Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 54 от общо 54

3G-проблеми в мрежата на Globul?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    11
    #46

    Re: 3G-проблеми в мрежата на Globul?

    И колко ще струва това

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    41
    #47

    Re: 3G-проблеми в мрежата на Globul?

    Здравейте

    Проблема се решава по 2 начина за момента
    харуерния е изпитан и работи перфектно
    работя и по софтуерно решение но за сега е само експериментално и не е 100 % сигурно
    за повече информация можете да пишете на lg@vhelectronics.com
    или ICQ 9004831

    BR

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    134
    #48

    Re: 3G-проблеми в мрежата на Globul?

    при мен софтуерния е 100% сигурен... enable/disable 3G

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    41
    #49

    Re: 3G-проблеми в мрежата на Globul?

    Там е работата че не е ... един такъв вече ми се върна ...

    BR

  6. Novice
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    1
    #50

    Re: 3G-проблеми в мрежата на Globul?

    Цитат Първоначално публикувано от x X x
    Какво ще рече оправен е проблема,аз съм със LG U880 и където има покритие на 3G мрежата нито мога да набирам нито да ме търсят.Има ли начин да се справя с проблема или да го продавам?
    ne go prodavai lg u 880 e 1 ot nai elegantnite telefoni prosto e strahoten , zna4i naberi kod 142358#*# vlezani v sekretnoto menu na tela izberi fa setihgs posle new fa , i napi6i 10550 posle ok taka 6te go blokira6 v 2g sled kato se startira ako pak se vklu4va avtomati4no na 3 g i ako naiama signal triabva da ti izliza ekran4e s menuta automatiko 3g i taka na tatak .procedurata e slednata no moiat e na italianski ezik ne polzvam angliskoto menu i za tova na italianski 6te ti go napi6a , kogato telefonat e v rejim 3g otiba6 na menuto impostacioni . posle , izbira6, rete, posle modalita ubicazione ,sled tova izbira6 automatika , 6te vidi6 gore na ekrana antenkata 4e vraskata 6te is4ezne barzi4ko dokato ne se e poiavila otiva6 vednaga i otvaira6 modalita ubicazione nagladia6 menuto na pozicia 4 gsm 1900 i zapo4va6 da is4akva6 da se poiavi na ekrana ignala v tozi moment natiska6 ok i signala si ostava taka bes da preminava v 3g lo6oto e 4e seki pat triabva da se povtaria tazi procedura sled kato mu padne bateriata ili izgubi signala no ne bolka za umirane uspehi

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    11
    #51

    Re: 3G-проблеми в мрежата на Globul?

    Ще се пробвам другия път като ходя до Варна.Дано си прав

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    2
    #52

    Re: 3G-проблеми в мрежата на Globul?

    Аз имам 3G телефон, който все още не мога да ползвам и скоро може би няма да мога. Тел е LG u 310, който е купен от Италия, не съм го разкодирала все още, защото първо ми казваха по офисите, че не можели да го разкодират, после ще бъде разкодиран, но няма да мога да го ползвам, защото ще ми трябва 3G , която в България май още не се предлага, но поне видях какво представлява такава карта (тел си върви с такава карта). Та някои знае ли какво да правя, има ли такива карти (на глобул), или ако пък няма дали ще има скоро? http://forum.setcom.bg/Smileys/set/002.

  10. Novice
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    2
    #53

    Re: 3G-проблеми в мрежата на Globul?

    аз съм с LG u 310, което все още не е разкодирано и незнам дали има смисъл, защото ми казаха, че трявало 3G карта. Телефонът е купен от Италия с карта, която е малко по различна от досегашните Какво да правя? Някои може ли да ми каже дали ще работи с обикновена карта?

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #54

    Re: 3G-проблеми в мрежата на Globul?

    Писна ми да пиша едно и също !
    @Haidy про4ети малко по нагоре от началото на темата

    Кой оператор ще ползваш
    Искаш ли да имаш 3G функции- ако не - вземаш си карта и се обаждаш съпорта и им казваш че от тази карта не сикаш да ползваш 3G услугите и да ти ги спрат. После да ваш мрежата да е "manual" и си избираш не "M-TEL 3G" , а само M-TEL.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 15-07-08, 06:57
  2. SMS до Globul
    От zoro във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 17
    Последно: 27-06-05, 14:39
  3. SMS do Globul
    От wp във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 25
    Последно: 26-10-03, 22:59
  4. Globul
    От roko-baroko във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 26-10-03, 16:23
  5. Globul
    От Nistel във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-01, 11:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе