Резултати от 1 до 9 от общо 9

Проблем с телефон

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    15
    #1

    Проблем с телефон

    Докато си ъпдайтвах телфона нокиа 3120 клсаик ми се бъгна ъпдатъра и го откачих са само ми показва бял екран като го включа.Какво да направя?Моля помогнете

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #2

    Re:Проблем с телефон

    трябваше, първо да прочетеш, какво пишат хората от Нокиа.
    Примерно по памет - "този процес е много деликатен, проверете, преди да започнете, батерията - тя трябва да е напълно заредена, кабелът в изправно състояние, по време на ъпдеита, избягвайте да извършвате други действия, изчакайте краят на ъпдеита"....

    Сега, тоест утре сутринта ставаш и се ослушваш, за някои сервиз на Нокиа, просто друг избор нямаш за съжаление.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #3

    Re:Проблем с телефон

    има си хардуерен ресет който помага само на 50 % ( или ще стане или няма да стане )

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #4

    Re:Проблем с телефон

    Да, опитай с хардуерния ресет, а именно:

    To make a Hard Reset on a Nokia phone that is not willing to turn on, just press simultaneously these 3 buttons:

    on/off + * + 3


    Before making a Hard reset better backup all your important information: contacts , memo...etc

    Моята Е52 ми направи подобен проблем неотдавна. Хард-ресета не сработи. Сервизът обаче сработи Смениха му платката и готово.

  6. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #5

    Re:Проблем с телефон

    много ме съмнява да стане така, просто защото софтуера не е инсталиран коректно.
    Xард резет може да помогне, при условие, че ъпдейтването на системката му е било завършено, и най вече има такава налична.

    Ще дам прост пример - все едно, аз сега искам да мина от XP на 7, инсталирайки, системата, като обикновена програма, от my computer, та в случаят, решавам в средата на инсталацията, да спра, ей тъй, за кеф.
    После като рестартирам компютърът, какъв може да бъде резултатът според вас?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #6

    Re:Проблем с телефон

    Fanta ,не забравай че при gsm-a има флашче който връща някакво състояние записано на него

    нищо не пречи да се пробва де , по-голяма беля едва ли ще направи

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #7

    Re:Проблем с телефон

    Ааааа, имах два поста тук и някой ги е затрил с гъбата! Както казах , по-добре да не се чуди човека а да отиде в някой сервиз да му префлашнат телефона. Може буут лоъдъра да се е прецакал и да трябва с някой бокс да се налее на ново.

  10. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #8

    Re:Проблем с телефон

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Ааааа, имах два поста тук и някой ги е затрил с гъбата!
    хм! извинявай за тъпият въпрос, но сигурен ли си, че е било в тази тема, питам просто, защото ми е чудно, кой би изтрил постове, на администратор?!


    майтапски P.S.
    Нали знаеш, че аз твоите ги трия, единствено, когато плюеш, по nVidia

  11. Novice
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1
    #9

    Re:Проблем с телефон

    здравейте.имам нокиа е66 от скоро и искам да попитам,който може да даде някакъв съвет.искам да си усиля звука на звънене на джсема когато някой ме търси.gsm,защото много леко се чува и едва чувам когато някои ми звъни.пробвах от настройки и усилих звука до край,но пак е тихо.на всички нокии е 66 ли е така и може ли да се направи нещо по въпроса,защото това започва да ме дразни.мерси предварително за съветите.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с wi-fi на телефон lg gw620
    От binato във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 27-08-10, 23:20
  2. ПРЕМЕСТЕНО: Проблем с телефон
    От fXOrange във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 0
    Последно: 17-01-10, 07:36
  3. Проблем с телефон
    От pspgamer във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 12-01-10, 17:21
  4. проблем с безжичен телефон
    От hgtod във форум Поддръжка
    Отговори: 7
    Последно: 07-11-06, 14:36
  5. цифров телефон -> проблем
    От imarh във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 03-07-03, 20:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе