Резултати от 1 до 6 от общо 6

Sim картата на Мтел, колко КВ е?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    47
    #1

    Sim картата на Мтел, колко КВ е?

    Понеже гледах една промоция на Globul ето тук и там пишеше 64K SIM карта. Интересно някой знае ли при Мтел Sim картата колко KB е, стандартно би трябвало да е 4KB. Въпреки, че тая на глобул я водят с некво меню и лого което сигурно ги яде тия килобайти. По специално ме интересува това, че е 64K ще означава ли, че ще могат да се запаметят повече номера и има ли в действителност някаква разлика. Ако някой е наясно моля да се изкаже по въпроса

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: Sim картата на Мтел, колко КВ е?

    преди време бяхме отворили дума тук по тази тема, но не помня кой, къде и как. потърси, може да го намериш

    споменаваш броя запаметени номера на картата. да разчиташ на тях е ... ненужно. 1000 позиции на телефона не ти ли стигнат, допълнителните (50-100 евентуално) на картата също няма да те спасят

  4. TODD_BG
    Guest
    #3

    Re: Sim картата на Мтел, колко КВ е?

    На Мтел картите също са 64КБ тяхната екстра дето е вградена се нарича МТЕЛ+ и представлява допълнително меню което се появява в телефона и се състои от бързи вриски до различни услуги. Също така картата вече може да побира 250 номера и името може да бъде с 12 символа. Дано съм ти бил полезен. Междо другото Мтел тази екстра я имат от поне 2 години струвамисе че тук глобул доста са закъснели.

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Re: Sim картата на Мтел, колко КВ е?

    Значи картат дори да е повече от 64к пак броя на номерта е само 250, но броя на символите е по голям. Но пък и в БГ засега няма кари с повече от 64к памет.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    47
    #5

    Re: Sim картата на Мтел, колко КВ е?

    Цитат Първоначално публикувано от TODD_BG
    На Мтел картите също са 64КБ тяхната екстра дето е вградена се нарича МТЕЛ+ и представлява допълнително меню което се появява в телефона и се състои от бързи вриски до различни услуги. Също така картата вече може да побира 250 номера и името може да бъде с 12 символа. Дано съм ти бил полезен. Междо другото Мтел тази екстра я имат от поне 2 години струвамисе че тук глобул доста са закъснели.
    благодаря за отговора.


    А това означава ли, че дори и картите от най-евтината прима, като в тази промоция в момента: http://www.mtel.bg/info/promotions/i...omotionID=1676 са 64КБ.

    А защо съм останал с впечатлението че последно могат и да се помнят до 16 символа. Един познат каза, че имало и още много останали 16К карти като доста от примите били такива. Поправете ме ако информацията ми е грешна.

  7. TODD_BG
    Guest
    #6

    Re: Sim картата на Мтел, колко КВ е?

    Цитат Първоначално публикувано от Osvaldo
    благодаря за отговора.


    А това означава ли, че дори и картите от най-евтината прима, като в тази промоция в момента: http://www.mtel.bg/info/promotions/i...omotionID=1676 са 64КБ.

    А защо съм останал с впечатлението че последно могат и да се помнят до 16 символа. Един познат каза, че имало и още много останали 16К карти като доста от примите били такива. Поправете ме ако информацията ми е грешна.
    Според мен би трябвало всички продукти на Мтел вече да са с нови карти но не съм сигорен. Аз преди около месец са 6 лева с ДДС си смених Чипа на моята Прима която беше на вече цели 3,5 години и си запазих както наличния кредит и телефонен номер така и телефонните номера които бяха запаметени вътре в нея така че всеки може да си смени чипа срущу скромната сума упомената по горе не е нужно да си копува нов пакет. Същото се отнася и за абонатите на договор.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 28-10-13, 03:22
  2. Мтел - SMSи и цени
    От Lupus във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 6
    Последно: 07-03-04, 16:10
  3. MMS през GPRS и Мтел..
    От durvenia във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 13
    Последно: 27-12-03, 22:54
  4. За ГлоБул и МТел ...
    От Daskala във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 22
    Последно: 13-12-03, 21:21
  5. Безплатни минути от МТел...
    От MixMan във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 18
    Последно: 25-11-03, 00:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе