Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

Nokia E63 или Е71 - кой е по-добрия избор?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #16

    Re:Nokia E63 или Е71 - кой е по-добрия избор?

    BerkStock подробно преди този избор м/у Е63-Е71 се запознах с всички налични подобни модели и определено ако мога да дам тази супер висока цена за Е72 бих я платил, но знаеш в какъв финансов свят през последните времена живеем. За такъв род телефони максимума според много хора днес е 400-450 лв. и нито стотинка от горе. Повечето са красиви кутийки с дизайн и нищо повече. Значи ако трябва да СЕ ИЗБИРА м/у Е71 и Е72 на 100% втория. По тази логика Е71 отпада поради голямата му цена без покритие спрямо Е72. Май в случая ще спечели Е63. Качество + цена без нищо важно което да му липсва. До покупката има време и продължавам да очаквам предложения в този ранг и цена.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #17

    Re:Nokia E63 или Е71 - кой е по-добрия избор?

    Камерата на Е71 наистина прави снимки с отвратителен лилав оттенък. Иначе като приложения, пълно е в нета, всичко работи добре, при разговор се чува добре, според мен си е здрав като телефон, щото аз го ползвам повече от година и няма по корпуса и стъклото драскотини (вярно, че си върви с калъфче). Ползвам го с 8ГБ карта, грижи няма. Единствено досадно е, че УСБ-то му е бавно, по-добре е да се вади картата, ако ще се копира на нея нещо голямо...

    Но аз и не го ползвам кой знае как де, единствено ГПС-а с Гармин, браузване и слушане на музика от време на време.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    14
    #18

    Re:Nokia E63 или Е71 - кой е по-добрия избор?

    Здравей, soon! Аз също бях изправен пред тази дилема, но преди месеци! Е, взех си E63, за служебен телефон! "Служи" ми вярно, никога не е забивал! Ако искам батерията да издържа повече време, задължително изключвам WIFI-а, блутуут-а и и да е само в GSM режим телефона! Софтуерно си има всичко необходимо за офис работа - word, excel, ppt, pdf! От сайта на Нокия си инсталирах безплатно BG-ENG-BG речник, през wifi-a на телефона, че и изговаря и думите Не ми хареса версията на Opera mini, и си инсталирах нова. Единственото нещо, което не ми харесва е капачето за мемори картата, изглежда паянтово, но и при другите телефони е такова. Накратко - доволен съм от телефона!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #19

    Re:Nokia E63 или Е71 - кой е по-добрия избор?

    kuker благодаря за инфото! Това е капката в чашата и отивам да я взема тая готина Е63.
    Благодаря и на всички за мненията!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. най-добрия избор на телевизор до 800лв
    От apmil4ev във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 07-06-13, 18:40
  2. В търсене на добрия избор
    От Symptom във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1
    Последно: 01-10-08, 17:31
  3. Кой е по-добрия избор?
    От Whiskey във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 15
    Последно: 24-07-04, 20:42
  4. Кой е по-добрия избор?
    От WarLord във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 08-03-04, 10:20
  5. Кой е най-добрия избор на монитор?
    От DaveMF във форум Общ - хардуер
    Отговори: 30
    Последно: 30-03-01, 12:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе