не играя. Лаптопа ще се ползва за интернет,филми, някой специализирани програми,които не ползват видео и фотошоп. Има ли смисъл да дам едни 80$ в повече,за да имам допълнителна видеокарта,която не знам дали ще ми трябва? Някакви забележки по конкретният модел?
    Искам да отбележа,че въпросът с гаранцията не стои на дневен ред и коментари от рода вземи си еди какво си,защото има по-добра гаранция,няма да ми бъдат от полза.
    Благодаря предварително на отзовалите се!

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Re:Няколко въпроса относно Sony Vaio-SVS1511

    ако не ти трябва видео и ако смяташ, че в бъдеще няма да ти трябва взимай го както си е...

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    5
    #3

    Отговор: Няколко въпроса относно Sony Vaio-SVS1511

    м лаптопа е перфектен! работя с сони и са доста стабилни... лично на мен дизайна 2012 много ме кефи! мисля, че видео картата е излишна след като няма да играеш игри... на теб за това което ще го ползваш ти е по-важно процесор и рам, за допълнителната рам съм много ЗА... Както е казал мечо пух "Колкото повече - толкова повече"!
    Иначе 3-то поколение на i5 е много добре идеално!

    Поздрави!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 20-01-14, 12:14
  2. Няколко въпроса относно работата на Mitsubishi MSZ-GE35VA
    От Vesi.j. във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 40
    Последно: 08-04-13, 10:33
  3. Няколко въпроса относно Dell XPS L501x
    От Malicieux във форум Мобилни устройства
    Отговори: 10
    Последно: 11-04-11, 19:34
  4. Няколко въпроса относно търсачка
    От Nedko във форум Програмиране
    Отговори: 5
    Последно: 24-07-06, 10:10
  5. Няколко въпроса...
    От Stealth във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 44
    Последно: 03-06-02, 15:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе