Резултати от 1 до 4 от общо 4

Mobilen - сам да се включва!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    107
    #1

    Mobilen - сам да се включва!

    Здравейте! Имам един такъв проблем.Баща ми живее на село и е доста възрастен.Често се налага да провеждам тел. разговори с него но понеже е с ампутирани крайници( ръце) се налага да поискам помощта на комшиите които не винаги са там. Та въпросът ми е:
    Дали не е възможно да му предоставя мобилен тел. който сам да се включи след няколко позвънявания да речем.От проведените разговори с операторите от Глобул и М тел ми заявиха, че такъв вид услуга не предлагат а по скоро трябявало да се настрои телефонния апарат!
    Бихте ли ми дали съвет. Предварително ви благодаря.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:Mobilen - сам да се включва!

    Много от моделите на SE имат опция за автоматичен отговор при позвъняване (мисля, че беше след 5тото позвъняване).

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #3

    Re:Mobilen - сам да се включва!

    Виж кои модели телефони я имат тази опция в режим "Свободни ръце". Преди години използвах някакъв модел на Siemens за целта - след като му звъннех се включваше автоматично и подслушваше определен телевизионен канал.

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #4

    Re:Mobilen - сам да се включва!

    Ами вероятно въпроса опира до апарата, а не до оператора. Не зная с какъв телефон говори баща Ви, но може да се наложи да го смените. Аз например ползвам SE P800 , той има функция, да се командва с глас. Не я ползвам, но я пробвах преди време и доколкото помня беше : задаваш гласова команда за отказ при позвъняване например "НЕ" и телефона дава заето на този който набира, и съответно правиш настройка с "ДА" и той се отваря. Има много телефони които предлагат гласово командване. Може да се ориентирате в тази посока...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Компютърат не се включва.
    От Che Chefa във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 17-06-13, 10:58
  2. GA M68M s2p rev. 1 от де се включва native IDE?
    От Popkaro във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 0
    Последно: 07-05-12, 21:37
  3. LG- не включва в режим размразяване.
    От krasi80 във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 3
    Последно: 22-02-12, 18:04
  4. Отговори: 23
    Последно: 02-08-06, 09:59
  5. Компютъра ми се включва сам?
    От magda във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 15-04-05, 14:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе