Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 34

+ и - на различните операционни системи

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    782
    #16

    Re:+ и - на различните операционни системи

    stenly,това не е война...написал съм го за да не си помисли някой,че на Android може да качва Линукс приложения...
    П.П.Вярно...ама не съвсем...

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #17

    Re:+ и - на различните операционни системи

    Абослютно! Поста ми няма за цел да разпалва спорове. По-скоро е мое недоглеждане. Тук с колегите отдавна се майтапим ... на мен ми викат да изкарам Юникса (Айфоня) а аз ги тровя Линуксите да не се обаждат.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    19
    #18

    Re:+ и - на различните операционни системи

    хех дишам си спокойно аз просто това ми се стори,че казвате както и да е...
    виждам,че разбирате от тези машинки та да питам тогава какъв смарт бихте ми препоръчали в ценови диапазон 500-600лв. мах. не че на моя 6 годишен 6630 му има нещо просто почнах да се оглеждам и услушвам на къде се ориентира пазара,защото за тези 6 години доста неща са се променили така като гледам(тогава нямаше много избор нокия и това е)...пък да понауча нещо
    преди малко ходих до Германос поръчках малко http://get.bg/catalog/product_info.p...ducts_id=51748
    стори ми се добре за цената си...
    също ми е интересно примерно една игра с коли как оправлявам като няма бутони този телефон
    също и каква е тази операционна система в тази нокия http://get.bg/catalog/product_info.p...ducts_id=42666

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #19

    Re:+ и - на различните операционни системи

    https://www.youtube.com/watch?v=AA31gzIgqIg#ws

    Някои игри са с виртуална клавиатура, други ползват акселерометъра или жироскопа (ако има такъв).

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    42
    #20

    Re:+ и - на различните операционни системи

    Ами колега за N900 си го пише - OS Мaemo.
    Доколкото знам устройството си го бива, но едва ли има много софт за него. Маемото също се базира на Linux, ядрото, но за разлика от androida, поддържа Qt графичната среда за разработка на приложения.
    За htc-то не мога да дам мнение...
    Ако кажеш за какво най много ползваш телефона, освен говорене, колегите ще ти препоръчат добра машинка за тези пари...

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    782
    #21

    Re:+ и - на различните операционни системи

    miroleskov,ако месечните ти сметки за телефон са в порядъка на 50 лева,може да се замислиш за iPhone 4 за 699 лева.За да не бъда голословен и объркам нещо, влез в сайтовете ма Globul и Mtel и виж точните цени...

  8.  
     
  9. SAGE
    Guest
    #22

    Re:+ и - на различните операционни системи

    Цитат Първоначално публикувано от miroleskov
    аз имам симбиан телефон от 5-6 години сега купих на жена си също нокия Е72 също си е симбиан,но напоследък забелязвам мнения,че симбиан телефоните са ограничени от към възможности.....много ми е интересно какво повече имат андроидите и уиндоус мобил телефоните като възможности....та се надава вой срещу симбиана?така че ще помоля запознатите да разяснят малко тази тема
    благодаря предварително
    На мен си ми харесва Symbian^3, навярно защото не съм ползвал друго
    https://www.youtube.com/watch?v=rdGyZYrix9g#ws
    http://www.dailymotion.com/video/xft...symbian-3_tech

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    19
    #23

    Re:+ и - на различните операционни системи

    ами не ползвам кой знае какво - ровя в интеренет малко,бих ползвал GPS,когато се наложи естесвено,цъкам разни игри когато имам време,ползвам програма за приходи разходи в работата и говоря естествено
    Цитат Първоначално публикувано от Irvine_Welsh
    Ами колега за N900 си го пише - OS Мaemo.
    Доколкото знам устройството си го бива, но едва ли има много софт за него. Маемото също се базира на Linux, ядрото, но за разлика от androida, поддържа Qt графичната среда за разработка на приложения.
    За htc-то не мога да дам мнение...
    Ако кажеш за какво най много ползваш телефона, освен говорене, колегите ще ти препоръчат добра машинка за тези пари...
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1294856308[/time]_________________________________________________

    абе замислям се аз ама телефона ми е на бизнес програмите и незнайно защо никакви бизнес телефони не се предлагат на бизнеса в БГ само боклуци нито пък безплатен интернет за разлика от на частните лица

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #24

    Re:+ и - на различните операционни системи

    Аз все повече се кефя на новият Win7Phone. Имам чувството ,че тея просто избухнаха в най-правилното време. За почитателите на айфоня пък се очаква нова версия на операционната система (4.3) едно от нововъведеният ще е така нареченият хотспот, тоест мобилният нет ще може да се пръска по Wi-Fi на до 5 устройства.

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #25

    Re:+ и - на различните операционни системи

    Ако ще ползваш GPS забрави за Симбиан. Най много софтуер за GPS има за WM. Сега и за андроид има, но на симбиан е много зле. Има един гармин и толкова, но гармина е много по-кофти от този на GPS-ите Гармин. Просто производителите на софтуер неискат да правят програми за симбиан. Симбиана може да ти изкара нервите. Незнам защо Нокиа продължават да правят телефони с тази операционна система.

  13. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #26

    Re:+ и - на различните операционни системи

    Щот са свикнали Хвърлят доста сили за Маемо ОС-а и дано направят нещо.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    42
    #27

    Re:+ и - на различните операционни системи

    На Е66 ползвам Гармин и NDrive. Смея да твърдя че проблем съм имал не със софта, а с картите, ам апроблема в кофти картите, не може да се прехвърли към Симбиан. По-мое скромно виждане, Е-серията на Nokia, са си най-добрите бизнес телефони за БГ условията.
    Всъщност, препоръчайте ми бизнес телефон с WM.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    19
    #28

    Re:+ и - на различните операционни системи

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Ако ще ползваш GPS забрави за Симбиан. Най много софтуер за GPS има за WM. Сега и за андроид има, но на симбиан е много зле. Има един гармин и толкова, но гармина е много по-кофти от този на GPS-ите Гармин. Просто производителите на софтуер неискат да правят програми за симбиан. Симбиана може да ти изкара нервите. Незнам защо Нокиа продължават да правят телефони с тази операционна система.
    ах защо така на жена ми Е72 си има GPS и то с ови картата не знам тези гармини мармини мислих да слагам сиджици бях изтеглил ама всъщност за какво ми е като си има карта от ови и си я свалям безплатно не съм съгласен за това.въпреки че не съм виждал телефон дето работи с друга операционна система и дрга проглама за жпс,но тази ми се струва задоволителна на нокията..пък не знам по знаещети да кажат

  17. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #29

    Re:+ и - на различните операционни системи

    Аз все си мисля, че последните карти на ОВИ са си добри както и тяхната навигация. За Нокия май нейната си навигация си е най-убава. Стига да не забие телефона на най-неудобното място (визирам 5800 която исках да изхвърля през прозореца и само горчивината ,че съм дал пари за нея ме спираше).

  18. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #30

    Re:+ и - на различните операционни системи

    Тая 5800 сигурно си я имал отдавна ,те и направиха от нокия 16 ъпдеита и сме я да заявя ,че ползвам гармин и ови навигации на нея и няма проблеми.А ги ползвам комбинирано понеже и двете си имат + и -.Картите за Ови са все още недостатъчно пълни в малките населени места ,но пък с пръсче може да посочиш къде искаш да отидеш без да ти се налага да пишеш адреси.Гармина никога не ми е забивал за разлика от на другата ми нокия Е52 където след влизане в тунел или в сграда после тръгваше само след рестарт.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 03-05-11, 15:41
  2. Отговори: 0
    Последно: 11-01-11, 15:45
  3. Отговори: 0
    Последно: 09-10-10, 08:31
  4. Операционни системи за лаптопи!?
    От pazdir във форум Windows
    Отговори: 23
    Последно: 21-01-09, 23:18
  5. Уеб базирани операционни системи (Web OS)
    От ru-boy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 04-07-07, 08:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе