Резултати от 1 до 9 от общо 9

Прехвърляне на контакти в iPhon4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #1

    Прехвърляне на контакти в iPhon4

    От няколко дни съм щастлив собственик на iPhon4. Телефона е превъзходен! Старото MIO A701 излиза в пенсия. Въпроса ми е: Как най лесно да прехвърля контактите от стария телефон в новия и от старата карта в новата? Някой правил ли го е и с какъв сотуер? С един софтуер за МИО си имам всичко архивирано в .cvs формат.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #2

    Re:Прехвърляне на контакти в iPhon4

    Честито!

    А ифона има ли синхронизиране с аутлук? До преди по-малко от година ползвах уиндоус мобиле и постоянно го синхронизирах с компа и предния също беше уиндоус мобиле и така си прехвърлих контактите! Мисля си, че след като има мс офис за епъл, трябва и да има някакъв оригинален си епълски софт за синхронизиране с аутлук! Та идията ми е, да си ползваш активсинха за синхронизиране на стария с аутлук и после като инсталираш епълския софт и да синхронизираш аутлука с ифона!

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #3

    Re:Прехвърляне на контакти в iPhon4

    Цитат Първоначално публикувано от backinblack
    Честито!

    А ифона има ли синхронизиране с аутлук? До преди по-малко от година ползвах уиндоус мобиле и постоянно го синхронизирах с компа и предния също беше уиндоус мобиле и така си прехвърлих контактите! Мисля си, че след като има мс офис за епъл, трябва и да има някакъв оригинален си епълски софт за синхронизиране с аутлук! Та идията ми е, да си ползваш активсинха за синхронизиране на стария с аутлук и после като инсталираш епълския софт и да синхронизираш аутлука с ифона!
    Мерси. Проблема го реших още миналата неделя - горе долу по твоята рецепта. Но в действие влезе и Nokia PC Suite за прехвърляне и обединяване на контактите от картата и стария телефон. Всичко в момента е перфектно!

  5. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #4

    Re:Прехвърляне на контакти в iPhon4

    честито, да му се кефиш дълго време, и да гледаш да не го потрошиш, като мене, че аз за 2 дена един след друг му е.. м.. напълно.

    Във вторник докато водех разговор го изпуснах и уж му нямаше нищо.
    В сряда вечерта викам да светна на един приятел около телевизора, да видим де е дупката, за жака на слушалките и светкавицата му отказа да работи.
    На другият ден сутринта ми звъни да ме буди пресягам се да го спря и ми се хлъзна от ръката и пада от половин метър върху екрана.

    По късно ми звънят и що да видя, ми че аз не мога да отговоря, плъзгача не ще да се хлъзне до край.
    На екрана външно му няма нищо, ама половината дясна страна не бачка.

    Викам си аз, като всеки майстор - я да разглобим и да видим да не е коенкторчето нещо мръднало, ама за жалост не, пък и тъкмо бях тръгнал да поръчам камерката, че светкавицата върви в едно с нея, та в краен случай поръчах и екран.
    Поне, като сме тръгнали да пазаруваме, що да бъде, за жълти стотинки.

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #5

    Re:Прехвърляне на контакти в iPhon4

    Нищо, тъкмо ще кажеш как вървят цените на чарколяка.

  7. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #6

    Re:Прехвърляне на контакти в iPhon4

    цените, както при всичко варират, спрямо сайтове и магазини.
    Готиното при тези телефони е не само, че са добри и има много софт написан за тях, но и това също, че почити всичко се сменя, за секунди и намира на пазара.

    Иначе една камерка тук варира, между 7€89 и 19€90
    Екраните, черни и ли бели, нямат разлика в цената, варират между 55€ до 99€.

    Трябва да се знае, че обикновено екрана струва най скъпо от всичките части, останалите части - докове, вибратори, антени, камери, батерии, копчета, болчета.... са между 4 и 40€

    За камерата дадох 7€89, а за екрана 55€, плюс 5€65 за доставка

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #7

    Re:Прехвърляне на контакти в iPhon4

    При мен почти същото се случи, но с DELL Streak! Един път го изтървах и се получи много дребна пукнатина на екрана, но нямаше проблем и на втория път като го изтървах и се нацепи целия в единия ъгъл, но интересното е, че работи си без проблеми с чувствителноста, но от време на време, 1, а понякога и повече от 1път в месеца блокирва за около половин-един ден и по същия начин, като ми звънят - не мога да отворя, но после се самоуправя и така го карам вече повече от 3-4 месеца! Чудя се дали да търся нов екран, че хич няма да е евтин!

    Абе тези разни грозили и не знам си кви стъкла, не се драскат, ама и хич не са удароустойчиви! Стария ми Асус с уидоус мобиле за нищо го нямаше падането! Без никви защитни калъфи и ме изкара 3 години, но накрая незнам защо, започна да се самоизключва и саморестартира и то по няколко пъти на ден и за това си купих нов.

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #8

    Re:Прехвърляне на контакти в iPhon4

    Цитат Първоначално публикувано от backinblack
    ..... но накрая незнам защо, започна да се самоизключва и саморестартира и то по няколко пъти на ден и за това си купих нов.
    Това е резултата от безоловните технологии на запояване! Ако го занесеш при добър майстор ще го понагрее с "духалката" и най-вероятно ще се оправи.

  11. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #9

    Re:Прехвърляне на контакти в iPhon4

    Благодарство! Имам такъв под ръка и ще му го хвърля да видим кво може да направи, та за резерва да върши работа.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Питане за контакти
    От nobreak във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 5
    Последно: 24-04-18, 07:34
  2. Прехвърляне на контакти от Symbian на Windows Mobile 8
    От Aleksandars във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 6
    Последно: 18-12-13, 00:04
  3. прехвърляне контакти при Андроид
    От jojobix във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 14
    Последно: 01-12-13, 23:03
  4. Отговори: 1
    Последно: 20-11-12, 21:54
  5. Контакти в тристайно панелно жилище
    От alpha_adversativum във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 8
    Последно: 16-08-12, 19:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе