Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

Безплатни минути от МТел...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    216
    #1

    Безплатни минути от МТел...

    Някой може ли да каже със сигурност дали обажданията до по принцип безплатни номера (като например *88 и 131), дърпат от безплатните минути? Според мен не, но има много противоречиви мнения...


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    285
    #2

    Безплатни минути от МТел...

    Със сигурност наистина са безплатни!

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #3

    Безплатни минути от МТел...

    да безплатни са ! 1000%

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    216
    #4

    Безплатни минути от МТел...

    Докажете ми! [:D]

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #5

    Безплатни минути от МТел...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Докажете ми! [:D]



    <div align="right">оргинално мнение на MixMan</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">приятелю, не сме ние които ще ти доаказваме дали са безплатни или не! аз също като тебе си мислех 4е ме работят, но оба4е съм баркал ! водил сам си подробни записки ЕДИН месец с кой по колко и кога съм говорил и разминаването бе6е само колкото 2 дъвки !

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #6

    Безплатни минути от МТел...

    Обажданията до 131 и *88 по принцип генерират много малък дял от трафика на М-Тел, за да ти ги таксуват. Все едно да си интернет-доставчик, да имаш канал 1 Mbps до доставчика си от по-горно ниво и да те бърка това, че някой dial-up клиент си проверява e-mailи. А при М-Тел неизползвания капацитет е доста сериозен като количество. Така че засега могат да си позволят и безплатни услуги - нещо напълно нормално като екстра към абонамента...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    216
    #7

    Безплатни минути от МТел...

    Добре убедихте ме, а и аз забелязах нещо друго. В месечната ми фактура, тези безплатни минути са отбелязани като минус еди колко си лева.., т.е изваждат някаква сума от разговорите ми, които са принципно таксувани. Значи няма как това да са разговори към *88 или 131 или други безплатни, щото те не се таксуват.

    Ок, както и да е.



    Thanks. Topic closed.

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #8

    Безплатни минути от МТел...

    MixMan безплатни минути ?!?? да не би да ги смесваш с тия които се полагат на инавалид т.е. 20 мин кам МТЕЛ и 25 към ГЛОБУЛ ! ако е така нещата стоят по следния на4ин :

    в тези 20 мин влизат и разгоеорите към 131 или *88 т.е ако има6 "разговори" с тия номера например 5 мин те се от4исляват от тези 20 които имаш и дефакто безплатните минути ти остават 15 и ако след това надхвърлиш тези 15 мин се таксуваш по съответния план може би затова сметките ти излизат "криви" ако все пак става дума за тия 20 или 25 мин !

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    216
    #9

    Безплатни минути от МТел...

    Говоря примерно за промоционалните карти, които раздадоха на полицаите, или такива които са с 1-годишен договор с телефон на изплащане и имат безплатни минути към мрежата на МТел всеки месец.



    Та [?]

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #10

    Безплатни минути от МТел...

    ами и там нещата стоят както ти написах по-горе ! ако въртиш към *88 то макар 4е е безплатно ти се от4ита към безплатния трафик !

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    216
    #11

    Безплатни минути от МТел...

    Защо все пак ми се струва, че някак си не е логично да дърпат от безплатния трафик тези телефони? Хммм... Може би единственият сигурен начин да разбера е в началото на месеца, когато ми е нулирана сметката, да навъртя 30 минути към *88 и 131, и след това да си проверя сметката. [:X]

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #12

    Безплатни минути от МТел...

    Гарантирано приспадат ПЪРВИТЕ 5/10... и колкото са там безплатни минути НЕЗАВИСИМО дали е говорено с *88, или не. Просто първите подред.



    П.С. С Прима може ли да се говори с чужбина? )))

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #13

    Безплатни минути от МТел...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">



    П.С. С Прима може ли да се говори с чужбина? )))



    <div align="right">оргинално мнение на breiii</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote"> да може дори е ипо изгодно отколко от дом тел или от пощата ! а най добре е да си всемеш карта орбифон мн е изгодно ! аз съм ползвал такава звънял съм в Гърция 50ст ми е минутата .... !

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    17
    #14

    Безплатни минути от МТел...

    Мда бесплатни са за сега, иначе ако почне да се прекалява с тях ще станат платени нали е МТЕЛ

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    72
    #15

    Безплатни минути от МТел...

    Цялата тема заприлича на онзи виц за форумите.

    Аз се обадих на *88 и получих отговор на всички поставени по-горе въпроси. Направете го и вие вместо да си чешите езиците.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 28-10-13, 03:22
  2. Сменяме оператора за няколко минути
    От Lupus във форум Технологии
    Отговори: 11
    Последно: 19-04-08, 03:09
  3. MS Word се зарежда за 5 минути
    От Guest във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 03-12-07, 08:43
  4. Мини USB хладилник изстудява бира за 5 минути
    От dragozow във форум Коментирай новина
    Отговори: 19
    Последно: 04-06-07, 15:47
  5. Две минути мълчание, 14 юли, 14 часа
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 14-07-05, 22:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе