Резултати от 1 до 11 от общо 11

Motorola V180 ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    216
    #1

    Motorola V180 ?

    Някой има ли такъв ? А успяхте ли да го свържете с PC през MiniUSB порта ? Къде мога да намеря нужния софтуер ?



    Сега се сетих и още нещо - не мога да си настроя WAP-a. Вкарвам всички настройки на МТел, но не ще и не ще проклетията! Пробвам най-различни режими - със и без GPRS, разни други там възможности - е не става [xx(]



    Някой ако има идеи, да пише.




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    294
    #2

    Motorola V180 ?


  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    216
    #3

    Motorola V180 ?

    Ок, мерси! Обаче там има доста неща, кое точно ми трябва ? Може би PST 7.1.1 ? Или нещо друго ?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #4

    Motorola V180 ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Сега се сетих и още нещо - не мога да си настроя WAP-a. Вкарвам всички настройки на МТел, но не ще и не ще проклетията! Пробвам най-различни режими - със и без GPRS, разни други там възможности - е не става [xx(]



    Някой ако има идеи, да пише.







    <div align="right">Originally posted by MixMan*-*19/10/2004*:* 18:06:34</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    А номер за данни от М-Тел имаш ли? И ако имаш и пак не става - що не звъннеш на *88 ?

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #5

    Motorola V180 ?

    p2kman, p2ktool, Mobile Phone Tools 3.08 - последната е фирмената програма на Моторола за управление на съдържанието на телефона. Може да ги намериш като пуснеш търсене в yandex.ru. Има поне 5-6 руски фенсайта, от които можеш да точиш софтуер и шарении.

    PST, MSS 3.8, Jadgen, MIDway 2.8 са други полезни неща. Първите две са сервизни програми - за флаш и т.н.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    216
    #6

    Motorola V180 ?

    Thanks, universum! Ще сваля всичко и ще пробвам, след това ще пиша какво е станало.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    216
    #7

    Motorola V180 ?

    Купих си MiniUSB кабел, и чрез p2kman си накачих разни картинки и мелодии. С картинките няма проблем, но не е така с рингтоновете.



    Значи телефона възпроизвежда MIDI-тата, които му качих, но това е само когато вляза в Multimedia -> Sounds. Ако му дам обаче 'Apply As Ringtone', и някой ме набере, телефона само вибрира и после спира и само свети - т.е. нещо не може да прочете MIDI-то. Освен това, ако при това положение се опитам да вляза в настройките на звука, примерно: Vibe&Ring Details, ми излиза от менюто.



    Някой има ли идея защо става така ?

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    294
    #8

    Motorola V180 ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Купих си MiniUSB кабел, и чрез p2kman си накачих разни картинки и мелодии. С картинките няма проблем, но не е така с рингтоновете.



    Значи телефона възпроизвежда MIDI-тата, които му качих, но това е само когато вляза в Multimedia -> Sounds. Ако му дам обаче 'Apply As Ringtone', и някой ме набере, телефона само вибрира и после спира и само свети - т.е. нещо не може да прочете MIDI-то. Освен това, ако при това положение се опитам да вляза в настройките на звука, примерно: Vibe&Ring Details, ми излиза от менюто.



    Някой има ли идея защо става така ?



    <div align="right">Originally posted by MixMan*-*24/11/2004*:* 1142</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Към самата програма има инструкция и обяснение защо се получава така, но понеже на теб явно не ти се чете направо ще ти кажа: Освен да качиш мелодиите трябва да изтриеш от телефона един файл който се казва mytonedb.db, стед това рестартираш (и тук не става без рестарт) телефона и той сам си създава нов файл със същото име след което всичко работи.

    Успех!

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    216
    #9

    Motorola V180 ?

    Thanks, Minkov! Получи се.



    Намерих си и mobile PhoneToools, обаче руска версия. Малко ми е трудна за разбиране, дали няма някъде английска ?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    69
    #10

    Re:Motorola V180 ?

    Трябва ми firmware за Motorola v180 или v186, v188 с езиков пакет на български. Може и само езиковия пакет CG4.
    Ако някой има такъв моля да ми го изпрати на мейла или да даде линк от където да го изтегля.
    Благодаря.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    69
    #11

    Re:Motorola V180 ?

    Вече не търся. Намерих и съм доволен.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. motorola
    От raycho68 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 12-07-12, 20:16
  2. Motorola L7
    От Z*E*W*A във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 17-08-06, 15:44
  3. Окомплектовка на Motorola V3i
    От milenski_bg във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 7
    Последно: 29-05-06, 22:32
  4. Motorola
    От genhack във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 27-03-04, 20:46
  5. Motorola V66
    От qni във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 27-02-03, 13:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе