Резултати от 1 до 7 от общо 7

избор на евтин телефон и няколко въпросчета към тях

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #1

    избор на евтин телефон и няколко въпросчета към тях

    предстои ми да си взема нов телефон, но искам нещо максимално евтино (до около 160 лв), което да е цветно, с хубав дизайн, с полифония и да носи на бой . спрял съм се на следните модели:
    1. Motorola c380/c385 - хареса ми дизайна и USB порта, който има, също така и изгодната цена, в get.bg e под 100 лв...но ме интересува, дали е същото дърво като с350?
    2. Siemens AX 75 - също - дизайна не е лош, IrDA, USB, малко пари. но не намерих много мнения за синхронизацията му с компютър, ако някой има опит, нека да сподели. единственото, което намерих беше мнението на един пич, който каза, че в неговата държава Дейтъ кабела не бачкал, и един друг спомена, че не отваря 24bit jpg-та. иначе телефончето изглежда "свястно", за това, което търся...
    3. Samsung х140 - дизайна е страхотен (поне мен много ме кефи), ФМ радио, страхотна полифония, приятно меню и го видях на супер странна цена от 140 лв в сайта на Германос... малко странно ми се видя да е толкова евтин, при положение, че в другите сайтове е с около 20 лв повече, но това не е от значение. притеснява ме, че изглежда много нежен и уязвим при изтърване. сега ще сменям Нокия 5210 и този ми се вижда малко не-чак-толкава-издръжлив. и другото, което е малко тъпо, е че няма шанс да се върже с ПС, а ако има, моля кажете.
    ще съм много благодарен, ако ми помогнете с избора. и ако ме упътите към други модели, разбира се...
    мерси предварително

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    130
    #2

    Re: избор на евтин телефон и няколко въпросчета към тях

    По точка 1 мога да ти помогна:
    Преди имах Моторола С333 (същото като С350 само че без цветен дисплей) и да ти кажа след 2рата година батерията започна да прави проблеми - много бързо пада - 4-5 обаждания и вече пищи. Дълго време се чудих какъв друг телефон да си взема и отново се спрях на Моторола само че този път Мпх200. Смартфон, но батерията е му е далеч по-издържлива - с доста приказване 2-3 дена. Общо взето общото мнение за моторолите е че трябва да се зареждат през 2-3 дена. Със синхронизацията телефоните нямат никакви проблеми.

    По точка 2 за Сименса мога да кажа че едно приятелче има С75, а АХ75 трябва да е по-орязан от него. батерията му държи май повече отколкото моторолата!

    За Samsung х140 нямам никакви наблюдения!

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #3

    Re: избор на евтин телефон и няколко въпросчета към тях

    мисля да се спра на сименса. но ме интересува дали ЮСБ връзката става с обикновен ЮСБ кабел (както при моторолите) или с някакъв по-специален?

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #4

    Re: избор на евтин телефон и няколко въпросчета към тях

    А някой да е ползвал Nokia 1600, тя май отговаря на условията?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    31
    #5

    Re: избор на евтин телефон и няколко въпросчета към тях

    Avis аз наскоро си взех Нокиа 1110 и съм адски доволен. за 119 лева получих ТЕЛЕФОН !! стенд бая му е около 9 дни при разговори от 5 до 10 мин на ден. аз понеже говоря по доста повече изкарвам по 5/6 дни. телефона не ми се е случвал да губи обхват. е верно не е с цветен дисплей какъвто ти искаш но пък са рядкост цветните дисплеи да показват нещо под пряка слънчева светлина , докато монохромните не са така. има полифония даже има и 4 заводски mp3 мелодийки. изтървал съм го вече 6/7 пъти и не се е разхлопал още. мисля че за тези пари получаваш качествен телефон , а не някаква играчка . все пак телефона е за да се говори с него
    успех в избора

  7. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #6

    Re: избор на евтин телефон и няколко въпросчета към тях

    Аз съм с двете ръце за 1110. Много добър звук и много издържлива батерия. Тъй де - същата като на повечето от ниския клас, но няма цветен дисплей и ме изкарва до 16 дни почти без разговори. Има доста разлики в менюто от 1100(аз очаквах да е същия) и има повече копчета, което го прави доста по-удобен за употреба. 1600 е същия, но с цветен дисплей, от който останах разочарован - по-грозен цветен дисплей не бях виждал. Даже на Сименс S55(модел някъде около войната ) е по-добър дисплея.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #7

    Re: избор на евтин телефон и няколко въпросчета към тях

    Цитат Първоначално публикувано от devmc
    Avis аз наскоро си взех Нокиа 1110 и съм адски доволен. за 119 лева получих ТЕЛЕФОН !! стенд бая му е около 9 дни при разговори от 5 до 10 мин на ден. аз понеже говоря по доста повече изкарвам по 5/6 дни. телефона не ми се е случвал да губи обхват. е верно не е с цветен дисплей какъвто ти искаш но пък са рядкост цветните дисплеи да показват нещо под пряка слънчева светлина , докато монохромните не са така. има полифония даже има и 4 заводски mp3 мелодийки. изтървал съм го вече 6/7 пъти и не се е разхлопал още. мисля че за тези пари получаваш качествен телефон , а не някаква играчка . все пак телефона е за да се говори с него
    успех в избора
    Всъщност нямах предвид телефон за мен, за съжаление само слушалка не ми е достатъчна. Темата е започната от IBANEZ_.
    Наясно съм с предимствата, преди няколко месеца купих 1100 (без полифония, с фенерче; наистина стар модел, но сполучлив) за едното родителско тяло и съм съгласен, че е добър избор. От друга страна, ако някой потвърди предимствата, които Нокия 1600 има по спецификация, това напълно би оправдало тридесетте лева повече. Съответно бих го купил, отново не за мен.

    @myrshavija - лоша работа, май съм отвикнал от монохромните екрани; ако ми стане спешно, все пак ще огледам 1110.


    Мислех, че темата е починала, а пък тя е била на почивка...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на евтин тв до 500лв
    От neredovenn във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 01-12-14, 11:31
  2. избор на евтин таблет privileg или prestigio
    От bubynka във форум Мобилни устройства
    Отговори: 32
    Последно: 09-09-13, 11:52
  3. Избор на евтин и здрав 22-24" ТВ
    От moni74 във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 21-09-12, 13:50
  4. Няколко въпросчета отностно видео камерите!
    От MiRMiDoN във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 21
    Последно: 18-12-07, 12:58
  5. Няколко въпросчета
    От nedy88 във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 2
    Последно: 16-07-04, 16:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе