Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 38 от общо 38

Smart Phone/Pocket PC труден избор?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #31

    Re: Smart Phone/Pocket PC труден избор?

    айде аз пак да питам... за какво са ви две сим карти... напоследък гледам мноу масово станало в .бг всеки с по два телефона, някой с три. абе мислете малко за рака на мозъка (който има), тия апаратаи облъчват, кой повече кой по-малко

    иначе големия екран = голяма консумация, а пда-тата и без това си имат голяма консумация заради екстрите. ако за теб е толкова важно да телефонираш, че ти трябват, чак две сим карти, по-добре си вземи нормален телефон, без екстри, екрани, навигации, апарати и т.н., който да издържа седмица. пда-тата издържат 2-3 дена, ако се заиграеш и по-мако.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #32

    Re: Smart Phone/Pocket PC труден избор?

    dark, доста хора ползват служебен + личен, или просто 2 мобилни оператора. Това за рака на мозъка са поредните технофобски глупости. Микровълновите били вредни, телефоните били вредни, компютрите били вредни, е както се казва "кто не курит и не пьет, тот здоровеньким помрет". А си нямаш идея колко неудобно е да се моташ с 2 телефона + ПДА. За батерията на пда-тата си в много голяма грешка, моя кютук издържа по 5 дена нормално, 3 дена ако го ползвам да слушам музика и чета книги по няколко часа на ден.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #33

    Re: Smart Phone/Pocket PC труден избор?

    ама кЮтека ти не е със 25" плазма, навигация, 1,6Гхц процесор и т.н.
    и не вулиш по цял ден игри/филми на него.

    моя при сериозно натоварване издържа 2 дена. при ползване само като телефон 4-5. ама за к'во ти е пда, ако ще го ползваш само за телефон. календар има вече почти всеки телефон от нормален клас.

  5. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #34

    Re: Smart Phone/Pocket PC труден избор?

    Цитат Първоначално публикувано от dark
    ама кЮтека ти не е със 25" плазма, навигация, 1,6Гхц процесор и т.н.
    и не вулиш по цял ден игри/филми на него.
    Вървят и още как.Моя Qtek 9100(който продадох вече) държеше по три дена с едно зареждане.Разбира се не ходя постоянно с включени блутуут и уайфи.Иначе е доста голям и неудобен,именно поради тая причина го махнах.Предпочитам Symbian телефони.Сега имам N80.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #35

    Re: Smart Phone/Pocket PC труден избор?

    Цитат Първоначално публикувано от dark
    ама кЮтека ти не е със 25" плазма, навигация, 1,6Гхц процесор и т.н.
    и не вулиш по цял ден игри/филми на него.
    Филми не ме кефи да гледам на него, ама игри бая се джиткат.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #36

    Re: Smart Phone/Pocket PC труден избор?

    Цитат Първоначално публикувано от dragozow
    Вървят и още как.Моя Qtek 9100(който продадох вече) държеше по три дена с едно зареждане.Разбира се не ходя постоянно с включени блутуут и уайфи.Иначе е доста голям и неудобен,именно поради тая причина го махнах.Предпочитам Symbian телефони.Сега имам N80.
    А той хич не е тухла, неее

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #37

    Re: Smart Phone/Pocket PC труден избор?

    Щеше да ми скъса джоба,като си взех сегашната N80 ми се стори като играчка в сравнение с тоя кютук.Разни писалки също не пасват в голямата ми лапа,в смисъл справям се ама с бутоните и джойстика е по-добре.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    30
    #38

    Re: Smart Phone/Pocket PC труден избор?

    Sony Ericsson P990 добра цена 599 лв има си абсолютно всичко - добра камера 2Мрх, голям дисплей, тъч скрийн със стилус, клавиатура, 3G, Wi-Fi, радио а иначе HTC според мен също са добър избор. За I-Phone и разните китайски не ти ги препоръчвам. Първо нещо което не се предлага официално за БГ и иска разкодиране и т.н. или няма части просто няма смисъл.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Труден избор на телевизор
    От inchhigh във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 12-06-11, 16:17
  2. Труден избор
    От ivec във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 06-01-10, 10:45
  3. Fuji Electric RSA 12LGS vs Chofu RA 1232PVU-труден, мно-о-о-го труден избор
    От ssamm22 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 20
    Последно: 13-09-09, 20:11
  4. Труден избор на компоненти
    От kocetoMR във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 5
    Последно: 13-12-08, 17:01
  5. Труден избор за видеокарта
    От xbeonic във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 11-05-04, 12:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе