Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

Бихте ли ми помогнали в избора на GSM?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    3
    #1

    Бихте ли ми помогнали в избора на GSM?

    Искам да си купя нов GSM, но не мога да се спра на нищо подходящо... тъй като и парите не са много... Бихте ли ме посъветвали какво може да си купи човек за около 250-300 (max. [:-crazy] 350)лева?

    Благодаря Ви предварително!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    50
    #2

    Бихте ли ми помогнали в избора на GSM?

    az bih te posavetval da si vzeme6 Siemens c55 ili SonyEricsson t600

    ne sa lo6i telefoni i vtoroto ne6to kupuvai samo novi telefoni az se obedih v tfa sled desetki problemi s telefoni vtora raka ako iska6 ne6to za okolo 250 bih ti prepora4al Siemens S35 ili ericsson T65 mnogo dobri sa i dvata

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #3

    Бихте ли ми помогнали в избора на GSM?

    Това за Т65 е вярно. Много здрав телефон, без излишни глезотии. Има приложение за създаване на собствени EMS картинки и Wallpappers и мелодии и като нов е около 280 лв. Никак не е лош и Ericsson R600 - същия софтуер но по-малки размери ( е и по-малък дисплей! )А С55 е хубав, ама немисля че ще го намериш под 340 лева а на тази цена по-добре си вземи Siemens S45.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    20
    #4

    Бихте ли ми помогнали в избора на GSM?

    Zawisi kakwo obichas. Ako e obichas estrawagantnoto, neshto deto da go nqma drug wzemi Motorola C330 - now model, malko hora go imat, ne se prodawa w magazinite w Bylgariq, ima go samo online za bylgariq i struwa 300 lv.Ako imash interes obadi se da ti dam adresa na sajta. Firmata dostawchik e ot Varna

  6. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #5

    Бихте ли ми помогнали в избора на GSM?

    Ako iskash telefon ot biznes klas s vsichki vyzmojni ekstri i za malko pari - otgovora e edin <font size="2"><font color="red">Ericsson R520m</font id="red"></font id="size2">

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #6

    Бихте ли ми помогнали в избора на GSM?

    Siemens ME45 - за около 350 може да се намери нов и ще си много щастлив !

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #7

    Бихте ли ми помогнали в избора на GSM?

    Slero я кажи откаде ги намираш тия Siemens ME45 за 350 лева !!! Питам, щото и аз да си взема десетина от там та да ги продам веднага за 430 КОЛКОТО СТРУВА ЕДИН НОВ ME45 във Варна!!!!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #8

    Бихте ли ми помогнали в избора на GSM?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Penta


    Slero я кажи откаде ги намираш тия Siemens ME45 за 350 лева !!! Питам, щото и аз да си взема десетина от там та да ги продам веднага за 430 КОЛКОТО СТРУВА ЕДИН НОВ ME45 във Варна!!!!

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Ами преди Коледа изтървах един такъв дето можех да си го купя за 340 от един пич от Стара Загора. Беше го обявил в един сайт за продажба на GSM-и (и не само за това, а досети се кой е, аз няма да ти го кажа).[:-bonc01]

    А за десетина се обърни директно към производителя, може и да ти ги продаде на подобна цена ЩОТО СИ МНОГО ОТВОРЕН

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    249
    #9

    Бихте ли ми помогнали в избора на GSM?

    Е и аз ще изкажа мойто скромно мнение.

    Наистина не си взимай втора ръка телефон. А що се отнася до модела ти препоръчвам Siemens, но незнам дали ще можеш да си намериш ME45 ili S45 за 350лв. Ако не те притесняват размерите Ericsson R520m е наистина един много добър gsm. Не ти препоръчвам Т65, имаше доста голяма дефектна партида в България.

  12. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #10

    Бихте ли ми помогнали в избора на GSM?

    Samo T65!!!Preporu4vam ti go ot sarce...

    Az sum s Alcatel OT512 i sum mnogo dovolen ot nego[:-basketball]Namira se na cena okolo 260-270 leva!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    26
    #11

    Бихте ли ми помогнали в избора на GSM?

    Siemens C55

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    3
    #12

    Бихте ли ми помогнали в избора на GSM?

    Хора, благодаря Ви за мненията. Много ми помогнахте. Мисля, че се спрях на Siemens S45 (300-330 лв.) или в краен случай на Siemens МЕ45 (SL45),ако ми се откъснат толкова много пари (400-500 лв.) Телефонът трябва задължително да има IrDA, органайзер и будилник (например Motorola v.... нямат будилник) други екстри не са ми необходими.

  16. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #13

    Бихте ли ми помогнали в избора на GSM?

    Тез новите Siemens-и C55 са много яки. По малки са от 45 серията и са полифонични. Пак някъде към 300лв ги дават. Преди една седмица си взе такъв един приятел.

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #14

    Бихте ли ми помогнали в избора на GSM?

    Абе, серия "Cхх" на Siemens е тип "детски"[-crzwom]. За истински "бизнес" апарат трябва да е серия "Sхх". Същото важи и за "Тхх" на Ericsson и Samsung, 8ххх или 6ххх на Nokia

  18. Novice
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    3
    #15

    Бихте ли ми помогнали в избора на GSM?

    На мен в действителност ми е необходим "бизнес" апарат, но от друга страна пък незнам дали C55 не е по-добър от S45 ама не ми се вярва. Заради един полифоничен звук... Пък и "C" звучи малко по-зле от "S".

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Според вас кой бихте предпочели
    От nightwish във форум Телевизори
    Отговори: 20
    Последно: 22-09-11, 21:58
  2. Кой телефон бихте ми препоръчали
    От Black Genesis във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 03-08-08, 23:49
  3. Какъв ТВ бихте си купили?
    От roumen68 във форум Телевизори
    Отговори: 22
    Последно: 31-01-07, 16:11
  4. Отговори: 25
    Последно: 19-02-04, 12:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе