Резултати от 1 до 10 от общо 10

Изпращане на лого, или картинка към Siemesn M50

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    142
    #1

    Изпращане на лого, или картинка към Siemesn M50

    Здравейте. Вчера си купих GSM Siemens M50 с Be-connect към Global и сега се уча. Бих искал да си изпратя по някакъв начин логото на фирмата ми (през нета), така че като ме търсят колегите да ми е по-лесно да се ориентирам. Имам снимката на харда си като *.bmp примерно. Нямам никаква идея как става изпращането. За човек държащ за първи път телефон в ръката си е много трудно да се ориентира по западните сайтове. Опитах се да претърся форума за подобен топик, но dial up-a ми е ужасно бавен. Моля помогнете, 10x предварително

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    50
    #2

    Изпращане на лого, или картинка към Siemesn M50

    ami prehvyrlianeto stava s data cabel

    ili otidi na stranicata na m-tel i si narisuvai logoto posle si go izprati

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #3

    Изпращане на лого, или картинка към Siemesn M50

    Burkov,Burkov! Къде ти е главата!

    Той е с B-Connect какъв МТел бълнуваш!

    Единствения начин да качиш нещо от Диска на GSM е с кабел (или Инфраред порт). Може някой с кабел да си го качи и да ти го прати. Незнам дали от моя Ericsson Т65 ще се получи при теб. Аз имам кабел.....

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    142
    #4

    Изпращане на лого, или картинка към Siemesn M50

    Здравейте. Днеска питах в 1-2 фирми как може да стане това. те вдигаха рамене, но изказаха предположение, че с някаква програмка Logo Managaer можело да стане, но дали ще трябва кабел за прехвърляне и това не знам. Единственото в което съм сигурен е, че парите в картата почнаха много бързо да свършват, все едно че се возя на такси. И ново гадже не струва толкова

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    142
    #5

    Изпращане на лого, или картинка към Siemesn M50

    Здравей Penta, ако ти го пратя логото можеш ли все пак да опиташ

    да си го качиш и пратиш обратно като SMS? Ще ти бъда задължен, 10x

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #6

    Изпращане на лого, или картинка към Siemesn M50

    Прати ми я на мейла!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Живее в
    София
    Мнения
    78
    #7

    Изпращане на лого, или картинка към Siemesn M50

    Nai-lesno e:

    1. da se sdobiesh s kabel za danni, cena ot 15 do 40 lv. ima po magazinite

    2. s nai prostata programka IrfanView, vsiaka snimka moje da stane na logo za M50 pri rez. 101x29 i b/w color.

    3. namirash ot data bg SDL (softdatalink), updeitvash ot my-siemens.com do 5.1 i transferirash m/u PCto i tel. ne samo Logo no i *.mid (muzichka) do 4 broia.

    4. s poveche nastoichivost, ako kabelut ti se okaje, che otkliuchva Java, mojesh da si kachvash i igri ili prilojenia...

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #8

    Изпращане на лого, или картинка към Siemesn M50

    То с кабел и баба знае...... ама 40 лв. как се дават. Аз дадох 35лв ама ме заболя сърцето!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    142
    #9

    Изпращане на лого, или картинка към Siemesn M50

    там пук на my-siemens.com 90 % от нещата са платени, я лого за DL, я мелодия, после казват заповядайте ние се грижим за клиентите си. Иначе Пента, логото ми стана страшно. Е, само половинката глава ама и това е нещо. Във фирмата в която си го купих, ужким обещаха преди 1 седмица да го направят, ама смятай какви с разбирачи, след като и до днес няма движение по въпроса, а ти разреши казуса за някакви си 5 часа. ...Колкото за ъпдейтването на софтуера, хех, едва ли човек на седмица с телефон може да се справи сам, пък и кабели и усложнения.... Далаверата беше по някаквъ начин с SMS

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #10

    Изпращане на лого, или картинка към Siemesn M50

    Ами svetliof проблема идва от ограничението налагано от стандарта EMS, който потдържат нашите два апарата. Повече от 32х32 или 64х16 не става. А при този размер твоето ЛОГО става едно петно. Затова се налага да го орежа до размера на 1 глава...няма как. ... Докато с кабел може да се прехвърли с доста по-голям размер.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. картинка в подписа
    От MiSteR във форум За Форума
    Отговори: 5
    Последно: 01-02-09, 13:50
  2. Как се вмъква картинка в пост
    От shutdawn във форум За Форума
    Отговори: 3
    Последно: 01-09-05, 09:03
  3. Конвертиране от картинка в текст
    От peterkac във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 16-08-05, 12:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе