Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 54

3G-проблеми в мрежата на Globul?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #16

    Re: 3G-проблеми в мрежата на Globul?

    Картите са аболютно еднакви,абсолютно.Нищо общо нямат картите.
    Но за да се увериш.Пробвай с набедената за проблемна карта,но с телефон Нокиа.

  2.  
     
  3. bufo
    Guest
    #17

    Re: 3G-проблеми в мрежата на Globul?

    @Badr
    3G картите са различни от старите.
    3G картите не стават на 2G или 2.5G телефони
    Като ги пъхнеш във стар телефон,не се открива,мисля че работят на друг волтаж

  4. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #18

    Re: 3G-проблеми в мрежата на Globul?

    Цитат Първоначално публикувано от bufo
    @Badr
    3G картите са различни от старите.
    3G картите не стават на 2G или 2.5G телефони
    Като ги пъхнеш във стар телефон,не се открива,мисля че работят на друг волтаж
    Добре защо тогава съм си със същата карта както преди 3 години, но вече имам 3G апарат (Нокия) от около година и си работи нормално, гледаме си се с един колега чрез видео разговорите например. И двамата сме абонати на М-тел.

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #19

    Re: 3G-проблеми в мрежата на Globul?

    Цитат Първоначално публикувано от bufo
    @Badr
    3G картите са различни от старите.
    3G картите не стават на 2G или 2.5G телефони
    Като ги пъхнеш във стар телефон,не се открива,мисля че работят на друг волтаж
    Ако правилно те разбирам за 3G телефон трябва да кажа на продавачката в с. Долно Нанагорнище, че трябва да ми даде в комплект с него и 3G карта за да мога да говоря. По какво да различа картата за 3G от тези за 2.5G? Нали картата служи да те индентифицира в мрежата и на базата на това да ти се разрешат услугите, за които си плащаш. Самите услуги се изпълняват от апарата.

  6. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #20

    Re: 3G-проблеми в мрежата на Globul?

    Цитат Първоначално публикувано от bufo
    @Badr
    3G картите са различни от старите.
    3G картите не стават на 2G или 2.5G телефони
    Като ги пъхнеш във стар телефон,не се открива,мисля че работят на друг волтаж
    В момента имам 5-6 карти на тре.Слагам ги на какъвто телефон пожелаеш.
    Това са картите с които са купени телефоните.

  7. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #21

    Re: 3G-проблеми в мрежата на Globul?

    Цитат Първоначално публикувано от badr
    В момента имам 5-6 карти на тре.Слагам ги на какъвто телефон пожелаеш.
    Това са картите с които са купени телефоните.
    И какво ще докажеш с това? С @Lupus смятаме че сим картите за 3G не се различават от 2.5G, а проблемите са или в апарата или в Глобул.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #22

    Re: 3G-проблеми в мрежата на Globul?

    @IO не се сърди , но пак казвам - от Глобул и Мтел ми казват това за различните карти !
    ( не бъркайте 3G с 3D )

  10. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #23

    Re: 3G-проблеми в мрежата на Globul?

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    @IO не се сърди , но пак казвам - от Глобул и Мтел ми казват това за различните карти !
    ( не бъркайте 3G с 3D )
    Не се сърдя, ни най-малко, все пак аз не съм толкова компетентен в тази област...просто ми изглежда нелогично....както казах - картата я имам от много време, работеше си и на не-3G апарат. Интересно ми е във вашите апарати как се държи 3G карта на Мтел?

  11. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #24

    Re: 3G-проблеми в мрежата на Globul?

    Цитат Първоначално публикувано от Io
    И какво ще докажеш с това? С @Lupus смятаме че сим картите за 3G не се различават от 2.5G, а проблемите са или в апарата или в Глобул.
    Я погледни внимателно какво съм цитирал и какво доказвам.Аз също твърдя че картите нямат разлика.
    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    @IO не се сърди , но пак казвам - от Глобул и Мтел ми казват това за различните карти !
    Наско за сетен път ти казвам няма такива разлики.И когато се обаждаш на оператор или пък отидеш в цетър за обслужване на клинети се обръщаш не към Мтел или Глобул,а към трейдингова компания отговаряща за търговската дейност.Там могат да ти ги надрънкат всякакви глупости.Свали си файла от http://file011.mylivepage.com/chunk1...124/mobila.rar.
    Вътре много добре е описано какво е SIM.

  12. Member Аватара на zhelko
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    300
    #25

    Re: 3G-проблеми в мрежата на Globul?

    Преди 2-3 год. имах подобен проблем- с изпращането на MMS с Моторола С450. От Глобул казаха, че не би трябвало да има проблем, ама не успяха да подкарат нито GSM-a, който им занесох, нито един нов от техните... А пък после ми пращат e-mail с гневен тон, че нямало начин да не стане

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #26

    Re: 3G-проблеми в мрежата на Globul?

    @badr, разбрах те идеално и вече съм сигурен че ме мятат като карнобатска сливова на запой .
    въпроса ми е освен да чакам друг начин да ми сеоправи проблема с LGu8330 има ли?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #27

    Re: 3G-проблеми в мрежата на Globul?

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    @badr, разбрах те идеално и вече съм сигурен че ме мятат като карнобатска сливова на запой .
    въпроса ми е освен да чакам друг начин да ми сеоправи проблема с LGu8330 има ли?
    Не

  16. Novice
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    7
    #28

    Re: 3G-проблеми в мрежата на Globul?

    Аз имах същия проблем с 3G мрежата. С M-tel-ска карта съм и Нокиа Е60.Просто проблема идва от това, че все още мрежата на МТЕЛ и ГЛОБУЛ, не работи толкова добре с 3G мрежата. До като бях на 3G, постоянно нямаше връзка с номера ми! В момента в които прехвърлих телефона на обикновената мрежа, проблема ми се оправи. Така че не е от телефона, а от скапаната 3G мрежа

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    134
    #29

    Re: 3G-проблеми в мрежата на Globul?

    Не е мрежата LG-то прави проблем, но се оправя бързо

  18. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #30

    Re: 3G-проблеми в мрежата на Globul?

    91% от българите ползват GSM
    Над 91% от българите ползват мобилен телефон. Така страната ни се нарежда на второ място в Централна и Източна Европа по степен на проникване на мобилните услуги.
    Това стана ясно на UMTS Форума в София, организиран от "Мобилтел". У нас 37% ползват и фиксиран телефон.
    Чехия е първа в класацията за проникване на мобилните услуги със 116 на сто.
    Трета е Унгария с 89%, следвана от Словакия (86%), Полша (85%), Румъния (72%), Сърбия (59%) и Молдова (35%).
    Броят на UMTS абонатите (на мрежи от трето поколение) в Източна Европа е нараснал с 44% за последното тримесечие и с над 6 пъти за година. Това поставя региона на второ място в света по ръст на абонати след Северна Америка.
    Преди края на годината се очаква мрежите от трето поколение да имат 100 милиона абоната.
    В България засега мрежа от трето поколение има само "Мобилтел".


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 15-07-08, 06:57
  2. SMS до Globul
    От zoro във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 17
    Последно: 27-06-05, 14:39
  3. SMS do Globul
    От wp във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 25
    Последно: 26-10-03, 22:59
  4. Globul
    От roko-baroko във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 26-10-03, 16:23
  5. Globul
    От Nistel във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-01, 11:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе