Резултати от 1 до 2 от общо 2

Контакти с дистанционно управление в Бриколаж - боклук!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #1

    Контакти с дистанционно управление в Бриколаж - боклук!

    В петък (16.11.2012) минах набързо през Мосю Бриколаж с идеята да купя нещо от сорта (www.stbbg.com | product_single). Ползвал съм такива с максимална мощност на захранвания уред 1000W и реших да си купя за по-голяма мощност. Имаше. Купих си. Имаше 24% "отстъпка" от и без друго изключително надутата цена (там беше около 55 лв - вижте за сравнение линка по-горе), което май беше единственото приятно изживяване, ако сте склонни да ви правят на маймуна с фалшиви намаления...

    Оставяйки настрана цената, прибирам се вкъщи, сложих ги, настроих ги и... единият контакт не работи почти никога (нито включва, нито изключва), останалите - не винаги. Бутончето, което трябва да "пали" и това, което "гаси" всички контакти работят също спорадично.

    След 30-на минути проби се предадох и реших да ходя до Bricolage да си потърся правата. Извикаха ми човек от отдела, който беше така любезен да ми подскаже, че стоката е голям боклук и е желателно да се откажа от нея. И се отдалечи.
    Опитах се да последвам съвета, но се оказа, че нямам касова бележка (редовно ги изхвърлям), респективно нямам права. Реших, че мога да си позволя поука, която ми коства ~ 42 лв (с "отстъпката"), счупих набързо (не е трудно) т.нар. "уреди" и ги изсипах на плота пред някакво "управителче", което междувременно ме беше светнало, че без касова бележка мога единствено... с прости думи "да го дух...".

    На мен случката ще ми свърши работа, колкото да ме убеди да не се приближавам повече до този "магазин". За вас се надявам да ви откаже поне от тази "стока".
    Този пост е редактиран от Karata; 19-11-12 в 15:27.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #2

    Отговор: Контакти с дистанционно управление в Бриколаж - боклук!

    Съгласен съм,че там продават боклуци и,че цената е надута,ама ако си беше запазил касовата,поне нямаше да си навътре с парите,а само със разочарованието.
    Затова-не си хвърляй бележките.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Управление през сматфон / GSM дистанционно
    От sinergy във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 23
    Последно: 30-12-13, 21:40
  2. Дистанционно управление за Daikin
    От naughty hacker във форум Климатици Daikin
    Отговори: 5
    Последно: 28-12-11, 15:27
  3. Отговори: 0
    Последно: 19-11-11, 16:47
  4. Отговори: 8
    Последно: 17-10-06, 16:16
  5. Управление на компютър с дистанционно
    От get във форум Общ - хардуер
    Отговори: 23
    Последно: 20-03-06, 13:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе